Rubriky:

Golf

Woods a Masters: sázky upraveny

27. ledna 2010 19:08

Bude Tiger Woods hrát golf znovu na dubnovém Masters? Britská sázková kancelář pod vlivem jednostranných sázek upravila kurs.

 

Mike Blake, Reuters

William Hill snížil sázkový kurs na Woodsův start na Masters z 1,66:1 na 1,25:1, a to kvůli jednostraným sázkám, které přijal ve prospěch startu světové jedničky v Augustě.

"Každý, kdo sázel, si je absolutně jistý, že Woods bude Masters hrát," řekl mluvčí sázkové kanceláře, která přijala z celého světa 224 sázek na tuto příležitost a jen sedm bylo v neprospěch Woodsova startu.

Woods ohlásil v prosinci herní přestávku na neurčitou dobu. Podle množících se zpráv nyní pobývá na klinice v Mississippi, kde se léčí ze sexuální závislosti a kde s ním nějaký čas byla také manželka Elin, ve snaze zachránit manželství s dvěma dětmi.

"Zprávy naznačují, že u Woodse žena pobývala týden a zřejmě spolu vycházejí dobře. Takže pokud se věci v soukromí začínají vyjasňovat, pomůže to k návratu na golfové hřiště," dodal mluvčí kanceláře William Hill, citovaný britskými médii.

Nedávno se pro Woodsův start na Masters, kde světová jednička vyhrála čtyřikrát a kde vzhledem k netrpělivě očekávanému návratu hrozí nejméně obtěžování ze stran médií i diváků, také Jim Furyk. Tigerův spoluhráč si rovněž myslí, že druhý týden v dubnu bude Woods právě v Augustě.

William Hill už také nabízí kurs 2,5:1 na Woodsovo vítězství. Peníze dostanou sázkaři zpět, pokud by Woods nestartoval. Druhým favoritem je Phil Mickelson s kursem 5,5:1.

Kurs 33:1 má William Hill na Woodsovy triumfy ve všech majorech roku 2010, 16:1 na tři, 4:1 na dva a 1,375 na jeden. Lze také vsadit v poměru 1,25 na to, že Woods nevyhraje žádný major, ale sázka platí jen v případě, když hráč absolvuje všechny čtyři turnaje Grand Slamu.

Zrušit


Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf