Rubriky:

LOH

Výsledky po dnech

14. července 2004 16:46

Přinášíme vám výsledkový servis z letních olympijských her v Aténách po jednotlivých dnech.

Zobrazit výsledky po disciplínách

POŘADÍ ZEMÍ PODLE MEDAILÍ

Neděle - 29. srpna
ATLETIKA
Muži:
Maraton: 1. Baldini (It.) 2:10:55, 2. Keflezighi (USA) 2:11:29, 3. De Lima (Braz.) 2:12:11, 4. Brown (Brit.) 2:12:26, 5. Aburaja 2:13:11, 6. Suwa (oba Jap.) 2:13:24, 7. Wainaina (Keňa) 2:13:30, 8. Chaica (Portug.) 2:14:17, ...63. Štefko (ČR) 2:27:13.
Opravené výsledky:
Muži:
Kladivo: 1. Murofuši (Jap.) 82,91, 2. Tichon (Běl.) 79,81, 3. Apak (Tur.) 79,51, 4. Děvjatovskij (Běl.) 78,82, 5. Pars (Maď.) 78,73, 6. Kozmus (Slovin.) 78,56, 7. Charfreitag (SR) 77,54, 8. Kobs (Něm.) 76,30.
BOX
Do 48 kg:
Finále: Bhartelemy (Kuba) - Yalcinkaya (Tur.) 21:16.
3. Kazakov (Rus.) a Cou Š'ming (Čína), 5. Jermia (Nam.), Nalbandjan (Arm.), Pinto (It.) a Hong Mo-un (Korea).
Do 54 kg:
Finále: Rigondeaux (Kuba) - Petchkoom (Thaj.) 22:13.
3. Sooltonov (Uzb.) a Mammadov (Ázerb.), 5. Kooner (Kan.), Kovaljov (Rus.), Bolum (Nig.) a Treťjak (Ukr.).
Do 60 kg:
Finále: Kindelan (Kuba) - Khan (Brit.) 30:22.
3. Jeleuov (Kaz.) a Chračev (Rus.), 5. Valentino (It.), Baik Čong-sub (Korea), Husejnov (Ázerb.) a Rukundo (Uganda).
Do 69 kg:
Finále: Artajev (Kaz.) - Aragon (Kuba) 36:26.
3. Kim Čung-ju (Korea) a Sajtov (Rus.), 5. Aguinaga (Kol.), Chajrov (Ázerb.), Husanov (Uzb.) a Poljakov (Ukr.).
Do 81 kg:
Finále: Ward (USA) - Aripgadjev (Běl.) 20:13.
3. Hajdarov (Uzb.), Ismail (Egypt), 5. místo: Makarenko (Rus.), Tarhan (Tur.), Pavlidis (Řec.) a Lej Jü-ping (Čína).
Nad 91 kg:
Finále: Povětkin (Rus.) - Aly (Egypt) bez boje.
3. Cammarelle (It.) a Lopez (Kuba), 5. Jaksto (Lit.), Mazikin (Ukr.), Dildabekov (Kaz.) a Estrada (USA).
DRÁHOVÁ CYKLISTIKA
Opravené výsledky:
Ženy:
Bodovací závod: 1. Sljusarevová (Rus.) 20 bodů, 2. Guerrerová (Mex.) 14, 3. Mirabellaová (USA) 9, 4. Carraraová (It.) 8, 5. Ulmerová (N. Zél.) 8, 6. Pascualová (Šp.) 7, 7. Batesová (Austr.) 7, 8. Meinkeová (Něm.) 5, ...14. Kozlíková (ČR) 0.
HÁZENÁ
Muži:
Finále:
Chorvatsko - Německo 26:24 (11:12)
Sestavy:
Chorvatsko: Losert, Šola - Kaleb 3, Balič, Lackovič 3, Zrnič, Vori 3, Dominikovič, Džomba 9/3, Vukovič, Goluza 1, Šprem 3, Spoljarič, Metličič 4.
Německo: Fritz, Ramota - Immel, Stephan 3/1, Baur, Zerbe 2, Zeitz 1, Kehrmann 5, Schwarzer 3, Kretzschmar 9, Petersen, von Behren 1.
Rozhodčí: Hansson, Olsson (oba Švéd.). Sedmimetrové hody: 6/4 - 2/1. Vyloučení: 2:5. Diváci: 10.750.
Konečné pořadí:
1. Chorvatsko, 2. Německo, 3. Rusko, 4. Maďarsko, 5. Francie, 6. Řecko, 7. Španělsko, 8. Korea, 9. Island, 10. Brazílie, 11. Slovinsko, 12. Egypt.
Ženy:
Finále:
Dánsko - Korea 34:34 po druhém prodl. (29:29, 25:25, 14:14), na sedmimetrové hody 4:2
Branky: Fruelundová 14/6, Andersenová 5, Kiaerskouová 4/2, Broedsgaardová a Tourayová po 3, Westergaardová 2, Daugaardová, Jörgensenová a Jensenová po 1 - I Sang-on 8/3, Hu Sun-jong, Čang So-hi a Mun Pchil-hi po 5, Čcho Im-čong, U Sun-hi po 4, Kim Ča- jon 2, O Song-ok 1. Rozhodčí: Baum, Goralczyk (oba Pol.). Sedmimetrové hody: 8/8 - 4/3. Vyloučení: 1:4.
O 5. místo:
Maďarsko - Španělsko 38:29 (22:15).
O 7. místo:
Brazílie - Čína 26:25 (13:10).
Konečné pořadí:
1. Dánsko, 2. Korea, 3. Ukrajina, 4. Francie, 5. Maďarsko, 6. Španělsko, 7. Brazílie, 8. Čína, 9. Angola, 10. Řecko.
MODERNÍ GYMNASTIKA
Víceboj:
1. Kabajevová 108,400 bodu, 2. Čačinová (obě Rus.) 107,325, 3. Bessonovová (Ukr.) 106,700, 4. Jusupovová (Kaz.) 103,975, 5. Godunková (Ukr.) 103,800, 6. Pejčevová (Bulh.) 101,050, 7. Žukovová (Běl.) 100,575, 8. Cidová (Šp.) 98,450, ...20. Červenková (ČR) nepostoupila z kvalifikace.
TAEKWONDO
Muži - nad 80 kg:
Finále: Mun De-song (Korea) - Nikolaidis (Řec.) k.o. (2:10 min.),
o 3. místo: Gentil (Fr.) - Kamal (Jord.) 6:2.
Semifinále: Mun De-song - Gentil 5:3, Nikolaidis - Kamal 6:3.
Semifinále oprav: Gentil - Zrúrí (Mar.) 3:1, Kamal - Sagindykov (Kaz.) 2:2 převahou.
Konečné pořadí:
1. Mun De-song, 2. Nikolaidis, 3. Gentil, 4. Kamal, 5. Zrúrí a Sagindykov.
Ženy - nad 67 kg:
Finále: Čchen Čung (Čína) - Baverelová (Fr.) 12:5,
o 3. místo: Carmonaová (Ven.) - Silvaová (Braz.) 7:4.
Semifinále: Čchen Čung - Silvaová 8:5, Baverelová - Dawaniová (Jord.) 3:3 převahou.
Semifinále oprav: Carmonaová - Dawaniová 11:8, Silvaová - Castrignanová (It.) 6:3.
Konečné pořadí:
1. Čchen Čung, 2. Baverelová, 3. Carmonaová, 4. Silvaová, 5. Castrignanová a Dawaniová.
VODNÍ PÓLO
Muži:
Finále: Maďarsko - SČH 8:7 (2:3, 3:2, 0:2, 3:0),
o 3. místo: Rusko - Řecko 6:5 (1:1, 3:1, 1:2, 1:1),
o 5. místo: Německo - Španělsko 6:4 (2:2, 3:1, 0:0, 1:1),
o 7. místo: USA - Itálie 9:8 (2:2, 2:0, 2:3, 3:3),
o 9. místo: Austrálie - Chorvatsko 8:7 (2:0, 3:4, 1:1, 2:2).
Konečné pořadí:
1. Maďarsko, 2. SČH, 3. Rusko, 4. Řecko, 5. Německo, 6. Španělsko, 7. USA, 8. Itálie, 9. Austrálie, 10. Chorvatsko, 11. Kazachstán, 12. Egypt.
VOLEJBAL
Muži
Finále:
Brazílie - Itálie 3:1 (15, -24, 20, 22)
Rozhodčí: Ito (Jap.), Wang Ning (Čína). Čas: 97 min. Diváci: 9350.
Sestavy:
Brazílie: Ricardo, Giba, Heller, André, Dante, Gustavo, libero Sérgio - Anderson, Nalbert, Rodrigo.
Itálie: Vermiglio, Papi, Mastrangelo, Sartoretti, Giani, Fei, libero Pippi - Tofoli, Simeonov, Černič.
O 3. místo:
Rusko - USA 3:0 (22, 25, 16)
Rozhodčí: Kim Kun-tche (Korea), Dellaqua (Braz.). Čas: 78 min. Diváci: 7650.
Sestavy:
Rusko: Baranov, Kazakov, Teťjuchin, Chamutckich, Kosarev, Kulešov, libero Verbov - Dinějkin, Abramov, Chtěj.
USA: Ball, Priddy, Millar, Hoff, Stanley, Barnett, libero Sullivan - Suxho, Salmon, Gardner, Billings.
Konečné pořadí:
1. Brazílie, 2. Itálie, 3. Rusko, 4. USA, 5.-8. Řecko, Polsko, Srbsko a Černá Hora, Argentina, 9.-10. Francie, Nizozemsko, 11.-12. Austrálie, Tunisko.
ZÁPAS
Muži - volný styl
Do 60 kg:
Finále: Quintana (Kuba) - Džokar (Írán) 4:0,
o 3. místo: Inoue (Jap.) - Fedoryšyn (Ukr.) 6:5,
o 5. místo: Pogosjan (Gruz.) - Sissaouri (Kan.) skreč.
Semifinále: Quintana - Fedoryšyn 3:1, Džokar - Inoue 5:4.
Konečné pořadí:
1. Quintana, 2. Džokar, 3. Inoue, 4. Fedoryšyn, 5. Pogosjan, 6. Sissaouri, 7. Čung Jong-ho (Korea), 8. Cikel (Rak.).
Do 74 kg:
Finále: Sajtijev (Rus.) - Lalijev (Kaz.) 7:0,
o 3. místo: Fundora (Kuba) - Brzozowski (Pol.) 3:1,
o 5. místo: Williams (USA) - Gajdarov (Běl.) skreč.
Semifinále: Lalijev - Fundora 5:4, Sajtijev - Brzozowski 7:0.
Konečné pořadí:
1. Sajtijev, 2. Lalijev, 3. Fundora, 4. Brzozowski, 5. Williams, 6. Gajdarov, 7. Igali (Kan.), 8. Rinella (It.).
Do 96 kg:
Finále: Gacalov (Rus.) - Ibragimov (Uzb.) 4:1,
o 3. místo: Hejdarí (Írán) - Cormier (USA) 3:2 po prodl.,
o 5. místo: Agajev (Ázer.) - Wang Jüan-jüan (Čína) na lopatky,
Semifinále: Ibragimov - Hejdarí 6:4, Gacalov - Cormier 5:0.
Konečné pořadí:
1. Gazalov, 2. Ibragimov, 3. Hejdarí, 4. Cormier, 5. Agajev, 6. Wang Jüan-jüan, 7. Šemarov (Běl.), 8. Kurtanidze (Gruz.).

Sobota - 29. srpna
ATLETIKA
Muži:
800 m: 1. Borzakovskij (Rus.) 1:44,45, 2. Mulaudzi (JAR) 1:44,61, 3. Kipketer (Dán.) 1:44,65, 4. Chehibi (Mar.) 1:45,16, 5. Bungei (Keňa) 1:45,31, 6. Sepeng (JAR) 1:45,53, 7. Said-Guerni (Alž.) 1:45,61, 8. Ismail (Súdán) 1:52,49.
5000 m: 1. El Guerrouj (Mar.) 13:14,39, 2. Bekele (Et.) 13:14,59, 3. Kipchoge (Keňa) 13:15,10, 4. Gebremariam 13:15,35, 5. Berhanu (oba Et.) 13:16,92, 6. Kibowen (Keňa) 13:18,24, 7. Tadesse (Eritrea) 13:24,31, 8. Mottram (Austr.) 13:25,70.
4x100 m: 1. Velká Británie (Gardener, Campbell, Devonish, Lewis-Francis) 38,07, 2. USA (Crawford, Gatlin, Miller, Greene) 38,08, 3. Nigérie (Fasuba, Emedolu, Egbele, Aliu) 38,23, 4. Japonsko 38,49, 5. Polsko 38,54, 6. Austrálie 38,56, 7. Trinidad a Tobago 38,60, 8. Brazílie 38,67.
4x400 m: 1. USA (Haris, Brew, Wariner, Williamson) 2:55,91, 2. Austrálie (Steffensen, Ormrod, Dwyer, Hill) 3:00,60, 3. Nigérie (Godday, Audu, Weigopwa, Udo Obong) 3:00,90, 4. Japonsko 3:00,99, 5. Velká Británie 3:01,07, 6. Bahamy 3:01,88, 7. Německo 3:02,22, 8. Botswana 3:02,49.
Oštěp: 1. Thorkildsen (Nor.) 86,50, 2. Vasilevskis (Lot.) 84,95, 3. Makarov (Rus.) 84,84, 4. Backley (Brit.) 84,13, 5. Ivanov (Rus.) 83,31, 6. Värnik (Est.) 83,25, 7. Rags (Lot.) 83,14, 8. Pitkämäki (Fin.) 83,01, 9. Železný (ČR) 80,59.
Ženy:
1500 m: 1. Holmesová (Brit.) 3:57,90, 2. Tomašovová (Rus.) 3:58,12, 3. Cionchanová (Rum.) 3:58,39, 4. Jevdokimovová (Rus.) 3:59,05, 5. Jordanovová (Bulh.) 3:59,10, 6. Chojecká (Pol.) 3:59,27, 7. Jakubczaková (obě Pol.) 4:00,15, 8. Abeylegesseová (Tur.) 4:00,67.
4x400 m: 1. USA (Trotterová, Hendersonová, Sanya Richardsová, Hennaganová) 3:19,01, 2. Rusko (Krasnomovecová, Nazarovová, Zykinová, Anťuchová) 3:20,16, 3. Jamajka (N. Williamsová, Burgherová, Davyová, Sandie Richardsová) 3:22,00, 4. Velká Británie 3:25,12, 5. Polsko 3:25,22, 6. Rumunsko 3:26,81, 7. Indie 3:28,51, 8. Řecko 3:45,70.
Výška: 1. Slesarenková (Rus.) 206, 2. Cloeteová (JAR) 202, 3. Sťopinová (Ukr.) 202, 4. Acuffová (USA) 199, 5. Mychalčenková (Ukr.) 196, 6. Čičerovová (Rus.) 196, 7. Pantelimonová (Rum.) 193, 8. Iagarová (Rum.) 193.
BASKETBAL
Muži:
Finále:
Argentina - Itálie 84:69 (23:16, 43:41, 60:54).
Body: Scola 25, Montecchia 17, Ginobili 16, Wolkowyski 13, Nocioni 7, Sanchez 3, Sconochini 2, Fernandez 1 - Pozzecco a Soragna po 12, Rombaldoni 10, Basile 9, Galanda 7, Marconato 6, Buleri 5, Righetti a Chiacig po 3, Garri 2. Rozhodčí: Voreadis (Řec.), Santos (Braz.). Fauly: 25:29. Trestné hody: 34/23 - 23/14. Trojky: 3:11. Diváci: 14.500.
O 3. místo:
USA - Litva 104:96 (49:44)
Body: Marion 22, Iverson 15, Odom a Marbury po 14, Wade 9, Boozer 7, James a Duncan po 6, Stoudemire a Jefferson po 4, Anthony 3 - Macijauskas 24, Jasikevičius 17, Šiškauskas a Stombergas po 13, Javtokas 9, M. Žukauskas 8, Songaila 5, E. Žukauskas 4, Ginevičius 3. Rozhodčí: Cicoria (It.), Estevez (Arg.). Fauly: 22:27. Trestné hody: 34/24 - 17/11. Trojky: 8:21. Diváci: 14.500.
Konečné pořadí:
1. Argentina, 2. Itálie, 3. USA, 4. Litva, 5. Řecko, 6. Portoriko, 7. Španělsko, 8. Čína, 9. Austrálie, 10. Nový Zéland, 11. SČH, 12. Angola.
Ženy:
Finále:
USA - Austrálie 74:63 (17:14, 29:26, 52:50)
Body: Thompsonová 18, Staleyová 14, Leslieová 13, Johnsonová 12, Taurasiová 8, Swoopesová 5, Griffithová 3, Catchingsová 1 - Taylorová 16, Jacksonová 12, Harrowerová 11, Fallonová 9, Batkovicová 8, Snellová 6, Tranquilliová 1. Rozhodčí: Julienová (Fr.), Reyes (Mex.). Fauly: 18:16. Trestné hody: 17/13 - 18/12. Trojky: 5:3. Diváci: 10.120.
O 3. místo:
Rusko - Brazílie 71:62 (18:20, 32:32, 47:46)
Body: Gustilinová 12, Archipovová 11, Stěpanovová 8, Baranovová a Ščegolevová po 7, Korstinová 6, Arťošinová a Rachmatullinová po 5, Osipovová a Vodopjanovová po 4, Kalmykovová 2 - Marquesová 16, Arcainová 15, Oliveirová 13, Santosová 8, Pintová 6, Souzová a Luzová po 2. Rozhodčí: Ethierová (Kan.), Sean (USA). Fauly: 14:20. Trestné hody: 20/16 - 10/8. Trojky: 5:2. Diváci: 7250.
Konečné pořadí:
1. USA, 2. Austrálie, 3. Rusko, 4. Brazílie, 5. ČR, 6. Španělsko, 7. Řecko, 8. Nový Zéland, 9. Čína, 10. Japonsko, 11. Nigérie, 12. Korea.
BOX
Do 51 kg:
Gamboa (Kuba) - Thomas (Fr.) 38:23,
3. Rahimov (Něm.) a Aslamov (Ázerb.), 5. Ambunda (Nam.), Balakšin (Rus.), Rzany (Pol.) a Donijorov (Uzb.).
Do 57 kg:
Tiščenko (Rus.) - Song Guk-kim (KLDR) 39:17,
3. Tajbert (Něm.) a Čo Sok-hwan (Korea), 5. Ganiyu (Nig.), Vazquez (Kuba), V. Simion (Rum.) a Džafarov (Kaz.).
Do 64 kg:
Boonjumnong (Thaj.) - Johnson (Kuba) 17:11,
3. Georgijev (Bulh.) a Gheorge (Rum.), 5. Mahmudov (Uzb.), Karimžanov (Kaz.), Blain (Fr.) a Di Rocco (It.).
Do 75 kg:
Gajdarbekov (Rus.) - Golovkin (Kaz.) 28:18,
3. Dirrell (USA) a Prasathinphimai (Thaj.), 5. Jásir (Egypt), Herrera (Kuba), Njikam (Kam.) a Maškin (Ukr.).
Do 91 kg:
Solis (Kuba) - Zujev (Běl.) 22:13,
3. Šami (Sýrie) a Elsaíd (Egypt), 5. Vargas (USA), Alakbarov (Ázerb.), Torres (Ven.), Forsyth (Austr.).
FOTBAL
Finále:
Argentina - Paraguay 1:0 (1:0)
Branka: 18. Tévez. Rozhodčí: Vassaras (Řec.) - Sharp (Angl.), Cryans (Skot.). ŽK: Kily Gonzalez - Gamarra, Manzur, Esquivel, Figueredo, Torres, J. Gonzalez. ČK: 66. Martinez, 82. Figueredo (oba Paraguay). Diváci: 41.116.
Sestavy:
Argentina: Lux - Ayala, Coloccini, Mascherano, Heinze - Tévez, Kily Gonzalez, Rosales, Delgado (76. Rodriguez) - D'Alessandro, L. Gonzalez. Trenér: Bielsa.
Paraguay: Barreto - Martinez, Manzur, Gamarra, Gimenez - Bareiro, Figueredo, Torres, Esquivel (76. J. Gonzalez), Barreto (72. Cristaldo), Enciso (63. Diaz). Trenér: C. Jara.
Konečné pořadí:
1. Argentina, 2. Paraguay, 3. Itálie, 4. Irák, 5. Mali, 6. Korea, 7. Austrálie, 8. Kostarika, 9. Ghana, 10. Mexiko, 10. Maroko, 12. Tunisko, 13. Japonsko, 14. Portugalsko, 15. Řecko, 16. SČH.
HORSKÁ KOLA
Muži - 43,3 km:
1. Absalon (Fr.) 2:15:02 hod., 2. Hermida (Šp.) -1:00, 3. Brentjens (Niz.) -2:03, 4. Paulissen (Bel.) -3:08, 5. Killeen (Brit.) -3:30, 6. Näf (Švýc.) -4:13, 7. Frischknecht (Švýc.) - 4:37, 8. M. Fumic (Něm.) -5:27, ... 22. Kořínek (ČR) -10:26, 34. Kondis (SR) -16:13, Kulhavý (ČR) nedokončil.
JACHTING
Tornado (konečné pořadí po 11 rozjížďkách):
1. Hagara, Steinacher (Rak.) 34, 2. Lovell, Ogletree (USA) 45, 3. Lange, Espiňola (Arg.) 54, 4. Backes, Voiron (Fr.) 57, 5. Booth, Dercksen (Niz.) 61, 6. Bundock, Forbes (Austr.) 62, 7. Figueroa, Hernandez (Portor.) 72, 8. Echavarri, Paz (Šp.) 74,8.
Star (konečné pořadí po 11 rozjížďkách):
1. Grael, Ferreira (Braz.) 42, 2. MacDonald, Wolfs (Kan.) 51,2, 3. Rohart, Rambeau (Fr.) 54, 4. Marazzi, De Maria (Švýc.) 70, 5. Cayard, Trinter (USA) 71, 6. Percy, Mitchell (Brit.) 73, 7. Bruni, Vigna (It.) 75, 8. Bromby, White (Berm.) 82.
MODERNÍ GYMNASTIKA
Pódiové skladby:
1. Rusko (Belugujnová, Glackichová, Kurbakovová, Lavrovová, Murzinová, Posevinová) 51,100 bodu, 2. Itálie 49,450, 3. Bulharsko 48,600, 4. Bělorusko 48,000, 5. Řecko 46,525, 6. Čína 46,500, 7. Španělsko 45,350, 8. Brazílie 44,400.
RYCHLOSTNÍ KANOISTIKA
500 m:
Muži:
K1: 1. Van Koeverden (Kan.) 1:37,919, 2. Baggaley (Austr.) 1:38,467, 3. Wynne (Brit.) 1:38,547, 4. Larsen (Nor.) 1:38,667, 5. Vereckei (Maď.) 1:39,315, 6. Altepost (Něm.) 1:39,647, 7. Tahmasseb (Fr.) 1:40,187, 8. Correa (Arg.) 1:40,639, 9. Facchin (It.) 1:41.575.
K2: 1. Rauhe, Wieskoetter (Něm.) 1:27,040, 2. Robinson, Baggaley (Austr.) 1:27,920, 3. Pjatrušenka, Machněv (Běl.) 1:27,996, 4. Twardowski, Wysocki (Pol.) 1:28,048, 5. Kammerer, Storcz (Maď.) 1:29,096, 6. Vindel, Llera (Šp.) 1:29,532, 7. Duonela, Balcijunas (Lit.) 1:29,868, 8. Rossi, Bonomi (It.) 1:30,804, 9. Tiščenko, Grušichin (Rus.) 1:31,048.
C1: 1. Dittmer (Něm.) 1:46,383, 2. Cal (Šp.) 1:46,723, 3. Opalev (Rus.) 1:47,767, 4. Žukovskij (Běl.) 1:47,903, 5. Doktor (ČR) 1:47,999, 6. Dalton (Kan.) 1:48,103, 7. Joob (Maď.) 1:48,195, 8. Atanasov (Bul.) 1:49,759, 9. Wang Ping (Čína) 1:49,903.
C2: 1. Meng Ku-liang, Jang Wen-jün (Čína) 1:40,278, 2. Rojas Blanco, Balceiro Pajon (Kuba) 1:40,350, 3. Kostoglod, Kovaljov (Rus.) 1:40,442, 4. Simioncencu, Popescu (Rum.) 1:40,618, 5. Gille, Wylenzek (Pol.) 1:40,802, 6. Kurljandčik, Bahdanovič (Běl.) 1:40,858, 7. Kozmann, Kolonics (Maď.) 1:41,138, 8. A. Buday, T. Buday ml. (Kan.) 1:41,210, 9. Baraszkiewicz, Jedraszko (Pol.) 1:42,046.
Ženy:
K1: 1. Janicsová (Maď.) 1:47,741, 2. Idemová (It.) 1:49,729, 3. Brunetová (Kan.) 1:50,601, 4. Wagnerová (Něm.) 1:52,557, 5. Erbanová (SR) 1:52,685, 6. Pejsachovičová (Izr.) 1:53,089, 7. Hardyová (Brit.) 1:53,717, 8. Honkanenová (Fin.) 1:53,937, 9. Li Tching (Čína) 1:54,473.
K2: 1. Kovacsová, Janicsová (Maď.) 1:38,101,, 2. Fischerová, Leonhardtová (Něm.) 1:39,533, 3. Pastuszková, Sokolowská- Kuleszaová (Pol.) 1:40,077, 4. Sü Lin-pej, Čung Chung-jen (Čína) 1:40,913, 5. Manchonová, Portelaová (Šp.) 1:42,409, 6. Dačevová, Pindzevová (Bulh.) 1:42,553, 7. Brunetová, Barreová (Kan.) 1:42,833, 8. Paldaniusová, Karlssonová (Švéd.) 1:43,077, 9. Pušková, Becová (Běl.) 1:43,729.
SKOKY DO VODY
Muži - věž:
1. Chu Ťia (Čína) 748,08, 2. Helm (Austr.) 730,56, 3. Tchien Liang (Čína) 729,66, 4. Despatie (Kan.) 707,46, 5. Waterfield 669,24, 6. Taylor (oba Brit.) 663,12, 7. Meyer (Něm.) 646,56, 8. Newbery (Austr.) 640,65.
TAEKWONDO
Muži - do 80 kg:
Finále: Lopez (USA) - Tanrikulu (Tur.) 3:0.
O 3. místo: Karami (Írán) - Ahmadov (Ázerb.) 9:8.
Semifinále: Lopez - Karami 7:6, Tanrikulu - Ahmadov 6:6 převahou.
Semifinále oprav: Ahmadov - Estrada (Mex.) 9:9 převahou, Karami - Hamdúní (Tun.) 12:4.
Konečné pořadí: 1. Lopez, 2. Tanrikulu, 3. Karami, 4. Ahmadov, 5.-6. Estrada a Hamdúní.
Ženy - do 67 kg:
Finále: Luo Wej (Čína) - Mystakiduová (Řec.) 7:6.
O 3. místo: Hwang Kjong-sun (Korea) - Juarezová (Guat.) 5:2.
Semifinále: Mystakiduová - Riverová (Fil.) 3:2, Luo Wej - Diazová (Portor.) 5:3.
Semifinále oprav: Juarezová - Diazová 5:2, Hwang Kjong-sun - Riverová 6:2.
Konečné pořadí: 1. Lou Wej, 2. Mystakiduová, 3. Hwang Kjong- sun, 4. Juarezová, 5.-6. Riverová a Diazová.
VOLEJBAL
Ženy - finále:
Čína - Rusko 3:2 (-28, -25, 20, 23, 12)
Rozhodčí: Pereyra (Arg.), Salvatoreová (USA). Čas: 127 min. Diváci: 4242.
Sestavy:
Čína: Feng Kchun, Jang Chao, Liou Ja-nan, Čou Su-chung, Wang Li-na, Čang Pching, libero Čang Na - Li Šan, Čchen Ťing, Čang Jüe-chung.
Rusko: Těbenichinová, Šaškovová, Tiščenková, Gamovová, Šešeninová, Plotnikovová, libero Ťurinová - Čukanovová, Nikolajevová.
O 3. místo:
Kuba - Brazílie 3:1 (22, 22, -14, 17)
Rozhodčí: Salonen (Fin.), Dietrich (Pol.). Čas: 92 min. Diváci: 4200.
Sestavy:
Kuba: Ruizová, Carrillová, Ramirezová, Ortizová, Mesaová, Barrosová, libero Martinezová - Sanchezová, Muňozová, Tellezová.
Brazílie: W. Oliveiraová, Coimbraová, Steinbrecherová, Menezesová, Diasová, Venturiniová, libero Xavierová - Chagasová, Claudinová, E. Oliveiraová, Souzaová, Gonzagaová.
Konečné pořadí:
1. Čína, 2. Rusko, 3. Kuba, 4. Brazílie, 5.-8. USA, Itálie, Japonsko, Korea, 9.-10. Německo, Řecko, 11.-12. Dominikánská republika, Keňa.
VZPÍRÁNÍ
Opravené výsledky:
Muži - do 105 kg:
1. Berestov (Rus.) 425,0 (195,0+230,0), 2. Razoronov (Ukr.) 420,0 (190,0+230,0), 3. Pisarevskij (Rus.) 415,0 (190,0+225,0), 4. Bratan (Mold.) 415,0 (192,5+222,5), 5. Vyšniauskas (Lit.) 410,0 (187,5+222,5), 6. Nanijev (Ázerb.) 410,0 (190,0+220,0), 7. Steiner (Rak.) 405,0 (182,5+222,5), 8. Urinov (Uzb.) 400,0 (185,0 +215,0), ...13. Matykiewicz (ČR) 392,5 (177,5+215,0).
ZÁPAS
Muži - volný styl:
Do 55 kg:
Finále: Batirov (Rus.) - Abas (USA) 9:1.
O 3. místo: Tanabe (Jap.) - Karntanov (Řec.) 7:0.
O 5. místo: Li Čeng-jü (Čína) - Kim Hjo-sub (Korea) 6:4.
Semifinále: Abas - Tanabe 3:0, Batirov - Karntanov 7:1.
Konečné pořadí:
1. Batirov, 2. Abas, 3. Tanabe, 4. Karntanov, 5. Li Čeng-jü, 6. Kim Hjo-sub, 7. Sacharuk (Ukr.), 8. O Song-Nam (KLDR).
Do 66 kg:
Finále: Tedějev (Ukr.) - Kelly (USA) 5:1.
O 3. místo: Murtazaljev (Rus.) - Spiridonov (Kaz.) 2:1 po prodl.
O 5. místo: Ikemacu (Jap.) - Taskudis (Řec.) 6:4.
Semifinále: Tedějev - Spiridonov (Kaz.) 4:2, Kelly - Murtazaljev 3:1.
Konečné pořadí:
1. Tedějev, 2. Kelly, 3. Murtazaljev, 4. Spiridonov, 5. Ikemacu, 6. Taskudis, 7. Cubukci (Tur.), 8. Barzakov (Bul.).
Do 84 kg:
Finále: Sanderson (USA) - Mun Ui-je (Korea) 3:1.
O 3. místo: Sašidov (Rus.) - Romero (Kuba) 5:3.
O 5. místo: Khodaei (Írán) - Loizidis (Řec.) 3:0.
Semifinále: Sanderson - Romero 3:2, Mun Ui-je - Sašidov 10:2.
Konečné pořadí:
1. Sanderson, 2. Mun Ui-je, 3. Sašidov, 4. Romero, 5. Khodaei, 6. Loizidis, 7. Danko (Ukr.), 8. Alijev (Tádžik.).
Do 120 kg:
Finále: Tajmazov (Uzbek.) - Rezaei (Írán) na lopatky.
O 3. místo: Polatci (Tur.) - Mutalimov (Kaz.) 3:1.
O 5. místo: Rodriguez (Kuba) - Kuramagomedov (Rus.) bez boje.
Semifinále: Rezaei - Mutalimov 4:1, Tajmazov - Polatci 3:0.
Konečné pořadí:
1. Tajmazov, 2. Rezaei, 3. Polatci, 4. Mutalimov, 5. Rodriguez, 6. Kuramagomedov, 7. McCoy (USA), 8. Bojadžijev (Bulh.).
Opravené výsledky:
Ženy - do 55 kg:
1. Jošidaová (Jap.), 2. Verbeeková (Kan.), 3. Gomisová (Fr.), 4. Karlssonová (Švéd.), 5. Sung Tung-mej (Čína), 6. O'Donnellová (USA), 7. I Na-Le (Korea), 8. Lazarevová (Ukr.).

Pátek - 27. srpna
ATLETIKA
Muži:
110m př.: 1. Liou Siang (Čína) 12,91, 2. Trammell (USA) 13,18, 3. García (Kuba) 13,20, 4. Wignall (Jam.) 13,21, 5. Olijars (Lot.) 13,21, 6. Allen (Kan.) 13,48, 7. Facho Inocencio (Braz.) 13,49, 8. Doucoure (Fr.) 13,76.
Tyč: 1. Mack 595, 2. Stevenson (oba USA) 590, 3. Gibilisco (It.) 585, 4. Pavlov (Rus.) 580, 5. Ecker 575, 6. Börgeling (oba Něm.) 575, 7. Miles (USA) 575, 8. Averbuch (Izr.) 565.
Chůze 50 km: 1. Korzeniowski (Pol.) 3:38:46, 2. Nižegorodov 3:42:50, 3. Vojevodin (oba Rus.) 3:43:34, 4. Jü Cchao-chung (Čína) 3:43:45, 5. García (Šp.) 3:44:42, 6. Magdziarczyk 3:48:11, 7. Sudol (oba Pol.) 3:49:09, 8. Pérez (Šp.) 3:49:48, ...38. Holuša (ČR) 4:15:01.
Ženy:
10.000 m: 1. Sing Chuej-na (Čína) 30:24:36, 2. Dibabaová 30:24,98, 3. Tuluová 30:26,42, 4. Kidaneová (všechny Et.) 30:28,30, 5. Kiplagatová (Niz.) 30:31,92, 6. Sun Jing-ťie (Čína) 30:54,37, 7. Prokopcuková (Lot.) 31:04,10, 8. Grigorjevová (Rus.) 31:04,62.
Dálka: 1. Lebeděvová 707, 2. Simaginová 705, 3. Kotovová (všechny Rus.) 705, 4. Thompsonová (Austr.) 696, 5. Jonesová (USA) 685, 6. Bobbyová (Indie) 683, 7. Johnsonová (Brit.) 680, 8. Vasziová (Maď.) 673.
Oštěp: 1. Menéndezová (Kuba) 71,53, 2. Neriusová (Něm.) 65,82, 3. Manjaniová (Řec.) 64,29, 4. Brejchová (ČR) 64,23, 5. Bissetová (Kuba) 63, 54, 6. Eveová (Bah.) 62,77, 7. Bicetová (Kuba) 62,51, 8. Ljachovyčová (Ukr.) 61,75.
4x100 m: 1. Jamajka (Lawrenceová, Simpsonová, Baileyová, Campbellová) 41,73, 2. Rusko (Fjodorovová, Tabakovová, Chabarovová, Kruglovová) 42,27, 3. Francie (Mangová, Hurtisová, Félixová, Arronová) 42,54, 4. Bahamy 42,69, 5. Bělorusko 42,94, 6. Belgie 43,11, 7. Nigérie 43,42, USA nedokončily.
CYKLISTIKA
Ženy - horská kola (31,3 km):
1. Dahleová (Nor.) 1:56:51, 2. Premontová (Kan.) -59, 3. Spitzová (Něm.) -2:30, 4. Sydorová (Kan.) -2:56, 5. Van Rooyová- Vinková (Niz.) -4:50, 6. Wloszczowská (Pol.) -5:17, 7. Kraftová (Něm.) -8:27, 8. Leboucherová (Fr.) -8:43,
FOTBAL
Muži:
O 3. místo:
Itálie - Irák 1:0 (1:0)
Branka: 8. Gilardino.
JEZDECTVÍ
Parkur:
1. O'Connor (Ir. - kůň Waterford Crystal) 4 trestné body, 2. Pessoa (Braz. - Baloubet du Rouet) 8, 3. Kappler (USA - Royal Kaliber) 8, 4. Kutscher (Něm. - Montender) 9, 5. Smith (Brit. - Mr. Springfield) 12, 6. Demeersman (Bel. - Clinton) 12, 7. Fredericson (Švéd. - Magic Bengtsson) 12, 8. Babington (Ir. - Carling King) 12.
MODERNÍ PĚTIBOJ
Ženy:
1. Vörösová (Maď.) 5448 b. (střelba: 1120, šerm: 916, plavání: 1296, parkur: 1124, běh: 992), 2. Rublevská (Lot.) 5380 (988, 1028, 1160, 1116, 1088), 3. Harlandová (Brit.) 5344 (808, 832, 1308, 1144, 1252), 4. Corsiniová (It.) 5324 (964, 972, 1236, 1116, 1036), 5. Raisnerová (Něm.) 5312 (1072, 832, 1264, 1116, 1028), 6. Czwojdzinská (Pol.) 5276 (1084, 860, 1224, 1116, 992), 7. Těreščuková (Ukr.) 5256 (1060, 692, 1244, 1116, 1144), 8. Allenbyová (Brit.) 5236 (964, 972, 1272, 1004, 1024), ...26. Kalinovská (ČR) 4884 (904, 888, 1120, 948, 1024).
POZEMNÍ HOKEJ
Muži:
Finále:
Austrálie - Nizozemsko 2:1 v prodl. (1:1, 0:1)
Branky: 37. Brooks, 78. Dwyer z trest. rohu - 29. Brouwer.
O 3. místo:
Německo - Španělsko 4:3 po prodl. (3:3, 1:1).
Konečné pořadí:
1. Austrálie, 2. Nizozemsko, 3. Německo, 4. Španělsko, 5. Pákistán, 6. N. Zéland, 7. Indie, 8. Korea, 9. V. Británie, 10. JAR, 11. Argentina, 12. Egypt.
RYCHLOSTNÍ KANOISTIKA
Muži - 1000 m:
K1: 1. Larsen (Nor.) 3:25,897, 2. Fouhy (N. Zél.) 3:27,413, 3. Van Koeverden (Kan.) 3:28,218, 4. Baggaley (Aust.) 3:28,310, 5. Brabants (Brit.) 3:30,553, 6. Kokeny (Maď.) 3:31,121, 7. Silva (Port.) 3:33,862, 8. Goldschmidt (Něm.) 3:34,381, 9. Yellin (Izr.) 3:43,485.
K2: 1. Oscarsson, Nilsson (Švéd.) 3:18,420, 2. Rossi, Bonomi (It.) 3:19,484, 3. Larsen, Fjeldheim (Nor.) 3:19,528, 4. Collins, Rhodes (Austr.) 3:19,956, 5. D'Haene, Maesen (Bel.) 3:20,196, 6. Schaefer, Herszel (Něm.) 3:20,548, 7. Wynne, Darby Dowman (Brit.) 3:20,848, 8. Fouhy, Ferguson (N. Zél.) 3:21,336, 9. Benko, Bee (Maď.) 3:27,996.
K4: 1. Maďarsko (Kammerer, Storcz, Vereckei, Horvath) 2:56,919, 2. Německo (Ihle, Zabel, Bach, Ulm) 2:58,659, 3. Slovensko (R. Riszdorfer, M. Riszdorfer, Vlček, Bača) 2:59,314, 4. Bulharsko 2:59,622, 5. Norsko 3:01,698, 6. Bělorusko 3:02,419, 7. Rumunsko 3:03,107, 8. Polsko 3:03,562, 9. Kanada 3:07,714.
C1: 1. Cal (Šp.) 3:46,201, 2. Dittmer (Něm.) 3:46,721, 3. Vajda (Maď.) 3:49,025, 4. Doktor (ČR) 3:50,405, 5. Giles (Kan.) 3:51,457, 6. Vinogradovs (Lot.) 3:53,537, 7. Ostrčil (SR) 3:54,629, 8. Aguilar Chacon (Kuba) 3:54,957, 9. Fomičev (Rus.) 3:55,773.
C2: 1. Gille, Wylenzek (Něm.) 3:41,802, 2. Kostoglod, Kovaljov (Rus.) 3:42,990, 3. Kozmann, Kolonics (Maď.) 3:43,106, 4. Simioncencu, Popescu (Rum.) 3:43,858, 5. Sliwinski, Woszczynski (Pol.) 3:44,338, 6. Dalton, Scarola (Kan.) 3:45,638, 7. Bea, Mascato (Šp.) 3:45,766, 8. Blanco, Balceiro Pojan (Kuba) 3:50,346, 9. Kuan-liang, Wen-tün (Čína) 3:52,926.
Ženy - 500 m:
K4: 1. Německo (Fischerová, Nollenová, Wagnerová, Leonhardtová) 1:34,340, 2. Maďarsko (Kovacsová, Szabová, Viskiová, Botaová) 1:34,536, 3. Ukrajina (Osypenková, Semykinová, Balabanová, Čerevatová) 1:36,192, 4. Polsko 1:36,376, 5. Španělsko 1:37,908, 6. Austrálie 1:38,116, 7. Čína 1:38,144, 8. Kanada 1:39,952, 9. Japonsko 1:40,188.
SYNCHRONIZOVANÉ PLAVÁNÍ
Družstva:
1. Rusko (Azarovová, Brusnikinová, Davydovová, Jermakovová, Chasjanovová, Kiselevová, Novokščenovová, Šorinová, Gromovová) 99,501 bodu, 2. Japonsko 98,501, 3. USA 97,418, 4. Španělsko 96,751, 5. Kanada 95,251, 6. Čína 94,584, 7. Itálie 94,084, 8. Řecko 92,750.
TAEKWONDO
Muži - do 68 kg:
Finále: Bonehkohal (Írán) - Chuang Čch'- hsjung (Tchajwan) 4:3.
O 3. místo: Song Mjong-Sob (Korea) - Silva (Braz.) 12:7.
Semifinále: Bonehkohal (Írán) - Song Mjong-Sob 9:9 převahou, Chuang Čch'-hsjung - Sagastume (Guat.) 7:5.
Semifinále oprav: Silva - Sagastume 12:10, Song Mjong-Sob - Husajn (Egypt) 8:6.
Konečné pořadí: 1. Bonehkohal, 2. Chuang Čch'-hsjung, 3. Song Mjong-Sob, 4. Silva, 5.-6. Sagastume a Husajn.
Ženy - do 57 kg:
Finále: Čang Či-won (Korea) - Abdallahová (USA) 2:1.
O 3. místo: Salazarová-Blancová (Mex.) - Reyesová (Šp.) 2:1.
Semifinále: Abdallahová (USA) - Sukčongdumnenová (Thaj.) 7:7 převahou, Čang Či-won - Salazarová-Blancová 2:1.
Semifinále oprav:Salazarová-Blancová - Corsiová (It.) 3:2, Reyesová - Sukčongdumnenová 6:3.
Konečné pořadí: 1. Čang Či-won, 2. Abdallahová, 3. Salazarová-Blancová, 4. Reyesová, 5.-6. Sukčongdumnenová a Corsiová.
Další výsledky českých reprezentantů:
BASKETBAL
Ženy - o 5. místo:
Česká republika - Španělsko 79:68 (19:12, 40:29, 57:45)
Body: Machová 22, Večeřová a Pavlíčková po 13, Klimešová 11, Vítečková 8, Hamzová 7, Kulichová 4, Uhrová 1 - Valdemorová 24, Cebrianová, Garciaová, Fernandezová a Palauová po 6, Blancová a Ponsová po 5, Martinezová a Pascuaová po 4, Aguilarová 2. Rozhodčí: Ochrimenko (Rus.), Sean (USA). Fauly: 21:22. Pět chyb: Večeřová, Machová (obě ČR). TH: 22/16 - 23/18. Trojky: 5:0. Diváci: 4650.
MODERNÍ GYMNASTIKA
Víceboj - kvalifikace: 1. Kabajevová 105,875, 2. Čačinová (obě Rus.) 105,675, 3. Bessonovová (Ukr.) 104,725, ...20. Červenková (ČR) 84,750.

Čtvrtek - 26. srpna
ATLETIKA
Muži:
200 m: 1. Crawford 19,79, 2. Williams 20,01, 3. Gatlin (všichni USA) 20,03, 4. Fredericks (Nam.) 20,14, 5. Obikwelu (Portug.) 20,14, 6. Buckland (Maur.) 20,24, 7. Unger (Něm.) 20,64, Powell (Jam.) nenastoupil.
400 m př.: 1. Sánchez (Dom. rep.) 47,63, 2. McFarlane (Jam.) 48,11, 3. Keita (Fr.) 48,26, 4. Carter (USA) 48,58, 5. Kamani (Pan.) 48,74, 6. Plawgo (Pol.) 49,00, 7. Myburgh (JAR) 49,07, 8. Brazell (JAR) 49,51.
Dálka: 1. Phillips 859, 2. Moffitt (oba USA) 847, 3. Martinez (Šp.) 832, 4. Beckford (Jam.) 831, 5. Tomlinson (Brit.) 825, 6. Gaisah (Ghana) 824, 7. Pedroso (Kuba) 823, 8. Tarus (Rum.) 821.
FOTBAL
Finále:
USA - Brazílie 2:1 v prodl. (1:1, 1:0)
Branky: 39. Tarpleyová, 112. Wambachová - 73. Pretinha.
Sestavy:
USA: Scurryová - Ramponeová, Chastainová (61. Reddicková), Fawcettová, Markgrafová - Tarpleyová (91. O'Reillyová), Foudyová, Boxxová, Lillyová - Hammová, Wambachová. Trenérka: Heinrichsová.
Brazílie: Andreia - Monica, Tania, Juliana, Daniela - Formiga, Elaine (88. Costaová), Pretinha, Rosana (111. Mayconová) - Marta, Cristiane. Trenér: Simoes.
O 3. místo:
Německo - Švédsko 1:0 (1:0)
Branka: 17. Lingorová.
Konečné pořadí:
1. USA, 2. Brazílie, 3. Německo, 4. Švédsko, 5. Japonsko, 5. Nigérie, 5. Austrálie, 8. Mexiko, 9. Čína, 10. Řecko.
JACHTING
49er: 1. Martinez, Fernandez (Šp.) 67 b., 2. Luka, Leončuk (Ukr.) 72, 3. Draper, Hiscocks (Brit.) 77, 4. Sundby, Bovim (Nor.) 88, 5. Wadlow, Spaulding (USA) 92, 6. Fonseca, Duarte (Braz.) 104, 7. Nicholson, Boyd (Austr.) 105, 8. Johanson, Piirainen (Fin.) 111.
MODERNÍ PĚTIBOJ
Muži:
1. Mojsejev (Rus.) 5480 b. (střelba: 1036, šerm: 1000, plavání: 1376, parkur: 1032, běh: 1036), 2. Zadněprovskis (Lit.) 5428 (1000, 916, 1308, 1088, 1116), 3. Capalini (ČR) 5392 (1084, 776, 1336, 1116, 1080), 4. Čerkovskis (Lot.) 5356 (1096, 916, 1252, 1004, 1088), 5. Meljach (Běl.) 5340 (1168, 692, 1332, 1144, 1004), 6. Michalík (ČR) 5332 (1108, 888, 1260, 1144, 932), 7. Walther (Něm.) 5320 (952, 832, 1336, 1116, 1084), 8. Balogh (Maď.) 5295 (1036, 804, 1240, 1172, 1044).
POZEMNÍ HOKEJ
Ženy:
Finále: Německo - Nizozemsko 2:1 (2:0),
o 3. místo: Argentina - Čína 1:0 (1:0).
o 5. místo: Nový Zéland - Austrálie 0:3 (0:1),
o 7. místo: Korea - Japonsko 3:1 (3:1),
o 9. místo: JAR - Španělsko 4:3 po prodl. (3:3, 2:1).
Konečné pořadí:
1. Německo, 2. Nizozemko, 3. Argentina, 4. Čína, 5. Austrálie, 6. N. Zéland, 7. Korea, 8. Japonsko, 9. JAR, 10. Španělsko.
SKOKY DO VODY
Ženy - 3 m prkno:
1. Kuo Ťing-ťing 633,15, 2. Wu Min-sia (obě Čína) 612,00, 3. Pachalinová 610,62, 4. Iljinová (obě Rus.) 589,11, 5. Hartleyová (Kan.) 573,00, 6. Tourkyová (Austr.) 566,94, 7. Lašková (Austr.) 551,97, 8. Cagnottová (It.) 550,38.
TAEKWONDO
Muži:
Do 58 kg:
Finále: Mu Jen-čchu (Tchaj-wan) - Salazar (Mex.) 5:1.
O 3. místo: Bajúmí (Egypt) - Ramos (Šp.) 7:1.
Semifinále: Mu Jen-čchu - Bajúmí 5:4, Salazar - Quoc Huan Nguyen (Viet.) 8:0.
Semifinále oprav: Bajúmí - Reges (Dom. rep.) na technickou převahu, Ramos - Quoc Huan Nguyen 8:0.
Konečné pořadí: 1. Mu Jen-čchu, 2. Salazar, 3. Bajúmí, 4. Ramos, 5.-6. Reges a Quoc Huan Nguyen.
Ženy:
Do 49 kg:
Finále: Čchen Š'-hsin (Tchaj-wan) - Labradaová-Diazová (Kuba) 6:4.
O 3. místo: Boorapolchaiová (Thaj.) - Moraová-Romerová (Kol.) 2:1.
Semifinále: Labradaová-Diazová - Cariasová (Guat.) 8:3, Čchen Š'-hsin - Gondaová (Kan.) 3:2.
Semifinále oprav: Moraová-Romerová - Cariasová 2:0, Boorapolchaiová - Gondaová 2:1.
Konečné pořadí:
1. Čchen Š'-hsin, 2. Labradaová-Diazová, 3. Boorapolchaiová, 4. Moraová-Romerová, 5.-6. Cariasová a Gondaová.
TRIATLON
Muži:
1. Carter 1:51:07 hod., 2. Docherty (oba N. Zél.) -8, 3. Riederer (Švýc.) -25, 4. Bennett (Austr.) -34, 5. Belaubre (Fr.) -53, 6. Raelert (Něm.) -1:28, 7. Henning (Dán.) -1:30, 8. Marceau (Švýc.) -1:37, ...29. Ospalý -6:10, 42. Krňávek (oba ČR) -11:47.
VESLOVÁNÍ
Opravené výsledky:
Ženy - párová čtyřka:
1. Německo (El Qalqiliová, Lutzová, Eversová, Boronová) 6:29,29, 2. Velká Británie (Romerová, Houghtonová, Floodová, Mowbrayová) 6:31,26, 3. Austrálie (Bradleyová, Horeová, Sattinová, Faleticová) 6:34,73, 4. Rusko 6:36,49, 5. USA 6:39,67, Ukrajina diskvalifikována.
VODNÍ PÓLO
Ženy:
Finále: Itálie - Řecko 10:9 po druhém prodl. (2:3, 3:3, 1:0, 1:1 - 2:2, 1:0).
O 3. místo: USA - Austrálie 6:5 (0:0, 4:0, 1:3, 1:2).
Konečné pořadí:
1. Itálie, 2. Řecko, 3. USA, 4. Austrálie, 5. Rusko, 6. Maďarsko, 7. Kanada, 8. Kazachstán.
ZÁPAS
Muži - řeckořímský:
Do 60 kg:
Finále: Čung Či-hjon (Korea) - Monzon (Kuba) 3:0 po prodl.
O 3. místo: Nazarjan (Bulh.) - Ševcov (Rus.) 4:3.
Semifinále: Čung Či-hjon - Nazarjan 3:1, Monzon - Ševcov 6:3.
Konečné pořadí:
1. Čung Či-hjon, 2. Monzon, 3. Nazarjan, 4. Ševcov, 5. Sasamoto (Jap.), 6. Kojšajganov (Kaz.).
Do 74 kg:
Finále: Dokturišivili (Uzb.) - Yli-Hannuksela (Fin.) 4:1.
O 3. místo: Samurgačev (Rus.) - Bucher (Švýc.) 10:0 na technickou převahu.
Semifinále: Dokturišivili - Samurgačev 5:2, Yli-Hannuksela - Bucher 3:0.
Konečné pořadí:
1. Dokturišivili, 2. Yli-Hannuksela, 3. Samurgačev, 4. Bucher, 5. Chalimov (Kaz.), 6. Azcuy (Kuba).
Do 96 kg:
Finále: Ibrahim (Egypt) - Nozadze (Gruz.) 12:1 na technickou převahu.
O 3. místo: Ozal (Tur.) - Hašemzadeh (Írán) 3:2.
Semifinále: Ibrahim - Ozal 11:0, Nozadze - Hašemzadeh 4:2.
Konečné pořadí: 1. Ibrahim, 2. Nozadze, 3. Ozal, 4. Hašemzadeh, 5. Peňa (Kuba), 6. Čaidze (Kyrg.).
Další výsledky českých reprezentantů:
ATLETIKA
Muži:
Oštěp (postupující do finále): 1. Greer (USA) 87,25, 2. Makarov (Rus.) 86,08, 3. Vasilevskis (Lot.) 84,43, 4. Mikkola (Fin.) 83,64, 5. Värnik (Est.) 83,25, 6. Ivanov (Rus.) 82,18, 7. Pitkämäki (Fin.) 82,04, 8. Thorkildsen (Nor.) 81,74, 9. Železný (ČR) 81,18, 10. Närhi (Fin.) 81,06, 11. Rags (Lot.) 80,84, 12. Backley (Brit.) 80,68, ...23. Guzdek (ČR) 76,45 - nepostoupil.
Ženy:
Výška (postupující do finále): 1. Sťopinová, Mychalčenková (obě Ukr.) a Cloeteová (JAR), 4. Hellebautová (Belg.), Slesarenková a Čičerovová (obě Rus.), 7. Vlašičová (Chorv.), 8. Acuffová (USA) a Iagarová (Rum.) všechny 195, 10. Babakovová (Ukr.), 11. Mendíaová (Šp.), 12. Pantelimonová (Rum.) všechny 192, ...16. Straková 189, 26. Hlavoňová (obě ČR) 185 - nepostoupily.
RYCHLOSTNÍ KANOISTIKA
500 m:
Muži:
C1 - semifinále: 1. Doktor (ČR) 1:50,253, 2. Joob (Maď.) 1:50,813, 3. Wang Ping (Čína) 1:51,649.
Ženy:
K1 - semifinále: 1. Wagnerová (Něm.) 1:52,630, 2. Honkanenová (Fin.) 1:53,050, 3. Li Tching (Čína) 1:53,598, ...7. Strnadová (ČR) 1:56,154 - nepostoupila.

Středa 25. srpna
ATLETIKA
Ženy:
200 m: 1. Campbellová (Jam.) 22,05, 2. Felixová (USA) 22,18, 3. Fergusonová (Bah.) 22,30, 4. Baileyová (Jam.) 22,42, 5. Lalovová (Bulh.) 22,57, 6. Gevaertová (Belg.) 22,84, 7. Leeová (USA) a Oyepitanová (Brit.) obě 22,87.
400 m př.: 1. Chalkiáová (Řec.) 52,82, 2. Tirleaová- Manolacheová (Rum.) 53,38, 3. Těreščuková-Antipovová (Ukr.) 53,44, 4. Johnsonová (USA) 53,83, 5. Pittmanová (Austr.) 53,92, 6. Bikertová (Rus.) 54,18, 7. Taylorová (USA) 54,97, 8. Pečonkinová (Rus.) 55,79.
Kladivo: 1. Kuzenkovová (Rus.) 75,02, 2. Morenová 73,36, 3. Crawfordová (obě Kuba) 73,16, 4. Heidlerová (Něm.) 72,73, 5. Skolimowská (Pol.) 72,57, 6. Canderová (Běl.) 72,27, 7. Čang We- siou (Čína) 72,03, 8. Sekačovová (Ukr.) 70,40.
BASEBALL
Finále:
Kuba - Austrálie 6:2.
O 3. místo:
Japonsko - Kanada 11:2.
Konečné pořadí:
1. Kuba, 2. Austrálie, 3. Japonsko, 4. Kanada, 5. Tchaj-wan, 6. Nizozemsko, 7. Řecko, 8. Itálie.
DRÁHOVÁ CYKLISTIKA
Muži:
Keirin:
Finále: 1. Bayley (Austr.), 2. Escuredo (Šp.), 3. Kelly (Austr.), 4. Wolff (Něm.), 5. Ng (Malaj.), 6. Bourgain (Fr.),
jízda o 7.-10. místo: 7. Kwiatkowski (Pol.), 8. Fiedler (Něm.), 9. Vasilopulos (Řec.), 10. Vrba (ČR).
Bodovací závod dvojic:
1. Austrálie (Brown, O'Grady) 22 bodů, 2. Švýcarsko (Marvulli, Risi) 15, 3. Velká Británie (Hayles, Wiggins) 12, 4. Ukrajina (Rybin, Jakovlev) 9, 5. Německo (Bartko, Fulst) 9, 6. Španělsko (Alzamora, J. Llaneras) 7, 7. Nový Zéland (Henderson, Roulston) 2, 8. Rakousko (Garber, Stocher) -1 kolo/8, ...13. ČR (Kadlec, Lazar) -1 kolo/2.
Ženy:
Bodovací závod:
1. Sljusarevová (Rus.) 20 bodů, 2. Guerrerová (Mex.) 14, 3. Calleová (Kol.) 12, 4. Mirabellaová (USA) 9, 5. Carraraová (It.) 8, 6. Ulmerová (N. Zél.) 8, 7. Pascualová (Šp.) 7, 8. Batesová (Austr.) 7, ...15. Kozlíková (ČR) 0.
JACHTING
Muži:
Mistral: 1. Fridman (Izr.) 42, 2. Kaklamanakis (Řec.) 52, 3. Dempsey (Brit.) 53, 4. Santos (Braz.) 54, 5. Miarczynski (Pol.) 73, 6. Rodrigues (Portug.) 78, 7. Čou Jüan-kuo (Čína) 84, 8. Kleppich (Austr.) 84, ...31. Malina (ČR) 285, 34.
Ženy:
Mistral: 1. Merretová (Fr.) 31,0, 2. Ťian Jin (Čína) 33,0, 3. Sensiniová (It.) 34,0, 4. Laj Šan Lee (Hongkong) 42,0, 5. Kendallová (N. Zél.) 58,0, 6. Crispová (Austr.) 74,0, 7. Luxová (Něm.) 87,0, 8. Manchonová (Šp.) 95,0.
JEZDECTVÍ
Drezura:
1. Van Grunsvenová (Niz. - kůň Salinero) 79,278, 2. Salzgeberová (Něm. - Rusty) 78,833, 3. Ferrerová-Salatová (Šp. - Beauvalais) 76,667, 4. McDonaldová (USA - Brentina) 75,653, 5. Schmidt (Něm. - Wansuela Suerte) 74,883, 6. Dover (USA - Kennedy) 74,713, 7. Brink (Švéd. - Briar) 73,727, 8. Soto (Šp. - Invasor) 73,606.
PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
Muži:
Finále: Ricardo, Emanuel (Braz.) - Bosma, Herrera (Šp.) 2:0 (16, 15).
O 3. místo: Heuscher, Kobel (Švýc.) - Prosser, Williams (Austr.) 2:1 (-19, 17, 13).
Konečné pořadí: 1. Ricardo, Emanuel (Braz.), 2. Bosma, Herrera (Šp.), 3. Heuscher, Kobel (Švýc.), 4. Prosser, Williams (Austr.), 5. Holdren, Metzger (USA), Ch. Dieckmann, Scheuerpflug (Něm.), P. Laciga, M. Laciga (Švýc.), Child, Heese (Kan.).
SYNCHRONIZOVANÉ PLAVÁNÍ
Dvojice:
1. Davydovová, Jermakovová (Rus.) 99,334 b., 2. Tačibanaová, Takedaová (Jap.) 98,417, 3. Bartosiková, Kozlovová (USA) 96,918, 4. Mengualová, Tiradosová (Šp.) 96,251, 5. Dedieuová, Thibaudová (Fr.) 95,584, 6. Letourneauová, Stewartová (Kan.) 95,334, 7. Ku Pej-pej, Čang Sien-chuan (Čína) 93,668, 8. Spazianiová, Zaffalonová (It.) 93,250, ...14. Bernardová, Bursová (ČR) - nepostoupily do finále.
TRIATLON
Ženy:
1. Allenová (Rak.) 2:04:43 hod., 2. Harropová (Austr.) -6, 3. Williamsová (USA) -25, 4. Smetová (Belg.) -52, 5. Cortassaová (It.) -1:01, 6. Dillonová (Brit.) -1:17, 7. Burgosová (Šp.) - 1:18, 8. Fernandesová (Portug.) -1:31, ...26. Radová -5:11, 32. Berková -7:07, Zelenková (všechny ČR) nedokončila.
VZPÍRÁNÍ
Muži:
Nad 105 kg: 1. Rezazadeh (Írán) 472,5 kg - vyr. svět. rekord (trh 210 +nadhoz 263,5 - svět. rekord), 2. Ščerbatihs (Lot.) 455 (205+ 250), 3. Čolakov (Bulh.) 447,5 (207,5+240), 4. Krasilnikov 440 (200+240), 5. Kolokolcev (oba Ukr.) 437,5 (195+242,5), 6. Najdek (Pol.) 430 (190+240), 7. Hamman (USA) 430 (192,5+237,5), 8. An Jong-kwon (Korea) 427,5 (202,5+225).
ZÁPAS
Muži - řecko-římský:
Do 55 kg:
Finále: Majoros (Maď.) - Mamedaljev (Rus.) 3:1 po prodl.
O 3. místo: Kiuregkian (Řec.) - Vakulenko (Ukr.) 6:1.
Semifinále: Majoros - Vakulenko 3:1, Mamedaljev - Kiuregkian 7:2.
Konečné pořadí:
1. Majoros, 2. Mamedaljev, 3. Kiuregkian, 4. Vakulenko, 5. Rivas (Kuba), 6. Chochua (Gruz.).
Do 66 kg:
Finále: Mansurov (Ázerb.) - Eroglu (Tur.) 4:3
O 3. místo: Manukjan (Kaz.) - Samuelsson (Švéd.) 8:1.
Semifinále: Mansurov - Samuelsson 3:1, Eroglu - Manukjan na lopatky.
Konečné pořadí:
1. Mansurov, 2. Eroglu, 3. Manukjan, 4. Samuelsson, 5. Vardanjan (Ukr.), 6. Arkuedas (Řec.).
Do 84 kg:
Finále: Mišin (Rus.) - Abrahamian (Švéd.) 1:1 rozhodnutím rozhodčích.
O 3. místo: Makaranka (Běl.) - Yerlikaya (Tur.) 2:1.
Semifinále: Mišin - Makaranka 6:0, Abrahamian - Yerlikaya 3:0.
Konečné pořadí:
1. Mišin, 2. Abrahamian, 3. Makaranka, 4. Yerlikaya, 5. Avramis (Řec.), 6. Daragan (Ukr.).
Do 120 kg:
Finále: Barojev (Rus.) - Curcumia (Kaz.) 4:2.
O 3. místo: Gardner (USA) - Barzi (Írán) 3:0.
Semifinále: Barojev - Barzi 4:0, Curcumia - Gardner 4:1.
Konečné pořadí: 1. Barojev, 2. Curcumia, 3. Gardner, 4. Barzi, 5. Lopez (Kuba), 6. Szczepaniak (Fr.).
Další výsledky českých reprezentantů:
ATLETIKA
Muži:
800 m (rozběhy): VIII.: 1. Longo (It.), ...5. Šneberger (ČR) 1:47,89 - nepostoupil.
Tyč (kvalifikace): 1. Averbuch (Izr.), Burgess (Austr.), Börgeling (Něm.), Gerasimov (Rus.) a Jeremenko (Ukr.) 570, ...22. Ptáček 550, 28. Janáček (oba ČR) 530 - nepostoupili.
Ženy:
Dálka (kvalifikace): 1. Lebeděvová (Rus.) 695, ...25. Ščerbová (ČR) 639 - nepostoupila.
Oštěp (kvalifikace): 1. Menendezová (Kuba) 64,91, 2. Brejchová 64,39, ...23. Špotáková 58,20, 25. Klimešová (všechny ČR) 57,70 - nepostoupily.
BASKETBAL
Ženy - čtvrtfinále:
Česká republika - Rusko 49:70 (6:19, 20:37, 30:56)
Body: Kulichová 9, Večeřová 8, Machová, Klimešová a Vítečková po 6, Uhrová 5, Veselá 4, Hartigová a Pavlíčková po 2, Hamzová 1 - Korstinová 16, Baranovová 15, Vodopjanovová 12, Archipovová 10, Osipovová 7, Stěpanovová 6, Rachmatulinová a Karpovová po 2. Rozhodčí: Butler (Austr.), Vazquez (Portug.). Fauly: 21:14. TH: 10/7 - 26/22. Trojky: 2:2. Diváci: 5200.
RYCHLOSTNÍ KANOISTIKA
Muži - 1000 m:
C1 - semifinále: 1. Doktor 3:51,812, 2. Vajda (Maď.) 3:52,236, 3. Ostrčil (SR) 3:53,820.

Úterý 24. srpna
ATLETIKA
Muži:
1500 m: 1. El Guerrouj (Mar.) 3:34,18, 2. Lagat (Keňa) 3:34,30, 3. Silva (Portug.) 3:34,68, 4. Kiptanui (Keňa) 3:35,61, 5. Heško (Ukr.) 3:35,82, 6. East (Brit.) 3:36,33, 7. Estevez (Šp.) 3:36,63, 8. Liefers (Niz.) 3:37,17.
3000 m př.: 1. Kemboi 8:05,81, 2. Kipruto 8:06,11, 3. P. K. Koech (všichni Keňa) 8:06,64, 4. Amer (Katar) 8:07,18, 5. Martin (Šp.) 8:11,64, 6. Vroemen (Niz.) 8:13,25, 7. Tahri (Fr.) 8:14,26, 8. Ezzine (Mar.) 8:15,58.
Desetiboj:
1. Šebrle (ČR) 8893 bodů (100 m: 10,85 - dálka: 784 - koule: 16,36 - výška: 212 - 400 m: 48,36 - 110 m př.: 14,05 - disk: 48,72 - tyč: 500 - oštěp: 70,52 - 1500 m: 4:40,01), 2. Clay (USA) 8820 (10,44 - 796 - 15,23 - 206 - 49,19 - 14,13 - 50,11 - 490 - 69,71 - 4:41,65), 3. Karpov (Kaz.) 8725 (10,50 - 781 - 15,93 - 209 - 46,81 - 13,97 - 51,65 - 460 - 55,54 - 4:38,11), 4. Macey (Brit.) 8414 (10,89 - 747 - 15,73 - 215 - 48,97 - 14,56 - 48,34 - 440 - 58,46 - 4:25,42), 5. Warners (Niz.) 8343 (10,62 - 774 - 14,48 - 197 - 47,97 - 14,01 - 43,73 - 490 - 55,39 - 4:38,05), 6. Zsivóczky (Maď.) 8287 (10,91 - 714 - 15,31 - 212 - 49,40 - 14,95 - 45,62 - 470 - 63,45 - 4:29,54), 7. Hernu (Fr.) 8237 (10,97 - 719 - 14,65 - 203 - 48,73 - 14,25 - 44,72 - 480 - 57,76 - 4:24,35), 8. Nool (Est.) 8235 (10,80 - 753 - 14,26 - 188 - 48,81 - 14,80 - 42,05 - 540 - 61,33 - 4:36,33), ...Dvořák (ČR) nedokončil.
Opravené výsledky:
Disk: 1. Alekna (Lit.) 69,89, 2. Kövágó (Maď.) 67,04, 3. Tammert (Est.) 66,66, 4. Kapťuch (Běl.) 65,10, 5. Kruger (JAR) 64,34, 6. Malone (USA) 64,33, 7. Riedel (Něm.) 62,80, 8. Hopley (JAR) 62,58, ...10. Malina (ČR) 58,78.
Ženy:
400 m: 1. Williamsová-Darlingová (Bah.) 49,41, 2. Guevaraová (Mex.) 49,56, 3. Anťuchová (Rus.) 49,89, 4. Hennaganová 49,97, 5. Trotterová 50,00, 6. Richardsová (všechny USA) 50,19, 7. Amertilová (Bah.) 50,37, 8. Nazarovová (Rus.) 50,65.
100 m př.: 1. Hayesová (USA) 12,37, 2. Krasovská (Ukr.) 12,45, 3. Morrisonová (USA) 12,56, 4. Korotějevová (Rus.) 12,72, 5. Goldingová-Clarkeová (Jam.) 12,73, 6. Whyteová (Kan.) 12,81, Felicienová (Kan.) a Ševčenková (Rus.) nedokončily.
Tyč: 1. Isinbajevová 491 - světový rekord, 2. Feofanovová (obě Rus.) 475, 3. Rogowská 470, 4. Pyreková (obě Pol.) 455, 5. Elisdóttirová (Isl.) 455, 6. Boslaková (Fr.), Agirreová (Šp.), Ellisová (Kan.) a Balachonovová (Ukr.) 440, ...11. Hamáčková 440, 12. Baďurová (obě ČR) 420.
DRÁHOVÁ CYKLISTIKA
Muži:
Bodovací závod: 1. Ignatěv (Rus.) 93, 2. J. Llaneras (Šp.) 82, 3. Fulst (Něm.) 79, 4. Henderson (N. Zél) 68, 5. Kadlec (ČR) 65, 6. Renshaw (Austr.) 60, 7. Schep (Niz.) 58, 8. Ciccone (It.) 49.
Sprint:
finále: Bayley (Austr.) - T. Bos (Niz.) 2:1 (10,661+10,743- 10,710),
o 3. místo: Wolff (Něm.) - Gané (Fr.) 2:0 (10,677+10,612).
Další pořadí:
5. Edgar (Brit.) 11,214, 6. Forde (Barbados), 7. Zielinski (Pol.), 8. Bourgain (Fr.).
Ženy:
Sprint:
finále: Muenzerová (Kan.) - Abassovová (Rus.) 2:0 (12,126+ 12,140),
o 3. místo: A. Mearesová (Austr.) - Grankovská (Rus.) 2:0 (12,042+11,822).
Další pořadí: 5. Cylinská (Běl.) 12,457, 6. Meinkeová (Něm.), 7. Chirinosová (Ven.), 8. Krupeckaiteová (Lit.).
JEZDECTVÍ
Parkurové skákání družstev:
1. Německo (Beerbaum/kůň Goldfever, Kutscher/Montender, Becker/Cento, Ahlmann/Coster) 8 b., 2. USA (Kappler/Royal Kaliber, Maddenová/Authentic, Ward/Sapphire, Wylde/Fein Cera) 20, 3. Švédsko (Fredricson/Magic Bengtsson, Bengtsson/Mac Kinley, Eriksson/Cardento, Baryardová/Butterfly Flip) 20, 4. Nizozemsko 24, 5. Švýcarsko 26, 6. Belgie 28, 7. Irsko 36, 8. Itálie 44.
PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
Ženy:
Finále:
Walshová, Mayová (USA) - Adriana Beharová, Shelda (Braz.) 2:0 (17, 11),
o 3. místo:
McPeaková, Youngsová (USA) - Cooková, Sandersonová (Austr.) 2:1 (18, -15, 9).
Konečné pořadí:
1. Walshová, Mayová, 2. Beharová, Shelda, 3. McPeaková, Youngsová (USA), 4. Cooková, Sandersonová (Austr.), 5.-8. Ana Paula, Piresová (Braz.), Dumontová, Martinová (Kan.), Pohlová, Rauová (Něm.), Perrottaová, Gattelliová (It.), 9. mj. Celbová, Nováková (ČR).
SKOKY DO VODY
Muži - 3 m prkno:
1. Po Pcheng (Čína) 787,38 b., 2. Despatie (Kan.) 755,97, 3. Sautin (Rus.) 753,27, 4. Feng Wang (Čína) 750,72, 5. Platas (Mex.) 704,25, 6. Dumais (USA) 701,46, 7. Dobroskok (Rus.) 697,29, 8. Terauči (Jap.) 690,00.
VZPÍRÁNÍ
Muži - do 105 kg:
1. Berestov (Rus.) 425,0 (195,0+230,0), 2. Gyurkovics (Maď.) 420,0 (195,0+225,0), 3. Razoronov (Ukr.) 420,0 (190,0+230,0), 4. Pisarevskij (Rus.) 415,0 (190,0+225,0), 5. Bratan (Mold.) 415,0 (192,5+222,5), 6. Vyšniauskas (Lit.) 410,0 (187,5+222,5), 7. Nanijev (Ázer.) 410,0 (190,0+220,0), 8. Steiner (Rak.) 405,0 (182,5+222,5), ...14. Matykiewicz (ČR) 392,5 (177,5+215,0).
Další výsledky českých reprezentantů:
ATLETIKA
Muži:
200 m (rozběhy):
V.: 1. Demeritte (Bah.) 20,62, ...5. Vojtík (ČR) 20,79 - nepostoupil.
400 m př. (postupující do finále): 1. McFarlane (Jam.) 48,00, 2. Sánchez (Dom. rep.) 47,93, 3. Plawgo (Pol.) 48,16, 4. Carter (USA) 48,18, 5. Brazell (USA) 48,19, 6. Myburgh (JAR) 48,21, 7. Kamani (Panama) 48,23, 8. Keita (Fr.) 48,24, ...14. Mužík 48,88, 23. Tesařík (oba ČR) 49,87 - nepostoupili.
ŘECKOŘÍMSKÝ ZÁPAS
Muži:
Do 55 kg:
Skupina D: Hall (USA) - Švehla (ČR) 3:2, Vakulenko (Ukr.) - Švehla 4:0.
Do 120 kg:
Skupina C: Barojev (Rus.) - Vála (ČR) 5:0, Vála - Čechovskij (Běl.) 3:0.
RYCHLOSTNÍ KANOISTIKA
Muži:
C1, 500 m - rozjížďky:
III.: 1. Cal (Šp.) 1:48,397, 2. Doktor (ČR) 1:49,557 - postoupil do semifinále.
Ženy:
K1, 500 - rozjížďky:
II.: 1. Brunetová (Kan.) 1:50,366, ...5. Strnadová (ČR) 1:55,806 - postoupila do semifinále.
SYNCHRONIZOVANÉ PLAVÁNÍ
Kvalifikace - volná sestava:
1. Davydovová, Jermakovová (Rus.) 99,001, 2. Tačibanaová, Takedaová (Jap.) 98,000, 3. Bartosiková, Kozlovová (USA) 96,751, ...14. Bernardová, Bursová (ČR) 88,084 - nepostoupily do finále.

Starší výsledky

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: LOH

Filtr článků - LOH