Rubriky:

Golf

Růžičková a Matuš jsou nejlepšími amatérskými golfisty ČR

10. prosince 2007 16:16 - PRAHA

Nejlepšími českými amatérskými golfisty jsou Kateřina Růžičková a Stanislav Matuš. Oba mladí sportovci se podobného ocenění dočkali poprvé v kariéře. Trofeje převzali na pátečním 12. ročníku slavnostního večera českého golfu v pražském kině Blaník.

Plný sál, spokojení hráči i dobrý moderátor - tak by se ve stručnosti dalo charakterizovat 12. pokračování večera českého golfu. Moderátor večera Ondřej Hejma budil na pozvánkách trochu rozpaků - ale nutno říci, že se tohoto úkolu zhostil s grácií. Vtipně komentoval jednotlivé oceněné a i přes drobná "zaškobrtnutí" byl "žlutý pes" velmi dobrý.

Večer samotný byl dobře poskládán dramaturgicky. Před jednotlivými kategoriemi se objevily vždy krátké ukázky na velkém plátně. Večer tím byl příjemně osvěžen. Celá akce trvala přibližně hodinu a čtvrt a na její závěr se promítal i krátký film z natáčení golfových turnajů.

Do síně slávy byli uvedeni dva noví členové: Václav Janoušek a Milan Moučka.

Hráč a Hráčka roku 2007

Kateřina Růžičková a Stanislav Matuš

Trenér roku (cena časopisu Golf Digest)

Petr Niedermirtl

Muži

1. místo - Korda Jiří (Park Golf Club TJ Mittal Ostrava) 2. místo - Tintěra Lukáš (Golf Club Karlovy Vary) 3. místo - Zedníček Jan (Golf Klub Plzeň-Dýšina)

Nejlepší hráči Czech Golf Amateur Tour 2007

Ženy 1. místo - Jantová Sandra (Zámecký Golf Club Kravaře) 2. místo - Váňová Šideri (Golf Club Karlovy Vary) 3. místo - Vlčková Karolína (Golfový Klub Líšnice)

MID AMATÉR roku 2007

Ženy

Dorníková Martina (Golf Club Erpet Praha)

Muži

Ordnung Mikuláš (Golf Club Karlštejn)

Senior roku 2007

Ženy

Peterková Vlasta (Golf Club Karlovy Vary)

Muži

Hoffman Petr (Golf Club Karlovy Vary)

Cena Prezidenta ČGF - Kadet roku (do 16 let)

Korda Jiří (Park Golf Club TJ Mittal Ostrava)

Vít Koďousek, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Golf