Rubriky:

Golf

Malý kluk ohromil fantastickým kouskem. Slavný Woods nevěřícně kroutil hlavou

4. března 2016 14:26 - Montgomery

Američan Taylor Crozier. Jméno mladého sportovce, které slyšíte bezesporu poprvé. Je mu teprve jedenáct let, přesto se výrazným způsobem zapsal do povědomí všech golfových fanoušků v Severní Americe. Na slavnostním otevření nového hřiště v texaském Montgomery předvedl tenhle malý klučina před zraky legendárního Tigera Woodse úchvatný kousek, kterým okouzlil publikum včetně bývalé světové jedničky.

Reuters

Na tenhle moment bude vzpomínat celý život. V Montgomery otevírali nový golfový areál za přítomnosti slavného Woodse, který byl jedním ze spolunávrhářů jedenáctijamkového hřiště. Slavnostního ceremonilu se zúčastnili i mladí golfisté zastupující místní Southern Texas PGA Junior Golf club. Školáci měli čest pokřtít hřiště prvními odpaly. V tu chvíli ještě nikdo netušil, jakou slávu jeden z nich vzápětí vyvolá.

Jedenáctiletý Crozier, kterého moderátor celé akce představil jako kluka se vzornou školní docházkou, se postavil k míčku a následným odpalem všechny přítomné šokoval. Jeho úder na jamku vzdálenou 74 metrů byl naprosto dokonalý. Mladík zahrál hole-in-one, tedy kousek, kdy se golfistovi podaří zasáhnout jamku na jediný úder.

Rozzářenému Crozierovi přítomní diváci nadšeně aplaudovali, jedním z prvních gratulantů byl sám Woods, jenž o parádním kouskem informoval fanoušky i na sociálních sítích. "První odpal na novém hřišti Bluejack Nation. A tohle se stalo...," tweetoval vítěz čtrnácti majorů, který se momentálně věnuje rehabilitaci po operaci zad.

Jan Švanda, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf