Golfista Molder ukončil v San Martinu dlouhé čekání na titul

SAN MARTIN

Americký golfista Bryce Molder vyhrál turnaj v San Martinu. Na šesté dodatečné jamce porazil krajana Brinyho Bairda a na 132. pokus v kariéře získal svůj první titul. Play off o vítězi na okruhu PGA rozhodovalo letos už posedmnácté, což je nový rekord seriálu.

Bývalý první golfista světa Tiger Woods obsadil až 30. místo, jeho návrat k hraní po dvouměsíční pauze se však neobešel bez rozruchu. Při patování na sedmé jamce se totiž jeden z fanoušků pokusil na pohasínající hvězdu hodit párek v rohlíku.

"Asi se chtěl dostat do televize. Myslím, že se mu to povedlo," citovala Woodse agentura AP. "Bylo to bizarní. Chlápek s párkem v rohlíku se rozeběhl a pak si lehl na zem, dal ruce za záda a čekal, až ho zatkne policie," přidal golfista Rod Pampling, který hrál ve skupině s Woodsem.