Rubriky:

Golf

Golf na jachtě zdarma

3. prosince 2008 10:05

Hru zdarma na třech špičkových simulátorech nabízí golfYacht kotvící u Rohanského ostrova v Praze.

Na lodi golfYacht je možno využít jeden ze tří špičkových simulátorů zdarma po dobu dvou hodin, pokud flight bude mít konzumaci v minimální hodnotě 1000 korun. Běžná cena pronájmu trenažéru na jednu hodinu je 350 až 500 korun. Simulátor ISS na HW Apple Macintosh s analyzátorem švihu je nutné si předem objednat a rezervovat na recepci.

Poslední turnaj roku se uskuteční na golfYacht pro dvojice: 30. prosince od 8.00 hodin na třech trenažérech. Přihlášky na www.cgf.cz, další informace na www.golfyacht.com

Zároveň na golfYacht probíhá soutěž hole-in-one, kdy se odpaluje z horní paluby směrem na green umístěný před hotelem golfYacht. Jde o motorku Aprilia a také o dobrý skutek: polovina z dvousetkorunového poplatku za pokus jde na konto charitativního občanského sdružení.


Časová osa: Golf

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.