Golfový turnaj v Palm Beach Gardens vyhrál Thompson, nadvláda Američanů pokračuje

Devátý turnaj sezóny na PGA Tour vyhrál podeváté Američan a zároveň potřetí hráč, jemuž se to povedlo poprvé v kariéře. Michael Thompson (27), nový vítěz Honda Classic.

Radost amerického golfisty Michaela Thompsona

Obhájce titulu Rory McIlroy utekl ze hřiště po 26 jamkách. Loni druhý Tiger Woods zahrál po třech parech 70 ve finále 74, o dvanáct ran víc než před rokem, a to i s opakováním eaglu na poslední jamce. Celkově se Woods dělil na +4 o 37. místo...

A kdo že to zbyl jako vítěz? Po třech sezonách a loňském druhém místě na US Open vyhrál poprvé Michael Thompson. Rodák z Alabamy, který ještě v roce 2010 vítězil na Hooters Tour, když mu caddieho dělala manželka.

Turnaj golfové série PGA Tour v Palm Beach Gardens v USA (par 70, dotace 6 milionů dolarů):