Golfistka Spilková skončila na turnaji LET v Agadiru dvaadvacátá

Agadir

Gofistka Klára Spilková skončila dvaadvacátá na turnaji Lalla Meryem Cup. Z prvního vítězství v evropské sérii Ladies European Tour se radovala Charley Hullová se skóre -15. Angličanka zahrála ve finále skvělých 62 ran (-9) a v rozstřelu porazila Francouzku Gwladys Noceraovou.

Golfistka Klára Spilková

Spilková nezačala v Maroku dobře, po 1. kole byla až na 74. místě a hrozilo, že neprojde cutem. Ve druhém kole se zlepšila, pod par zahrála i v třetím a čtvrtém dnu a nakonec si ve výsledkové listině polepšila až na 22. místo.

"Z turnaje mám velmi dobrý pocit a jsem spokojena. Měla jsem také radost, že se přijelo podívat pár Čechů, kteří fandili," řekla Spilková webu golf.cz.

Z Maroka se Spilková přesune do Španělska na reprezentační soustředění a bude pracovat na zdokonalení hry s Keithem Wiliamsem. "Už teď se těším do Turecka," řekla směrem k dalšímu turnaji LET v Beleku (8.-11. května).

Druhá Češka v turnaji Daniela Proroková neprošla po dvou kolech cutem a skončila na 123. místě.

Golfový turnaj žen Lalla Meryem Cup evropské série Ladies European Tour v Agadiru (Maroko):