Rubriky:

Golf

Golfistka Spilková skončila na turnaji LET v Číně na 42. místě

4. března 2012 10:19 - Chaj-kchou

Golfistka Klára Spilková skončila na turnaji World Ladies Championship v čínském Chaj-kchou dvaačtyřicátá. V posledním kole třídenní soutěže česká hráčka zahrála při svém letošním vstupu do série Ladies European Tour (LET) na hřišti Mission Hill výsledek 73 a celkem měla pět ran nad par. Z vítězství se radovala domácí hráčka a světová dvanáctka Feng Šan-šan se skóre -10.

 

Kamran Jebreili, ČTK/AP

"Celý týden se mi tady moc líbil a beru ho jako velmi dobrou přípravu, která mi ukázala na čem mám ještě před sezonou zapracovat," řekla Spilková serveru golf.cz. "Teď se přesunuji do Dubaje k tréninku na hřišti Emirates Golf Club," dodala.

Spilková vstoupila do turnaje špatně, v prvním kole zahrála 79 ran, ale druhý den obešla osmnáct jamek s výsledem tři pod par a prošla cutem jako padesátá. "Během prvního kola mi bohužel moc nepadaly paty a hra byla nevyrovnaná, což se druhý den změnilo. Moje hra pak byla vyrovnanější a jistější," napsala Spilková ČTK. Ve finálovém kole měla dvě birdie a tři bogey, což ji posunulo na konečné 42. místo.

Dalším turnajem Spilkové bude s největší pravděpodobností turnaj v Maroku od 22. března, na kterém před rokem vstoupila mezi profesionálky sedmým místem.

Turnaj evropské golfové série Ladies European Tour v čínském Chaj-kchou:
1. Feng Šan-šan (Čína) 206 (66+69+71),
2. Phatlumová (Thaj.) 207 (68+69+70),
3. Lindbergová (Švéd.) 208 (69+70+69),
...42. Spilková (ČR) 221 (79+69+73).
ČTK

Zrušit


Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf