Rubriky:

Golf

Příhoda a Ryba míří mezi golfové profesionály

22. prosince 2010 13:28 - PRAHA

Sedmnáct hráčů letos opustilo amatérský golf a přestoupilo k profesionálům. K nejvýraznějším osobnostem patří reprezentanti Martin Příhoda a Jan Ryba, kteří odcházejí jako playing-pro.

 

Mike Blake, Reuters

K profesionálům jako playing-pro přestoupil osmnáctiletý Martin Příhoda (na snímku), reprezentant s handicapem +1,6 a devatenáctiletý Jan Ryba, hráč s handicapem +1,8.

Amatérské řady opustili také Jan Mergl, Rudolf Nechanický, Filip Zavadil a Jakub Svoboda. V průběhu sezony se profesionály stali Stanislav Matuš a Filip Mrůzek.

O vstup do PGAC jako teaching-pro požádali amatéři Martin Kubrich, Bohuslav Langr, Tomáš Malec, Martin Syřiště, Alan Panec, Lukáš Pavelka, Branko Baláž, Vítězslav Holý, Zbyněk Fulín a profesionál John Horsky.Časová osa: Golf

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.