Jamky v Boleslavi, rány na Kaskádě. Kalendář se rýsuje

3. listopadu 2011 09:19

Jedná se zatím jen o návrh, ale přesto z něj lze mnohé usuzovat. Kalendáři akcí České golfové federace pro rok 2012 vévodí mezinárodní šampionát na rány a mistrovství na jamky, ale také tři profesionální turnaje evropského významu, se kterými ale nemá mnohé společného. O MS v Turecku to však neplatí.

Vrcholná amatérská sezona 2012 tradičně začne 10. března konferencí ČGF v pražském hotelu InterContinental. Ve skutečnosti se tak ale stane 20. – 22. dubna při Lady Abrahams Trophy. Dějiště ještě není známé.

Národní mistrovství na jamky se koná 13. – 17. června v Mladé Boleslavi, mezinárodní šampionát na rány se odehraje 1. – 4. srpna na Kaskádě. Golfisté roku budou vyhlášení při Večeru českého golfu 30. listopadu. Místo poslední akce roku zatím nebylo určeno.

Odkaz na plny clanek

Exegolf

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.