Rubriky:

Golf

McIlroy: Styl nezměním, i kdybych nikdy neměl vyhrát Open

18. července 2011 17:00 - SANDWICH

Severoirský golfista Rory McIlroy, který ve velkém stylu ovládl US Open, se na domácí půdě při Open neprobojoval na čelní příčky. Skončil pětadvacátý, přesto prohlásil, že nezmění svou hru, i kdyby to mělo znamenat, že nikdy nevyhraje praturnaj všech turnajů - Open. „Nevím, proč bych to měl dělat kvůli jednomu týdnu v roce,“ uvedl.

 

Matt Slocum, ČTK/AP

McIlroy nesnáší hru v dešti a větru, obojího si přitom golfisté na hřišti v Sandwichi užili měrou vrchovatou.

„Takové je Open. Buď se srovnáte s povětrnostními podmínkami, nebo zkrátka jen čekáte na rok, kdy bude hezky,“ utrousil mladíček, který měl letos našlápnuto i k vítězství na prestižním Masters, tam ale zkazil finále a propadl se z první příčky.

„Už se těším na návrat do Ameriky a nějaké hezké počasí. Mnohem raději hraji, když se teploty pohybují zhruba okolo šestadvaceti stupňů a je slunečno,“ doplnil.

kvk, Sport.cz

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.