Rubriky:

Golf

Karlsson jde za hattrickem

16. října 2008 10:49

Třetí vítězství za sebou, tento týden na Portugal Masters, by Robertu Karlssonovi přineslo jako prvnímu Švédovi výhru v Order of Merit evropské tour.

Kde se ode dneška hraje světový golf?

European Tour: Portugal Masters, Vilamoura (dotace 3 milióny eur). Karlsson usiluje o třetí titul v řadě po výhře na Mercedes-Benz Championship v Kolíně nad Rýnem a na Dunhill Links Championship ve Skotsku. Jeho konkurent ve hře o prvenství v Order of Merit, Padraig Harrington, v Portugalsku nehraje. Titul obhajuje Steve Webster.

PGA Tour: Justin Timberlake Shriners Hospitals for Children Open, Las Vegas (dotace 4,1 miliónu dolarů). Pod názvem, kter láme jazyk, se skrývá přelomový turnaj, díky němuž vstupuje na scénu americké tour po čase zase celebrita coby hostitel, v tomto případě hudebník Justin Timberlake. Navazuje tak na své předchůdce, jimiž byli Bob Hope, Bing Crosby nebo Frank Sinatra. Titul obhajuje George McNeill.


Časová osa: Golf

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.