Rubriky:

Golf

Golfista Woods se omluvil i rodičům dětí ze školky

23. února 2010 21:02 - ORLANDO

Golfista Tiger Woods se opět omluvil za skandál s nevěrou. Podle agentury AP tentokrát spolu s manželkou Elin napsal dopis rodičům dětí, které chodí s jeho dvouletou dcerou Sam do školky.

 

Lori Moffett, Reuters

"Doufáme, že v nejbližší budoucnosti si paparazziové najdou něco lepšího na práci," stálo v listu. Poté, co se skandál s nevěrou provalil, sledovala média Woodsovu manželku a dceru na každém kroku a fotografové hlídkovali i před školkou.

Woods v listu také poděkoval rodičům za trpělivost a uvedl, že dceru ve školce ponechá. "Kvůli dětem chceme žít co nejnormálnějším životem, což pro Sam znamená chození do školky, kde se jí líbí. Jsme přesvědčeni o tom, že rodiče to ocení," uvedl.

ČTK

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.