Rubriky:

Golf

Golfista Woods odložil po operaci berle, kdy začne hrát ale neví

26. dubna 2008 14:54 - IRVINE

Deset dní po artroskopické operaci kolena už Tiger Woods odložil berle. Nejlepší golfista světa však stále neví, kdy opět začne hrát. "Doktoři mi řekli, že mimo budu čtyři až šest týdnů. Stát se prý ale může cokoliv. Návrat proto vůbec neplánuji a prostě budu dělat přesně to, co mi řeknou lékaři," citovala Woodse agentura AP.

Woods se druhé operaci levého kolena za posledních pět let podrobil 15. dubna, tři dny poté, co na Masters v Augustě obsadil o tři rány druhé místo. "Na operaci bych šel i po případném vítězství. Koleno mě trápilo už několik měsíců a tak jsem se to rozhodl vyřešit. Jedinou otázkou bylo, zda jít na operaci před nebo až po turnaji Masters," dodal Woods.

Americký golfista ještě také neví, kdy začne s rehabilitací. "Už jsem ale jako na trní," řekl. "Nejsem v téhle situaci poprvé, takže vím, že je důležitá trpělivost, ale já prostě nesnáším posedávání a nicnedělání," prohlásil. "Alespoň že už nemusím mít berle a koleno je v ortéze. Doufám, že s rehabilitací začnu co nejdříve," uvedl.

Woods kvůli rekonvalescenci s velkou pravděpodobností nestihne svůj oblíbený turnaj Players Championship v Ponte Vedra Beach na Floridě, měl by být ale v pořádku na další major US Open, který začne 12. června v San Diegu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Golf