Rubriky:

Golf

Singhův nejlukrativnější rok

22. prosince 2008 13:13

Do srpna to u Vijaye Singha vypadalo na špatný rok. Následovala tři turnajová vítězství, triumf ve FedEx Cupu, ještě titul na konec sezóny - a vše je jinak

 

Augusta Chronicle

„Pro skončení s golfem není věkový limit,“ řekl Singh po nedělním vítězství na Tigerově turnaji Chevron World Challenge. Pětačtyřicetiletý Fidžan vyhrál včetně právě uzavřené sezony 34 turnajů PGA Tour. Letošní rok byl ale nejlukrativnější.

Singh vydělal 6,6 milionu dolarů na prize money (čímž vyhrál money list), deset milionů dolarů získal jako prémii za celkový titul ve FedEx Cupu a k tomu ještě 1,35 milionu „pod stromeček“ za poslední triumf v Sherwood Country Clubu.

„Závěr roku byl hodně nečekaný,“ dodal Singh, který si dal od září pauzu, aby vyléčil dlouhodobý zánět šlach. „Nevím, jak dlouho budu schopen něco takového předvádět, ale do padesáti let se budu snažit.“


Časová osa: Golf

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.