Předpovědi pro golf roku 2012: Tiger, Rory a mnozí další

6. ledna 2012 16:16

V předvečer startu sezóny PGA Tour 2012 se také Exegolf pustil do předpovědí toho, jak bude nový rok vypadat. Tady jsou:

1. Tiger, samozřejmě. Vyhraje dva turnaje, ale major může být jen jeden z nich, a ta šance přijde na Masters. Ještě před šesti měsíci bychom to neřekli, avšak Woods hrál úctyhodně jak na obou podzimních akcích v Austrálii, tak na svém Chevron World Challenge, kde všude uvedl z týčka míč do hry a konečně proměňoval putty. Bude schopný konkurence na každém turnaji, ale ta konkurence ho už také dohnala, takže se stane členem skupiny, než aby byl vůdcem jako dřív.

2. Rory McIlroy. Drzý mladík má největší potenciál ze všech profesionálů na světě i s tím, co už dokázal. Pokud si udrží soustředění na věc, může si podmanit golf a dominovat jako dříve Tiger. Ačkoli Woods má šanci v Augustě, Rory cítí, že ji loni zahodil a tentokrát to už nedopustí, pokud bude v neděli ve hře. K US Open 2011 může přidat další majory.

Odkaz na plny clanek

Exegolf

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.