Přijďte, Prague Golf Masters je letos nabité velkými jmény

Přesně za měsíc vyvrcholí finálovým kolem druhý ročník turnaje Raiffeisenbank Prague Golf Masters. Už nyní je jasné, že při Ladies European Tour v Albatross Golf Resortu se diváci mohou těšit na skvělé obsazení, ještě lepší než při loňské úspěšné premiéře.

Z doživotních členek a legend tour se vrací Angličanka Laura Davies, ale nově tu bude Švédka Helen Alfredsson, která vyhrála dva majory, třikrát Evian Masters a byla osmkrát v týmu Solheim Cupu a navíc jednou se zúčastnila jako kapitánka.

Z kategorie vítězek majorů nebo Order of Merit tu opět budou Jihoafričanka Lee-Anne Pace a Velšanka Becky Brewerton, ovšem poprvé dorazí také Francouzka Gwladys Nocera, vítězka finančního žebříčku z roku 2008, kdy získala pět titulů.