Golfová jednička Johnson vyhrál podruhé turnaj v Saúdské Arábii

King Abdullah Economic City

Světová golfová jednička Dustin Johnson zahrál v závěrečném kole turnaje Saudi International svůj nejhorší výkon, ale o vítězství nepřišel. Šestatřicetiletý Američan vyhrál s náskokem dvou úderů a navázal na své prvenství z úvodního ročníku turnaje v Saúdské Arábii v roce 2019.

Ilustrační foto

Johnson dnes zahrál dvě rány pod par a s celkovým skóre -15 zvítězil před krajanem Tonym Finauem a Angličanem Justinem Rosem, kteří se podělili o druhé místo.

Johnson získal devátý titul na European Tour a vyhrál první turnaj od listopadového triumfu na Masters. "Jsem od Augusty pořád v dobré formě a těším se na zbytek roku," uvedl.

Výsledky golfového turnaje Saudi International
Golfový turnaj Saudi International série European Tour (dotace 3,5 milionu dolarů, par 70):