Nič pokořil Kaskádu

Konzistentní golf přinesl Petrovi Ničovi vítězství na Grand Finále, když jako jediný pokořil par hřiště Kaskády po všechna tři kola. Získal i letošní Order of Merit.

Petr Nič zvládl konec domácí sezony s bravurou. Na posledním turnaji Pilsner Urquell Czech PGA Tour na Kaskádě předvedl –4 (70–71–70) a o tři údery porazil trojlístek soupeřů – leadera po druhém kole Marka Nového (-1, 71–69–75), Petra Skopového (72–73–70) a Joaquina Navarra (71–70–74).

Nič tak vyrovnal loňský výkon Skopového, který rovněž vyhrál Grand Finále a zároveň finanční žebříček série. Za Ničem skončil v Order of Merit druhý Ondřej Lébl a třetí Skopový.

Po druhém kole byli diskvalifikovaní Zuzana Mašínová a Ondřej Trupl za nepodepsané skorkarty.