Weekley se v Texasu dočkal po pěti letech titulu z PGA Tour

Fort Worth

Po pěti letech se dočkal americký golfista Boo Weekley opět vítězství na PGA Tour. V texaském Fort Worthu sesadil v závěrečném kole vedoucího krajana Matta Kuchara z první příčky a potřetí v kariéře převzal vítěznou trofej. Ta byla spojená s prémií 1,1 miliónu dolarů.

Golfista Boo Weekley zdraví diváky po vítězství v texaském Fort Worthu.

Kuchar po sobotě vedl o jednu ránu, jenže v nedělním kole zahrál o dvě více než vítězný Weekley. "Je to neskutečné," radoval se devětatřicetiletý vítěz poté, co oblékl tradiční kostkované sako. Při neúčasti hráčů ze světové špičky ovládli turnaj Američané, kteří obsadili prvních šest míst. Z cizinců byl nejvýše Jihoafričan Tim Clark.

Golfový turnaj PGA Tour Colonial Invitational ve Fort Worthu (dotace 6,4 miliónu dolarů, par 70):