Růžičková vyhrála univerzitní turnaj a pomohla Texasu do velkého finále

Velký úspěch pro český golf! Ve startovní listině byly neteř Tigera Woodse nebo dcera Ivana Lendla, ale regionální univerzitní kvalifikaci na americký vysokoškolský šampionát NCAA vyhrála z jednotlivců Češka - Kateřina Růžičková. Triumfovala o dvě rány.

Studentka druhého univerzitního ročníku zazářila za tým Texas A&M při NCAA East Regional. To byla kvalifikace hraná na Blue Course univerzity Penn State, odkud stejně jako z Central a West Regional postupovalo osm nejlepších týmů do finále NCAA Championship.

V individuálním hodnocení Růžiková zahrála nejlepší výsledek, jaký kdy texaský tým zažil, 3 pod par (67-73-73) a získala Texasu první individuální vítězství.