Spilkové nevyšlo u Mnichova ani top 20, ale smutná nebyla

Klára Spilková obsadila na Ladies German Open dělené 22. místo, i když v polovině turnaje byla druhá. V play off vyhrála Francouzka Anne-Lise Caudal nad Angličankou Laurou Davies.

První dvě kola dohromady za 6 pod par, víkend naopak za +2. To je bilance Spilkové v Golfpark Gut Häusern, kde se jí v sobotu rozplynuly šance na vítězství a ve finále postupně i na top 10. Nakonec z toho bylo po výsledku par 72 konečné 22. místo.

Spilková začala finále po dvou parech dvěma birdie. První chyba přišla na sedmičce, kde po nepřesné druhé ráně skončila v bunkeru a záchrana byla příliš krátká. Na desítce opět pokazila ránu z greenového bunkeru a připsala si bogey stejně jako na následující jamce. Jedno birdie ještě zahrála na tříparové dvanáctce, kde odpálila asi na 20 centimetrů k tyči.