Živě

Golfová PGA Tour bude i příští týden pokračovat bez diváků

6. července 2020 19:56 - New York

Golfová PGA Tour bude i nadále pokračovat bez diváků. Vedení seriálu sice počítalo s tím, že na Memorial Tournament v Dublinu v Ohiu budou mít příští týden poprvé po koronavirové pauze fanoušci přístup, kvůli zhoršující se epidemiologické situaci ale plány po dohodě s organizátory akce zrušilo.

 

Carlos Osorio, ČTK/AP

Na hřišti v Muirfield Village se bude od 16. července hrát šestý turnaj po restartu sezony, která byla kvůli koronaviru na více než tři měsíce přerušena. Od místních úřadů pořadatelé sice dostali povolení naplnit zhruba 20 procent kapacity areálu, nakonec se ho ale rozhodli nevyužít.

Memorial Tournament očekává startovní pole plné hvězd v čele se světovou jedničkou Rorym McIlroyem a pětinásobným šampionem turnajů major Philem Mickelsonem. Od červnového restartu sezony mělo na okruhu PGA na dosud odehraných čtyřech turnajích pozitivní test na koronavirus šest golfistů. Tento týden se v Muirfieldu uskuteční pátý turnaj Workday Charity Open.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.