Živě

Šebrle na Kunětické Hoře poprvé prošel cutem

19. května 2014 14:55 - Kunětická Hora

Při svém třetím startu v golfovém seriálu Czech PGA Tour bývalý desetibojař Roman Šebrle poprvé prošel cutem. Olympijský vítěz z Atén se po dvou kolech na Kunětické Hoře dělí o 21. místo a dostal se mezi čtyřicet postupujících. Před finálovým kolem je v čele turnaje Golf Classic 2014 Nizozemec Sven Maurits.

 

Václav Šálek, ČTK

Šebrle hraje se statusem amatéra premiérovou golfovou sezónu a na prvních dvou akcích Czech PGA Tour obsadil v Brně 55. a ve Skalici 50. místo. Na Kunětické Hoře, kde mu v prvním kole dělal caddieho další olympijský vítěz v desetiboji Robert Změlík, zahrál nejprve 76 ran a ve druhém o jednu méně. Výsledek +3 je jeho nejnižší za jedno kolo na Czech PGA Tour.

Maurits, vítěz minulého turnaje ve Skalici, má po dvou kolech skóre -6 a vede o ránu před dvojicí Martin Příhoda a Craig Farrelly z Británie. O čtvrté místo se dělí Lukáš Tintěra (-4), o jednu ránu za ním figuruje nejlepší český amatér Vítek Novák.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.