Rubriky:

Golf

McIlroy se dočkal dcery a bude hrát na Tour Championship

3. září 2020 20:36 - Atlanta

Golfista Rory McIlroy se dočkal prvního potomka. Dcera Poppy Kennedy McIlroyová navíc přišla na svět právě včas, aby stihl i závěrečný podnik sezony Tour Championship v Atlantě. Minulý týden na turnaji v Olympia Fields v Chicagu porod nervózně vyhlížel a avizoval, že kvůli němu bez váhání odjede nebo vynechá i Tour Championship, na němž ještě může zaútočit na další vítězství ve FedEx Cupu.

 

Brian Spurlock, Reuters

Dcera se nakonec narodila v pondělí na Floridě a McIlroy vše stihl. Novinku oznámil na sociálních sítích před dnešní cestou do Atlanty, kam dorazil jako poslední z třicítky hráčů.

McIlroy se může stát prvním hráčem, který jako první třikrát vyhraje FedEx Cup. Na Tour Championship bude startovat jako jedenáctý nasazený, sedm ran za lídrem Dustinem Johnsonem.

Nelly Kordová byla třetí na golfovém turnaji LPGA v Rogersu

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.