Rubriky:

Golf

Golfista Čejka útočí ve Fort Worthu na nejlepší výsledek v sezóně

22. května 2011 10:37 - FORT WORTH

Český rodák Alex Čejka útočí na golfovém turnaji americké PGA ve Fort Worthu na svůj nejlepší výsledek v sezoně. Po sobotním třetím kole si polepšil o třicet míst na dvanáctou pozici a v neděli se pokusí letos poprvé proniknout do elitní desítky. Zatím nejlépe si německý reprezentant vedl v lednu v kalifornské La Quintě, kde skončil na dělené třinácté pozici.

 

Petr Sznapka, ČTK

Čtyřicetiletý Čejka zakončil třetí kolo s výsledem 66 úderů, tedy čtyři pod par hřiště, a dohromady zatím nasbíral 204 ran. Pokud skončí nejhůře desátý, inkasuje zhruba 150 000 dolarů a polepší si ve finančním žebříčku, který je rozhodující pro udělení karty na příští rok.

Nejlepší pozici ve Fort Worthu má před závěrečným dnem Korejec Charlie Wi (197 ran), který vede o jeden úder před Američanem Davidem Tomsem.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.