Kisner se na Colonialu dočkal druhého titulu v kariéře

Fort Worth

Kevin Kisner se na golfovém turnaji ve Fort Worthu dočkal druhé trofeje na PGA Tour v kariéře. Třiatřicetiletý Američan zvítězil o jednu ránu před trojicí soupeřů a oslavil vítězství rok a půl po premiérovém titulu. Za triumf převzal v neděli na Colonialu i prémii 1,2 miliónu dolarů.

Kevin Kisner na turnaji ve Fort Worthu.

Kisner v posledním kole zaútočil z děleného třetího místa a vyhrál s celkovým skóre -10 před Španělem Jonem Rahmem a dvojicí krajanů Sean O'Hair - Jordan Spieth, který v domovském Texasu titul obhajoval.

"Už jsem začal pochybovat, jestli se ještě někdy dočkám vítězství. Pořád se mě na to všichni ptali," uvedl Kisner, jenž byl letos už dvakrát druhý. Než v listopadu 2015 ovládl turnaj na Sea Islandu, skončil na druhé příčce čtyřikrát.

Golfový turnaj Colonial National Invitational Tournament série PGA Tour ve Fort Worthu (dotace 6,9 mil. dolarů, par 70):