Rubriky:

Golf

Australský golfista Norman byl hospitalizován kvůli koronaviru

26. prosince 2020 11:42 - Orlando

Slavný australský golfista Greg Norman skončil s příznaky onemocnění covid-19 v nemocnici. Pětašedesátiletý vítěz dvou titulů major, jenž minulý týden v Orlandu startoval na exhibičním turnaji rodinných dvojic se svým synem, to potvrdil na sociálních sítích.

 

Mike Blake, Reuters

Norman měl v minulých dnech opakovaně negativní testy na koronavirus, ve čtvrtek ale začal pociťovat symptomy nemoci. "Cítím se podobně jako při chřipce. Mám mírnou horečku, kašel, všechno mě bolí, bolí mě hlava a jsem v karanténě," napsal ve čtvrtek na twitteru. O den později už mu test vyšel pozitivní a Norman na sociální síti zveřejnil svou fotografii z nemocniční postele.

Pozitivní testy na koronavirus měli stejně jako vítěz British Open z let 1986 a 1993 také jeho stejnojmenný syn Greg s manželkou. Oba jsou v izolaci doma.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.