Živě

Langer i Daly zlobili

24. listopadu 2008 08:54

Golf jako zamlada hráli Bernhard Langer a John Daly na Hong Kong Open. Ani nejlepší kola víkendu jim ale na titul z druhého turnaje nové sezony European Tour nestačila.

Jedenapadesátiletý Langer, jemuž caddieho dělal syn Stefan, zahrál v sobotním třetím kole 63 ran (-7) a byl dva údery od prvního místa. Finálových 69 vypsalo Němci konečné dělené 6. místo.

Dvačtyřicetiletý Daly šel ve finále ještě o ránu níž a díky 62 úderům se posunul ze šesté desítky na dělené 17. místo. Američan zahrál kolo bez bogey, což se mu naposledy povedlo loni.

První titul z European Tour nakonec získal Wen-tang Ling (Tchaj-wan). Po 72 jamkách na tom byl stejně s Irem Rorym McIlroyem a Italem Franceskem Molinarim (všichni –15).

Díky druhému birdie za sebou porazil Ling na druhé jamce play off McIlroye, předtím po paru odpadl Molinari. McIlroy prohrál letos druhý rozstřel, tak jako na zářijovém European Masters.


Časová osa: Golf

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.