Anglický hattrick na českém mistrovství

Nejlepší amatérský golf se stále hraje v Anglii. Alespoň to vyplývá z výsledků mezinárodního mistrovství České republiky na rány v Mariánských Lázních. Titul si odvezl Tyrrell Hatton. Kartu do Čeladné má Ondřej Lieser, přestože neskončil nejlepší z Čechů.

Tyrrell Hatton (-18, 74-65-64-67) odrazil nápor soupeřů už ve třetím dějství turnaje a s velkým náskokem si v sobotu hrál svůj vlastní turnaj. Druhý skončil Neil Raymond (-12, 68-71-69-68) a třetí Andrew Sullivan (-11, 69-69-72-67).

Nejúspěšnější z českých amatérů čtvrtý David Procházka dohrál na -10. Nejlepší finálové kolo 66 předvedl Ondřej Lieser, který s -7 nakonec skončil na pátém místě. Kartu na Czech Open do Čeladné však získal on, protože Procházka se jí vzdal.

Stejný výkon jako Lieser předvedli Filip Mrůzek a Goncalo Pinto z Portugalska.