Lee Corfield vede i po dvou kolech

15. října 2011 10:20

Pilsner Urquell Czech PGA Tour 2011, 13.-16. 10, Kaskáda, Jinačovice Angličan Lee Corfield zvýšil svůj náskok na deset ran, trojice pronásledovatelů na děleném druhém místě Mrůzek, Matuš, Engdahl hraje zatím v paru. Výkon dne však předvedl Petr Skopový, který se jako jediný dostal pod 70 ran a zaznamenal skore -5.

Závěrečný turnaj letošní sezóny PGAC se zatím vyvíjí jednoznačným způsobem ve prospěch Lee Corfielda. Angličan sice na Kaskáda Grand Finále Czech PGA Tour nepřinesl v průběhu druhé kola nejnižší skóre, ale i tak se mu podařilo náskok v čele výrazně vylepšit. Jestliže po úvodním dnu vedl o pět ran, po druhém už je to dokonce o deset. Premiérový triumf na Pilsner Urquell Czech PGA Tour má tedy na...

Odkaz na plny clanek


Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.