Článek
Masters: kdo, kdy a s kým (1. a 2. kolo)
13.40 Arnold Palmer, Jack Nicklaus (čestní startéři)
13.50 a 16.57 Nathan Green (Aus), Heath Slocum, Louis Oosthuizen (JAR)
14.01 a 17.08 Craig Stadler, John Merrick, Jerry Kelly
14.12 a 17.19 Ian Woosnam (Wal), Brian Gay, Marc Leishman (Aus)
14.23 a 17.30 Bernhard Langer (Něm), Scott Verplank, (x) Brad Benjamin
14.34 a 17.41 John Senden (Aus), David Toms, Graeme McDowell (Sev. Ir.)
14.45 a 17.52 Mark O'Meara, Rory Sabbatini (JAR), (x) Nathan Smith
14.56 a 18.14 Martin Kaymer (Něm), Geoff Ogilvy (Aus), Luke Donald (Ang)
15.07 a 18.25 Tom Watson, Tim Clark (JAR), Steve Marino
15.18 a 18.36 Bill Haas, Todd Hamilton, Anders Hansen (Dán)
15.29 a 18.47 Dustin Johnson, Oliver Wilson (Ang), Alvaro Quiros (Špa)
15.40 a 18.58 Mike Weir (Kan), Lee Westwood (Ang), (x) Matteo Manassero (Ita)
16.02 a 19.09 Chad Campbell, Francesco Molinari (Ita), Paul Casey (Ang)
16.13 a 19.20 Ernie Els (JAR), Anthony Kim, Ryo Ishikawa (Jap)
16.24 a 19.31 Angel Cabrera (Arg), Jim Furyk, (x) Byeong-hun An (Kor)
16.35 a 18.42 Phil Mickelson, Robert Allenby (Aus), Yong-eun Yang (Kor)
16.46 a 19.53 Retief Goosen (JAR), Hunter Mahan, Robert Karlsson (Švéd)
16.57 a 13.50 Ben Crane, Simon Dyson (Ang), Michael Campbell (Nzl)
17.08 a 14.01 Larry Mize, Ryan Palmer, Chris Wood (Ang)
17.19 a 14.12 Sandy Lyle (Ang), Justin Leonard, Kevin Na
17.30 a 14.23 Ben Crenshaw, Steve Flesch, (x) Ben Martin
17.41 a 14.34 Ryan Moore, Ross Fisher (Ang), Nick Watney
17.52 a 14.45 Trevor Immelman (JAR), Soren Hansen (Dán), John Rollins
18.14 a 14.56 Vijay Singh (Fij), Jason Dufner, Sean O'Hair
18.25 a 15.07 Thongchai Jaidee (Thaj), Ben Curtis, Soren Kjeldsen (Dán)
18.36 a 15.18 Camilo Villegas (Kol), Kenny Perry, Rory McIlroy (Sev. Ir.)
18.47 a 15.29 Zach Johnson, Henrik Stenson (Švéd), (x) Chang-won Han (Kor)
18.58 a 15.40 Fred Couples, Sergio Garcia (Špa), Shingo Katayama (Jap)
19.09 a 16.02 Miguel Angel Jimenez (Špa), Edoardo Molinari (Ita), Lucas Glover
19.20 a 16.13 Charl Schwartzel (JAR), Stewart Cink, Padraig Harrington (Ir)
19.31 a 16.24 Yuta Ikeda (Jap), Ian Poulter (Ang), Steve Stricker
19.42 a 16.35 Tiger Woods, Matt Kuchar, KJ Choi (Kor)
19.53 a 16.46 Adam Scott (Aus), David Duval, Ricky Barnes
Neoznačení hráči jsou z USA. Křížek označuje amatéra
Vysílací časy ČT 4 Sport
Čtvrtek 1. kolo: 23.55 - 03.30 (záznam)
Pátek 2. kolo: 22.00-01.35 (živě)
Sobota 3. kolo: 21.30-01.05 (živě)
Neděle finále: 20.00 - 01.00 (živě)