Perryho druhý triumf roku

Golf čtyřicátníků o titul na Travelers Championship vyhrál Kenny Perry. Američan zahrál v Hartfordu rekordní čísla a letos zvítězil už podruhé. Osmačtyřicetiletý Perry si zapsal celkem –22 (61–68–66–63) a vyhrál o tři rány nad Davidem Tomsem a Paulem Goydosem, který před finále vedl o jednu ránu.

„Každý se mě ptal na kocovinu po Masters. Jsem rád, že jsem mohl dokázat její nedlouhé trvání,“ prohlásil Perry v narážce na letošní prohru v play off majoru, kde předtím závěrečné dvě jamky v regulaci zahrál bogey – bogey.

Pro Perryho je to druhý titul roku po FBR Open a celkem pátý za poslední dvě sezony na PGA Tour. V kariéře má už čtrnáct titulů a jeho cílem je získat jich dvacet.

„Je to hodně nereálný úkol. Řekl jsem to, aby každému lezly oči z důlků,“ dodal Perry, který také vede průběžné pořadí FedEx Cupu.

Nejlepší nedělní kolo, 62 ran, zahrál Scott Verplank, který zůstal úder za rekordem hřiště v Connecticutu a dělil se o 9. místo.