Rubriky:

Golf

Živě

Woods dá před obhajobou titulu přednost malé dceři

23. června 2007 10:45 - DETROIT

Nejlepší golfista světa Tiger Woods nebude příští týden obhajovat vítězství na turnaji Buick Open v michiganském Grand Blanc, aby mohl trávit čas s manželkou Elin a jejich novorozenou dcerou Sam Alexis. Woods vyhrál soutěž, která nese jméno jednoho z jeho významných sponzorů, také v roce 2002. Letos měl na turnaji startovat podeváté, ale podle očekávání se rozhodl dát přednost rodině.

"Chápeme to a respektujeme. Těšíme se na jeho budoucí starty," řekl manažer turnaje Larry Peck podle agentury AP. Organizátoři s Woodsovým startem příliš nepočítali, protože turnaj se kryl s termínem porodu jeho prvního potomka. Dcera nakonec přišla na svět pár hodin poté, co Woods prohrál souboj o vítězství na US Open a porod stihl akorát.

V roli novopečeného otce by se měla světová jednička poprvé představit o prvním červencovém víkendu v Bethesdě. Pak čeká Woodse delší odloučení od rodiny a cesta do Evropy na British Open.

ČTK

Časová osa: Golf

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.