Rubriky:

Golf

Nelly Kordová mistryní Sarasoty

29. října 2008 06:37

Zdá se, že golf může mít jednou svůj fenomén a la sestry Williamsovy v tenise. Prosazuje se totiž nejen Jessica Kordová, ale už také její mladší sestra Nelly.

Teprve desetiletá Nelly Kordová se na Floridě stala mistryní Sarasoty v kategorii do 14 let. V Bobby Jones Golf Clubu zahrála 80 a 83 ran. Kordovi žijí v nedalekém Bradentonu.

Jessica, starší ze dvou dcer bývalého tenisty, se mezitím dělila o páté místo na turnaji Ping, patřícím do okruhu Americké juniorské golfové asociace.

„Pracuje na novém set up a ještě jí to nesedlo, takže se jí první den podařilo zahrát 83 ran, pak už hrála normálně, 72 a 75 ran a na vítězství jí chybělo myslím pět ran,“ komentoval výkon Jessiky otec Petr.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.