Golfistka Spilková neprošla v Turecku cutem

Belek

Golfistka Klára Spilková letos poprvé neprošla na turnaji ženského profesionálního okruhu LET cutem. České hráčce se nepodařilo postoupit do víkendových kol na Turkish Ladies Open v Beleku, kde po dvou dnech měla na kontě 159 ran, 13 nad par hřiště, a skončila na děleném stém místě.

Golfistka Klára Spilková

Po nevydařeném prvním kole (79 ran), se Spilkové nepovedlo ani druhé. Česká jednička zahrála jedno double bogey a pět bogey, což znamenalo 80 ran. Od postupu do finálových kol sedmnáctiletou hráčku dělilo šest ran.

V Beleku se Spilková potýkala se zdravotními problémy a podle webu golf.cz navštívila i nemocnici. Loni skončila v Turecku jedenáctá.

Letos Spilková obsadila 42. místo v čínském Chaj-kchou a pětadvacátá byla v marockém Agadíru. Na odměnách zatím vydělala 6000 eur. Vylepšit svoji pozici může od 24. do 27. května na German Ladies Open v Mnichově.