Rubriky:

Golf

Óda na Kunětickou Horu

10. července 2009 12:04

Druhý turnaj GE Money Bank Celebrity Golf Cup 2009 se stal ódou na hřiště na Kunětické Hoře, které si prošla řada zajímavých osobností sportu.

I když hlubší roughy připravily o úsměv například Romana Šebrleho, jenž svůj pověstný „megadrive“ občas nenašel a musel se vracet, hřiště se ukázalo ve fantastické kondici.

Kvalitu vystihl hudebník Ondřej Soukup - sotva podepsal skorkartu a občerstvil se, vyrazil na další devítku a v podvečer se u baru svěřil: „Je to taková nádhera, že jsme ještě chtěli pokračovat, ale už nám trochu docházela energie… Nádherné hřiště, krásný turnaj,“ liboval si.

Mezi osobnostmi turnaje byli i Petr Vondráček, který pak u kláves zpříjemnil přítomným odpoledne, Ondřej Trojan nebo trio sportovních hvězd Roman Šebrle, Martin Koukal a Jiří Welsch.

„Strávil jsem v Česku tři týdny na dovolené a zvládl tři turnaje a devět osmnáctek. Golf mě moc baví a tenhle turnaj jsem si nechtěl nechat ujít, takže jsem manželku poslal do Španělska napřed a ještě se pár dnů zdržel,“ usmál se basketbalista Welsch, jenž hned v pátek letěl do Malagy, kde strávil poslední tři sezony v dresu týmu Unicaja.

Nejlepší brutto výsledek přinesl Marcel Vavřík (84).

Zrušit


Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf