Živě

Golfistka Vlčková se na turnaji Symetra Tour dostala mezi nejlepší

20. května 2018 10:50 - Davidson

Golfistka Karolína Vlčková si připsala první umístění v desítce v nižší americké sérii Symetra Tour, z které by si ráda zajistila postup na elitní okruh LPGA. Na akci Symetra Classic v Davidsonu, zkrácené kvůli počasí ze tří na dvě kola, obsadila díky výslednému paru dělenou pátou příčku.

Vlčková zahrála v Severní Karolíně první kolo na 74 ran (+2), ve druhém se ale o čtyři rány zlepšila, i když měla i double bogey. „První Top 5. Byl to náročný turnaj, hodně deště, přerušení a trpělivosti," uvedla na sociálních sítích.

Za páté místo získala 5622 dolarů a v pořadí Symetra Tour je po pěti odehraných turnajích (8406 dolarů) třiadvacátá. Na konci sezóny potřebuje rodačka z Kladna skončit do desátého místa, na které nyní ztrácí skoro osm tisíc dolarů.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.