Nejdřív Broeck kedil, potom hrál!

15. května 2009 11:01

Kuriózní situace nastala na PGA Tour při Valero Texas Open. Ráno nejprve kedík obešel 18 jamek se svým hráčem - a odpoledne nastoupil do turnaje.

Hrdinou dne v San Antoniu byl Američan Lance Ten Broeck, který má z PGA Tour jedno druhé místo, ale už léta dělá caddieho Jesperu Parnevikovi. Švéd odstartoval ve čtvrtek v 7.15 a s Ten Broeckem po boku zahrál skóre even par, 70 ran.

Po skončení kola se ovšem Ten Broeck dozvěděl, že na odpoledne má místo v turnaji, protože se zranil David Berganio. Takto caddie už párkrát zaskakoval, ale nikdy, když současně hrál Parnevik.

Ten Broeck tedy znovu startoval ve 13.45, jako caddieho měl svého syna, a bez herní přípravy zahrál výborný golf, jen o ránu hůř než Parnevik - 71 ran! Znamenalo to dělené 83. místo.


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.