Rubriky:

LOH

Výsledky podle disciplín A - K

14. července 2004 16:48

Přinášíme vám výsledkový servis z letních olympijských her v Aténách po jednotlivých disciplínách.

Zobrazit výsledky po dnech

POŘADÍ ZEMÍ PODLE MEDAILÍ

ATLETIKA
Muži:
Koule: 1. Bělonog (Ukr.) 21,16, 2. Nelson (USA) 21,16, 3. Olsen (Dán.) 21,07, 4. Martínez (Šp.) 20,84, 5. Michněvič 20,60, 6. Bělov (oba Běl.) 20,34, 7. Anlezark (Austr.) 20,31, 8. Bartels (Něm.) 20,26, ...12. Stehlík 19,21, 27. Žalský (oba ČR) 19,09 - vyřazen v kvalifikaci.
Ženy:
Koule: 1. Koržaněnková (Rus.) 21,06, 2. Cumbaová (Kuba) 19,59, 3. Kleinertová (Něm.) 19,55, 4. Kriveljovová (Rus.) 19,49, 5. Ostapčuková 19,01, 6. Choroneková (obě Běl.) 18,96, 7. Zabawská (Pol.) 18,64, 8. Gonzalezová (Kuba) 18,59.
Muži:
10.000 m: 1. Bekele 27:05,10, 2. Sihine (oba Et.) 27:09,39, 3. Tadesse (Eritrea) 27:22,57, 4. Kiprop (Ug.) 27:25,48, 5. Gebrselassie (Et.) 27:27,70, 6. J. Ch. Korir 27:41,91, 7. Mosop (oba Keňa) 27:46,61, 8. Sghyr (Fr.) 27:57,09.
20 km chůze: 1. Brugnetti (It.) 1:19:40, 2. Fernandez (Šp.) 1:19:45, 3. Deakes (Austr.) 1:20:02, 4. Perez (Ekv.) 1:20,38, 5. Molina (Šp.) 1:20:55, 6. Ču Chung-ťün (Čína) 1:21:40, 7. Andrejev (Rus.) 1:21:53, 8. Höhne (Něm.) 1:21:56, ...Malysa (ČR) diskvalifikován.
Ženy:
100 m: 1. Něstěrenková (Běl.) 10,93, 2. Williamsová (USA) 10,96, 3. Campbellová (Jam.) 10,97, 4. Lalovová (Bulh.) 11,00, 5. Baileyová 11,05, 6. Simpsonová (obě Jam.) 11,07, 7. Fergusonová (Bah.) 11,16, 8. Colanderová (USA) 11,18.
Disk: 1. Sadovová (Rus.) 67,02, 2. Kelesíduová (Řec.) 66,68, 3. Jatčenková (Běl.) 66,17, 4. Pospíšilová-Cechlová (ČR) 66,08, 5. Antonovová (Ukr.) 65,75, 6. Grasuová (Rum.) 64,92, 7. Faumuinaová (N. Zél.) 63,45, 8. Vóggoliová (Řec.) 62,37.
Sedmiboj: 1. Klüftová (Švéd.) 6952 bodů (100 m př.: 13,21 - výška: 191 - koule: 14,77 - 200 m: 23,27 - dálka: 678 - oštěp: 48,89 - 800 m: 2:14,15), 2. Skujyteová (Lit.) 6435 (14,03 - 176 - 16,40 - 24,82 - 630 - 49,58 - 2:15,92), 3. Sothertonová (Brit.) 6424 (13,44 - 185 - 13,29 - 23,57 - 651 - 37,19 - 2:12,27), 4. Burrellová (USA) 6296, 5. Prochorovová (Rus.) 6289, 6. Kesselschlägerová (Něm.) 6287, 7. Collonvilléová (Fr.) 6279, 8. Dobryňská (Ukr.) 6255, ...26. Hejnová (ČR) 5716 (13,82 - 170 - 12,13 - 25,36 - 570 - 48,22 - 2:25,68).
Muži:
100 m: 1. Gatlin (USA) 9,85, 2. Obikwelu (Portug.) 9,86, 3. Greene 9,87, 4. Crawford (oba USA) 9,89, 5. Powell (Jam.) 9,94, 6. Collins (Sv. Kryštof a Nevis) 10,00, 7. Thompson (Barb.) 10,10, Zakari (Ghana) nedokončil.
Výška: 1. Holm (Švéd.) 236, 2. Hemingway (USA) 234, 3. Bába (ČR) 234, 4. Nieto (USA) 234, 5. Sokolovskij (Ukr.) 232, 6. Rybakov (Rus.) 232, 7. Boswell (Kan.) 229, 8. Ton (ČR) 229, ...T. Janků (ČR) vyřazen v kvalifikaci.
Trojskok: 1. Olsson (Švéd.) 17,79, 2. Oprea (Rum.) 17,55, 3. Burkenja (Rus.) 17,48, 4. Betanzos (Kuba) 17,47, 5. Gregorio (Braz.) 17,31, 6. Meletoglu (Řec.) 17,13, 7. Guščinskij (Rus.) 17,11, 8. Quesada (Kuba) 16,96.
Kladivo: 1. Annus (Maď.) 83,19, 2. Murofuši (Jap.) 82,91, 3. Tichon (Běl.) 79,81, 4. Apak (Tur.) 79,51, 5. Děvjatovskij (Běl.) 78,82, 6. Pars (Maď.) 78,73, 7. Kozmus (Slovin.) 78,56, 8. Charfreitag (SR) 77,54, ...Maška (ČR) vyřazen v kvalifikaci.
1500 m - semifinále (postupující do finále): 1. Kaouch (Mar.) 3:35,69, 2. Lagat (Keňa) 3:35,84, 3. Liefers (Niz.) 3:36,00, 4. Estévez (Šp.) 3:36,05, 5. Heško (Ukr.) 3:36,20, 6. East (Brit.) 3:36,46, 7. Songok (Keňa) 3:37,10, 8. El Guerrouj (Mar.) 3:40,87, 9. Silva (Portug.) 3:40,99, 10. Kiptanui (Keňa) 3:41,04, 11. Wendimu (Et.) 3:41,14, 12. Boulahfane (Alž.) 3:41,27, ...23. Šneberger (ČR) 3:47,03 - nepostoupil do finále.
Ženy:
Maraton: 1. Nogučiová (Jap.) 2:26:20, 2. Nderebaová (Keňa) 2:26:32, 3. Kastorová (USA) 2:27:20, 4. Alemuová (Et.) 2:28:15, 5. Tosaová (Jap.) 2:28:44, 6. Jevtičová (SČH) 2:31:15, 7. Sakamotová (Jap.) 2:31:43, 8. Petrovová (Rus.) 2:31:56, ...28. Pichrtová (ČR) 2:40:58.
100 m př. (rozběhy): 1. Hayesová (USA) 12,71, ...31. Martincová (ČR) 13,51 - nepostoupila do semifinále.

Muži
1500 m: 1. El Guerrouj (Mar.) 3:34,18, 2. Lagat (Keňa) 3:34,30, 3. Silva (Portug.) 3:34,68, 4. Kiptanui (Keňa) 3:35,61, 5. Heško (Ukr.) 3:35,82, 6. East (Brit.) 3:36,33, 7. Estevez (Šp.) 3:36,63, 8. Liefers (Niz.) 3:37,17.
3000 m př.: 1. Kemboi 8:05,81, 2. Kipruto 8:06,11, 3. P. K. Koech (všichni Keňa) 8:06,64, 4. Amer (Katar) 8:07,18, 5. Martin (Šp.) 8:11,64, 6. Vroemen (Niz.) 8:13,25, 7. Tahri (Fr.) 8:14,26, 8. Ezzine (Mar.) 8:15,58.
Desetiboj:
1. Šebrle (ČR) 8893 bodů (100 m: 10,85 - dálka: 784 - koule: 16,36 - výška: 212 - 400 m: 48,36 - 110 m př.: 14,05 - disk: 48,72 - tyč: 500 - oštěp: 70,52 - 1500 m: 4:40,01), 2. Clay (USA) 8820 (10,44 - 796 - 15,23 - 206 - 49,19 - 14,13 - 50,11 - 490 - 69,71 - 4:41,65), 3. Karpov (Kaz.) 8725 (10,50 - 781 - 15,93 - 209 - 46,81 - 13,97 - 51,65 - 460 - 55,54 - 4:38,11), 4. Macey (Brit.) 8414 (10,89 - 747 - 15,73 - 215 - 48,97 - 14,56 - 48,34 - 440 - 58,46 - 4:25,42), 5. Warners (Niz.) 8343 (10,62 - 774 - 14,48 - 197 - 47,97 - 14,01 - 43,73 - 490 - 55,39 - 4:38,05), 6. Zsivóczky (Maď.) 8287 (10,91 - 714 - 15,31 - 212 - 49,40 - 14,95 - 45,62 - 470 - 63,45 - 4:29,54), 7. Hernu (Fr.) 8237 (10,97 - 719 - 14,65 - 203 - 48,73 - 14,25 - 44,72 - 480 - 57,76 - 4:24,35), 8. Nool (Est.) 8235 (10,80 - 753 - 14,26 - 188 - 48,81 - 14,80 - 42,05 - 540 - 61,33 - 4:36,33), ...Dvořák (ČR) nedokončil.
Opravené výsledky:
Disk: 1. Alekna (Lit.) 69,89, 2. Kövágó (Maď.) 67,04, 3. Tammert (Est.) 66,66, 4. Kapťuch (Běl.) 65,10, 5. Kruger (JAR) 64,34, 6. Malone (USA) 64,33, 7. Riedel (Něm.) 62,80, 8. Hopley (JAR) 62,58, ...10. Malina (ČR) 58,78.
Ženy:
400 m: 1. Williamsová-Darlingová (Bah.) 49,41, 2. Guevaraová (Mex.) 49,56, 3. Anťuchová (Rus.) 49,89, 4. Hennaganová 49,97, 5. Trotterová 50,00, 6. Richardsová (všechny USA) 50,19, 7. Amertilová (Bah.) 50,37, 8. Nazarovová (Rus.) 50,65.
100 m př.: 1. Hayesová (USA) 12,37, 2. Krasovská (Ukr.) 12,45, 3. Morrisonová (USA) 12,56, 4. Korotějevová (Rus.) 12,72, 5. Goldingová-Clarkeová (Jam.) 12,73, 6. Whyteová (Kan.) 12,81, Felicienová (Kan.) a Ševčenková (Rus.) nedokončily.
Tyč: 1. Isinbajevová 491 - světový rekord, 2. Feofanovová (obě Rus.) 475, 3. Rogowská 470, 4. Pyreková (obě Pol.) 455, 5. Elisdóttirová (Isl.) 455, 6. Boslaková (Fr.), Agirreová (Šp.), Ellisová (Kan.) a Balachonovová (Ukr.) 440, ...11. Hamáčková 440, 12. Baďurová (obě ČR) 420.
800 m: 1. Holmesová (Brit.) 1:56,38, 2. Benhassiová (Mar.) 1:56,43, 3. Čeplaková (Slovin.) 1:56,43, 4. Mutolaová (Moz.) 1:56,51, 5. Andrianovová (Rus.) 1:56,88, 6. Milesová-Clarková (USA) 1:57,27, 7. Cioncanová (Rum.) 1:59,62, 8. Calatayudová (Kuba) 2:00,95.
5000 m: 1. Defarová (Et.) 14:45,65, 2. Ochichiová (Keňa) 14:48,19, 3. Dibabaová (Et.) 14:51,83, 4. Zadorožná (Rus.) 14:55,52, 5. Paveyová (Brit.) 14:57,87, 6. Samitovová (Rus.) 15:02,30, 7. Mikitenková (Něm.) 15:03,36, 8. Sun Jing-ťie (Čína) 15:07,23.
Trojskok: 1. Mbangová-Etoneová (Kamerun) 15,30, 2. Devetzíová (Řec.) 15,25, 3. Lebeděvová (Rus.) 15,14, 4. Smithová (Jam.) 15,02, 5. Aldamaová (Súdán) 14,99, 6. Rahúliová (Alž.) 14,86, 7. Martínezová (It.) 14,85, 8. Pjaťuchová (Rus.) 14,79.
20 km chůze: 1. Tsumelekaová (Řec.) 1:29:12, 2. Ivanovová (Rus.) 1:29:16, 3. Savilleová (Austr.) 1:29:25, 4. Turavová (Běl.) 1:29:39, 5. Seegerová (Něm.) 1:29:52, 6. Rigaudová (It.) 1:29:57, 7. Vascová (Šp.) 1:30:06, 8. Wang Li-pching (Čína) 1:30:16, ...24. Dibelková (ČR) 1:33:37.
Koule (opravené výsledky): 1. Cumbaová (Kuba) 19,59, 2. Kleinertová (Něm.) 19,55, 3. Kriveljovová (Rus.) 19,49, 4. Ostapčuková 19,01, 5. Choroneková (obě Běl.) 18,96, 6. Zabawská (Pol.) 18,64, 7. Gonzalezová (Kuba) 18,59, 8. Adamsová (N. Zél.) 18,56.
Muži:
110m př.: 1. Liou Siang (Čína) 12,91, 2. Trammell (USA) 13,18, 3. García (Kuba) 13,20, 4. Wignall (Jam.) 13,21, 5. Olijars (Lot.) 13,21, 6. Allen (Kan.) 13,48, 7. Facho Inocencio (Braz.) 13,49, 8. Doucoure (Fr.) 13,76.
Tyč: 1. Mack 595, 2. Stevenson (oba USA) 590, 3. Gibilisco (It.) 585, 4. Pavlov (Rus.) 580, 5. Ecker 575, 6. Börgeling (oba Něm.) 575, 7. Miles (USA) 575, 8. Averbuch (Izr.) 565.
Chůze 50 km: 1. Korzeniowski (Pol.) 3:38:46, 2. Nižegorodov 3:42:50, 3. Vojevodin (oba Rus.) 3:43:34, 4. Jü Cchao-chung (Čína) 3:43:45, 5. García (Šp.) 3:44:42, 6. Magdziarczyk 3:48:11, 7. Sudol (oba Pol.) 3:49:09, 8. Pérez (Šp.) 3:49:48, ... 38. Holuša (ČR) 4:15:01.
200 m: 1. Crawford 19,79, 2. Williams 20,01, 3. Gatlin (všichni USA) 20,03, 4. Fredericks (Nam.) 20,14, 5. Obikwelu (Portug.) 20,14, 6. Buckland (Maur.) 20,24, 7. Unger (Něm.) 20,64, Powell (Jam.) nenastoupil.
400 m př.: 1. Sánchez (Dom. rep.) 47,63, 2. McFarlane (Jam.) 48,11, 3. Keita (Fr.) 48,26, 4. Carter (USA) 48,58, 5. Kamani (Pan.) 48,74, 6. Plawgo (Pol.) 49,00, 7. Myburgh (JAR) 49,07, 8. Brazell (JAR) 49,51.
Dálka: 1. Phillips 859, 2. Moffitt (oba USA) 847, 3. Martinez (Šp.) 832, 4. Beckford (Jam.) 831, 5. Tomlinson (Brit.) 825, 6. Gaisah (Ghana) 824, 7. Pedroso (Kuba) 823, 8. Tarus (Rum.) 821.
Ženy:
10.000 m: 1. Sing Chuej-na (Čína) 30:24:36, 2. Dibabaová 30:24,98, 3. Tuluová 30:26,42, 4. Kidaneová (všechny Et.) 30:28,30, 5. Kiplagatová (Niz.) 30:31,92, 6. Sun Jing-ťie (Čína) 30:54,37, 7. Prokopcuková (Lot.) 31:04,10, 8. Grigorjevová (Rus.) 31:04,62.
Dálka: 1. Lebeděvová 707, 2. Simaginová 705, 3. Kotovová (všechny Rus.) 705, 4. Thompsonová (Austr.) 696, 5. Jonesová (USA) 685, 6. Bobbyová (Indie) 683, 7. Johnsonová (Brit.) 680, 8. Vasziová (Maď.) 673.
Oštěp: 1. Menéndezová (Kuba) 71,53, 2. Neriusová (Něm.) 65,82, 3. Manjaniová (Řec.) 64,29, 4. Brejchová (ČR) 64,23, 5. Bissetová (Kuba) 63, 54, 6. Eveová (Bah.) 62,77, 7. Bicetová (Kuba) 62,51, 8. Ljachovyčová (Ukr.) 61,75.
4x100 m: 1. Jamajka (Lawrenceová, Simpsonová, Baileyová, Campbellová) 41,73, 2. Rusko (Fjodorovová, Tabakovová, Chabarovová, Kruglovová) 42,27, 3. Francie (Mangová, Hurtisová, Félixová, Arronová) 42,54, 4. Bahamy 42,69, 5. Bělorusko 42,94, 6. Belgie 43,11, 7. Nigérie 43,42, USA nedokončily.
200 m: 1. Campbellová (Jam.) 22,05, 2. Felixová (USA) 22,18, 3. Fergusonová (Bah.) 22,30, 4. Baileyová (Jam.) 22,42, 5. Lalovová (Bulh.) 22,57, 6. Gevaertová (Belg.) 22,84, 7. Leeová (USA) a Oyepitanová (Brit.) obě 22,87.
400 m př.: 1. Chalkiáová (Řec.) 52,82, 2. Tirleaová- Manolacheová (Rum.) 53,38, 3. Těreščuková-Antipovová (Ukr.) 53,44, 4. Johnsonová (USA) 53,83, 5. Pittmanová (Austr.) 53,92, 6. Bikertová (Rus.) 54,18, 7. Taylorová (USA) 54,97, 8. Pečonkinová (Rus.) 55,79.
Kladivo: 1. Kuzenkovová (Rus.) 75,02, 2. Morenová 73,36, 3. Crawfordová (obě Kuba) 73,16, 4. Heidlerová (Něm.) 72,73, 5. Skolimowská (Pol.) 72,57, 6. Canderová (Běl.) 72,27, 7. Čang We- siou (Čína) 72,03, 8. Sekačovová (Ukr.) 70,40.
Muži:
800 m: 1. Borzakovskij (Rus.) 1:44,45, 2. Mulaudzi (JAR) 1:44,61, 3. Kipketer (Dán.) 1:44,65, 4. Chehibi (Mar.) 1:45,16, 5. Bungei (Keňa) 1:45,31, 6. Sepeng (JAR) 1:45,53, 7. Said-Guerni (Alž.) 1:45,61, 8. Ismail (Súdán) 1:52,49.
5000 m: 1. El Guerrouj (Mar.) 13:14,39, 2. Bekele (Et.) 13:14,59, 3. Kipchoge (Keňa) 13:15,10, 4. Gebremariam 13:15,35, 5. Berhanu (oba Et.) 13:16,92, 6. Kibowen (Keňa) 13:18,24, 7. Tadesse (Eritrea) 13:24,31, 8. Mottram (Austr.) 13:25,70.
4x100 m: 1. Velká Británie (Gardener, Campbell, Devonish, Lewis-Francis) 38,07, 2. USA (Crawford, Gatlin, Miller, Greene) 38,08, 3. Nigérie (Fasuba, Emedolu, Egbele, Aliu) 38,23, 4. Japonsko 38,49, 5. Polsko 38,54, 6. Austrálie 38,56, 7. Trinidad a Tobago 38,60, 8. Brazílie 38,67.
4x400 m: 1. USA (Haris, Brew, Wariner, Williamson) 2:55,91, 2. Austrálie (Steffensen, Ormrod, Dwyer, Hill) 3:00,60, 3. Nigérie (Godday, Audu, Weigopwa, Udo Obong) 3:00,90, 4. Japonsko 3:00,99, 5. Velká Británie 3:01,07, 6. Bahamy 3:01,88, 7. Německo 3:02,22, 8. Botswana 3:02,49.
Oštěp: 1. Thorkildsen (Nor.) 86,50, 2. Vasilevskis (Lot.) 84,95, 3. Makarov (Rus.) 84,84, 4. Backley (Brit.) 84,13, 5. Ivanov (Rus.) 83,31, 6. Värnik (Est.) 83,25, 7. Rags (Lot.) 83,14, 8. Pitkämäki (Fin.) 83,01, 9. Železný (ČR) 80,59.
Ženy:
1500 m: 1. Holmesová (Brit.) 3:57,90, 2. Tomašovová (Rus.) 3:58,12, 3. Cionchanová (Rum.) 3:58,39, 4. Jevdokimovová (Rus.) 3:59,05, 5. Jordanovová (Bulh.) 3:59,10, 6. Chojecká (Pol.) 3:59,27, 7. Jakubczaková (obě Pol.) 4:00,15, 8. Abeylegesseová (Tur.) 4:00,67.
4x400 m: 1. USA (Trotterová, Hendersonová, Sanya Richardsová, Hennaganová) 3:19,01, 2. Rusko (Krasnomovecová, Nazarovová, Zykinová, Anťuchová) 3:20,16, 3. Jamajka (N. Williamsová, Burgherová, Davyová, Sandie Richardsová) 3:22,00, 4. Velká Británie 3:25,12, 5. Polsko 3:25,22, 6. Rumunsko 3:26,81, 7. Indie 3:28,51, 8. Řecko 3:45,70.
Výška: 1. Slesarenková (Rus.) 206, 2. Cloeteová (JAR) 202, 3. Sťopinová (Ukr.) 202, 4. Acuffová (USA) 199, 5. Mychalčenková (Ukr.) 196, 6. Čičerovová (Rus.) 196, 7. Pantelimonová (Rum.) 193, 8. Iagarová (Rum.) 193.
Muži:
Maraton: 1. Baldini (It.) 2:10:55, 2. Keflezighi (USA) 2:11:29, 3. De Lima (Braz.) 2:12:11, 4. Brown (Brit.) 2:12:26, 5. Aburaja 2:13:11, 6. Suwa (oba Jap.) 2:13:24, 7. Wainaina (Keňa) 2:13:30, 8. Chaica (Portug.) 2:14:17, ...63. Štefko (ČR) 2:27:13.
Opravené výsledky:
Muži:
Kladivo: 1. Murofuši (Jap.) 82,91, 2. Tichon (Běl.) 79,81, 3. Apak (Tur.) 79,51, 4. Děvjatovskij (Běl.) 78,82, 5. Pars (Maď.) 78,73, 6. Kozmus (Slovin.) 78,56, 7. Charfreitag (SR) 77,54, 8. Kobs (Něm.) 76,30.

BADMINTON
Ženy - dvouhra:
Finále: Čang Ning (2-Čína) - Audinová (Niz.) 2:1 (-8, 6, 7),
o 3. místo: Čou Mi (3-Čína) - Kung Žuej-na (1-Čína) 2:1 (2, - 8, 6).
Smíšená čtyřhra:
Finále: Čang Ťün, Kao Ling (Čína) - Robertson, Emmsová (Brit.) 2:1 (1, -12, 12),
o 3. místo: Eriksen, Schjoldagerová (Dán.) - Rasmussen, Olsenová (Dán.) 2:0 (5, 5).
Muži - Čtyřhra:
Finále:
Kim Tong-mun, Ha Tae-kwon (3-Korea) - I Tong-so, Ju Jong-song (Korea) 2:0 (11, 4).
o 3. místo:
Hian, Limpele (8-Indon.) - Eriksen, Hansen (5-Dán.) 2:0 (13, 7).
Muži:
Dvouhra - finále:
Hidajat (Indon.) - Son Sung-mo (7-Korea) 2:0 (8, 7).
O 3. místo:
Kuncoro (8-Indon.) - Ponsana (Thaj.) 2:0 (11, 16).
Ženy:
Čtyřhra - finále:
Čang Ťie-wen, Jang Wej (1-Čína) - Chuang Suej, Gao Ling (2- Čína) 2:1 (-7, 4, 8).
O 3. místo:
Na Kjong-min, I Kjong-won (3-Korea) - Čao Tching-tching, Wej I-li (4-Čína) 2:1 (-10, 9, 7).

BASEBALL
Finále:
Kuba - Austrálie 6:2.
O 3. místo:
Japonsko - Kanada 11:2.
Konečné pořadí:
1. Kuba, 2. Austrálie, 3. Japonsko, 4. Kanada, 5. Tchaj-wan, 6. Nizozemsko, 7. Řecko, 8. Itálie.

BASKETBAL
Muži:
Finále:
Argentina - Itálie 84:69 (23:16, 43:41, 60:54).
Body: Scola 25, Montecchia 17, Ginobili 16, Wolkowyski 13, Nocioni 7, Sanchez 3, Sconochini 2, Fernandez 1 - Pozzecco a Soragna po 12, Rombaldoni 10, Basile 9, Galanda 7, Marconato 6, Buleri 5, Righetti a Chiacig po 3, Garri 2. Rozhodčí: Voreadis (Řec.), Santos (Braz.). Fauly: 25:29. Trestné hody: 34/23 - 23/14. Trojky: 3:11. Diváci: 14.500.
O 3. místo:
USA - Litva 104:96 (49:44)
Body: Marion 22, Iverson 15, Odom a Marbury po 14, Wade 9, Boozer 7, James a Duncan po 6, Stoudemire a Jefferson po 4, Anthony 3 - Macijauskas 24, Jasikevičius 17, Šiškauskas a Stombergas po 13, Javtokas 9, M. Žukauskas 8, Songaila 5, E. Žukauskas 4, Ginevičius 3. Rozhodčí: Cicoria (It.), Estevez (Arg.). Fauly: 22:27. Trestné hody: 34/24 - 17/11. Trojky: 8:21. Diváci: 14.500.
Konečné pořadí:
1. Argentina, 2. Itálie, 3. USA, 4. Litva, 5. Řecko, 6. Portoriko, 7. Španělsko, 8. Čína, 9. Austrálie, 10. Nový Zéland, 11. SČH, 12. Angola.
Ženy:
Finále:
USA - Austrálie 74:63 (17:14, 29:26, 52:50)
Body: Thompsonová 18, Staleyová 14, Leslieová 13, Johnsonová 12, Taurasiová 8, Swoopesová 5, Griffithová 3, Catchingsová 1 - Taylorová 16, Jacksonová 12, Harrowerová 11, Fallonová 9, Batkovicová 8, Snellová 6, Tranquilliová 1. Rozhodčí: Julienová (Fr.), Reyes (Mex.). Fauly: 18:16. Trestné hody: 17/13 - 18/12. Trojky: 5:3. Diváci: 10.120.
O 3. místo:
Rusko - Brazílie 71:62 (18:20, 32:32, 47:46)
Body: Gustilinová 12, Archipovová 11, Stěpanovová 8, Baranovová a Ščegolevová po 7, Korstinová 6, Arťošinová a Rachmatullinová po 5, Osipovová a Vodopjanovová po 4, Kalmykovová 2 - Marquesová 16, Arcainová 15, Oliveirová 13, Santosová 8, Pintová 6, Souzová a Luzová po 2. Rozhodčí: Ethierová (Kan.), Sean (USA). Fauly: 14:20. Trestné hody: 20/16 - 10/8. Trojky: 5:2. Diváci: 7250.
Konečné pořadí:
1. USA, 2. Austrálie, 3. Rusko, 4. Brazílie, 5. ČR, 6. Španělsko, 7. Řecko, 8. Nový Zéland, 9. Čína, 10. Japonsko, 11. Nigérie, 12. Korea.

BOX
Do 51 kg:
Gamboa (Kuba) - Thomas (Fr.) 38:23,
3. Rahimov (Něm.) a Aslamov (Ázerb.), 5. Ambunda (Nam.), Balakšin (Rus.), Rzany (Pol.) a Donijorov (Uzb.).
Do 57 kg:
Tiščenko (Rus.) - Song Guk-kim (KLDR) 39:17,
3. Tajbert (Něm.) a Čo Sok-hwan (Korea), 5. Ganiyu (Nig.), Vazquez (Kuba), V. Simion (Rum.) a Džafarov (Kaz.).
Do 64 kg:
Boonjumnong (Thaj.) - Johnson (Kuba) 17:11,
3. Georgijev (Bulh.) a Gheorge (Rum.), 5. Mahmudov (Uzb.), Karimžanov (Kaz.), Blain (Fr.) a Di Rocco (It.).
Do 75 kg:
Gajdarbekov (Rus.) - Golovkin (Kaz.) 28:18,
3. Dirrell (USA) a Prasathinphimai (Thaj.), 5. Jásir (Egypt), Herrera (Kuba), Njikam (Kam.) a Maškin (Ukr.).
Do 91 kg:
Solis (Kuba) - Zujev (Běl.) 22:13,
3. Šami (Sýrie) a Elsaíd (Egypt), 5. Vargas (USA), Alakbarov (Ázerb.), Torres (Ven.), Forsyth (Austr.).
Do 48 kg:
Finále: Bhartelemy (Kuba) - Yalcinkaya (Tur.) 21:16.
3. Kazakov (Rus.) a Cou Š'ming (Čína), 5. Jermia (Nam.), Nalbandjan (Arm.), Pinto (It.) a Hong Mo-un (Korea).
Do 54 kg:
Finále: Rigondeaux (Kuba) - Petchkoom (Thaj.) 22:13.
3. Sooltonov (Uzb.) a Mammadov (Ázerb.), 5. Kooner (Kan.), Kovaljov (Rus.), Bolum (Nig.) a Treťjak (Ukr.).
Do 60 kg:
Finále: Kindelan (Kuba) - Khan (Brit.) 30:22.
3. Jeleuov (Kaz.) a Chračev (Rus.), 5. Valentino (It.), Baik Čong-sub (Korea), Husejnov (Ázerb.) a Rukundo (Uganda).
Do 69 kg:
Finále: Artajev (Kaz.) - Aragon (Kuba) 36:26.
3. Kim Čung-ju (Korea) a Sajtov (Rus.), 5. Aguinaga (Kol.), Chajrov (Ázerb.), Husanov (Uzb.) a Poljakov (Ukr.).
Do 81 kg:
Finále: Ward (USA) - Aripgadjev (Běl.) 20:13.
3. Hajdarov (Uzb.), Ismail (Egypt), 5. místo: Makarenko (Rus.), Tarhan (Tur.), Pavlidis (Řec.) a Lej Jü-ping (Čína).
Nad 91 kg:
Finále: Povětkin (Rus.) - Aly (Egypt) bez boje.
3. Cammarelle (It.) a Lopez (Kuba), 5. Jaksto (Lit.), Mazikin (Ukr.), Dildabekov (Kaz.) a Estrada (USA).

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA
Muži:
Kilometr s pevným startem:
1. Hoy (Brit.) 1:00,711 - olympijský rekord, 2. Tournant (Fr.) 1:00,896, 3. Nimke (Něm.) 1:01,186, 4. Kelly (Austr.) 1:01,224, 5. Bos (Niz.) 1:01,986, 6. Pervis (Fr.) 1:02,328, 7. MacLean (Brit.) 1:02,369, 8. Bergemann (Něm.) 1:02,551, 9. Lopez Naranjo (Kuba) 1:02,739, 10. A. Kaňkovský (ČR) 1:03,038.
Ženy:
500 s pevným startem:
1. A. Mearesová (Austr.) 33,952 - světový rekord, 2. Ťiang Jung-chua (Čína) 34,112, 3. Cylinská (Běl.) 34,167, 4. Krupeckaiteová (Lit.) 34,317, 5. Hijgenaarová (Niz.) 34,532, 6. Pendletonová (Brit.) 34,626, 7. Muenzerová (Kan.) 34,628, 8. Contrerasová (Mex.) 34,783.
Muži:
Stíhací závod na 4 km:
Finále: Wiggins (Brit.) 4:16,304 - McGee (Austr.) 4:20,436.
O 3. místo: Escobar (Šp.) 4:17,947 - Hayles (Brit.) 4:22,291.
Konečné pořadí: 1. Wiggins, 2. McGee, 3. Escobar, 4. Hayles, 5. Roberts (Austr.), 6. Sanchez (Fr.), 7. Djudja (Ukr.), 8. Bartko (Něm.).
Olympijský sprint:
Finále: Německo (Fiedler, Nimke, Wolff) 43,980 - Japonsko (Fušimi, Inoue, Nagacuka) 44,246.
O 3. místo: Francie (Tournant, Gané, Bourgain) 44,359 - Austrálie (Bayley, Eadie, Kelly) 44,404.
Konečné pořadí: 1. Německo, 2. Japonsko, 3. Francie, 4. Austrálie, 5. Velká Británie, 6. Nizozemsko, 7. Španělsko, 8. Řecko.
Ženy:
Stíhací závod na 3 km:
Finále: Ulmerová (N. Zél.) 3:24,537 (světový rekord) - Mactierová (Austr.) 3:27,650,
o 3. místo: Zijlaardová-van Moorselová (Niz.) 3:27,037 - Batesová (Austr.) 3:31,715,
Konečné pořadí: 1. Ulmerová, 2. Mactierová, 3. Zijlaardová- van Moorselová, 4. Batesová, 5. Thürigová (Švýc.), 6. Sljusarevová, 7. Čaliková (obě Rus.), 8. Daviesová (Brit.), ...11. Valová (ČR) - vyřazena v kvalifikaci.

Muži:
Stíhací závod družstev na 4 km:
Finále: Austrálie (Brown, Lancaster, McGee, Roberts) 3:58,233 - Velká Británie (Cummings, Hayles, Manning, Wiggins) 4:01,760.
O 3. místo: Španělsko (Castano, Escobar, Maeztu, Torrent) 4:05,523 - Německo (Bartko, Fulst, Lademann, Lampater) 4:07,193.
Konečné pořadí: 1. Austrálie, 2. Velká Británie, 3. Španělsko, 4. Německo, 5. Nizozemsko, 6. Ukrajina, 7. Francie, 8. Litva.
Bodovací závod: 1. Ignatěv (Rus.) 93, 2. J. Llaneras (Šp.) 82, 3. Fulst (Něm.) 79, 4. Henderson (N. Zél) 68, 5. Kadlec (ČR) 65, 6. Renshaw (Austr.) 60, 7. Schep (Niz.) 58, 8. Ciccone (It.) 49.
Sprint:
finále: Bayley (Austr.) - T. Bos (Niz.) 2:1 (10,661+10,743- 10,710),
o 3. místo: Wolff (Něm.) - Gané (Fr.) 2:0 (10,677+10,612).
Další pořadí:
5. Edgar (Brit.) 11,214, 6. Forde (Barbados), 7. Zielinski (Pol.), 8. Bourgain (Fr.).
Ženy:
Sprint:
finále: Muenzerová (Kan.) - Abassovová (Rus.) 2:0 (12,126+ 12,140),
o 3. místo: A. Mearesová (Austr.) - Grankovská (Rus.) 2:0 (12,042+11,822).
Další pořadí: 5. Cylinská (Běl.) 12,457, 6. Meinkeová (Něm.), 7. Chirinosová (Ven.), 8. Krupeckaiteová (Lit.).
Muži:
Keirin:
Finále: 1. Bayley (Austr.), 2. Escuredo (Šp.), 3. Kelly (Austr.), 4. Wolff (Něm.), 5. Ng (Malaj.), 6. Bourgain (Fr.),
jízda o 7.-10. místo: 7. Kwiatkowski (Pol.), 8. Fiedler (Něm.), 9. Vasilopulos (Řec.), 10. Vrba (ČR).
Bodovací závod dvojic:
1. Austrálie (Brown, O'Grady) 22 bodů, 2. Švýcarsko (Marvulli, Risi) 15, 3. Velká Británie (Hayles, Wiggins) 12, 4. Ukrajina (Rybin, Jakovlev) 9, 5. Německo (Bartko, Fulst) 9, 6. Španělsko (Alzamora, J. Llaneras) 7, 7. Nový Zéland (Henderson, Roulston) 2, 8. Rakousko (Garber, Stocher) -1 kolo/8, ...13. ČR (Kadlec, Lazar) -1 kolo/2.
Ženy:
Bodovací závod:
1. Sljusarevová (Rus.) 20 bodů, 2. Guerrerová (Mex.) 14, 3. Calleová (Kol.) 12, 4. Mirabellaová (USA) 9, 5. Carraraová (It.) 8, 6. Ulmerová (N. Zél.) 8, 7. Pascualová (Šp.) 7, 8. Batesová (Austr.) 7, ...15. Kozlíková (ČR) 0.
Opravené výsledky:
Ženy:
Bodovací závod: 1. Sljusarevová (Rus.) 20 bodů, 2. Guerrerová (Mex.) 14, 3. Mirabellaová (USA) 9, 4. Carraraová (It.) 8, 5. Ulmerová (N. Zél.) 8, 6. Pascualová (Šp.) 7, 7. Batesová (Austr.) 7, 8. Meinkeová (Něm.) 5, ...14. Kozlíková (ČR) 0.

FOTBAL
Muži:
O 3. místo:
Itálie - Irák 1:0 (1:0)
Branka: 8. Gilardino.
Ženy:
Finále:
USA - Brazílie 2:1 v prodl. (1:1, 1:0)
Branky: 39. Tarpleyová, 112. Wambachová - 73. Pretinha.
Sestavy:
USA: Scurryová - Ramponeová, Chastainová (61. Reddicková), Fawcettová, Markgrafová - Tarpleyová (91. O'Reillyová), Foudyová, Boxxová, Lillyová - Hammová, Wambachová. Trenérka: Heinrichsová.
Brazílie: Andreia - Monica, Tania, Juliana, Daniela - Formiga, Elaine (88. Costaová), Pretinha, Rosana (111. Mayconová) - Marta, Cristiane. Trenér: Simoes.
O 3. místo:
Německo - Švédsko 1:0 (1:0)
Branka: 17. Lingorová.
Konečné pořadí:
1. USA, 2. Brazílie, 3. Německo, 4. Švédsko, 5. Japonsko, 5. Nigérie, 5. Austrálie, 8. Mexiko, 9. Čína, 10. Řecko.
Muži - Finále:
Argentina - Paraguay 1:0 (1:0)
Branka: 18. Tévez. Rozhodčí: Vassaras (Řec.) - Sharp (Angl.), Cryans (Skot.). ŽK: Kily Gonzalez - Gamarra, Manzur, Esquivel, Figueredo, Torres, J. Gonzalez. ČK: 66. Martinez, 82. Figueredo (oba Paraguay). Diváci: 41.116.
Sestavy:
Argentina: Lux - Ayala, Coloccini, Mascherano, Heinze - Tévez, Kily Gonzalez, Rosales, Delgado (76. Rodriguez) - D'Alessandro, L. Gonzalez. Trenér: Bielsa.
Paraguay: Barreto - Martinez, Manzur, Gamarra, Gimenez - Bareiro, Figueredo, Torres, Esquivel (76. J. Gonzalez), Barreto (72. Cristaldo), Enciso (63. Diaz). Trenér: C. Jara.
Konečné pořadí:
1. Argentina, 2. Paraguay, 3. Itálie, 4. Irák, 5. Mali, 6. Korea, 7. Austrálie, 8. Kostarika, 9. Ghana, 10. Mexiko, 10. Maroko, 12. Tunisko, 13. Japonsko, 14. Portugalsko, 15. Řecko, 16. SČH.

HÁZENÁ
Muži:
Finále:
Chorvatsko - Německo 26:24 (11:12)
Sestavy:
Chorvatsko: Losert, Šola - Kaleb 3, Balič, Lackovič 3, Zrnič, Vori 3, Dominikovič, Džomba 9/3, Vukovič, Goluza 1, Šprem 3, Spoljarič, Metličič 4.
Německo: Fritz, Ramota - Immel, Stephan 3/1, Baur, Zerbe 2, Zeitz 1, Kehrmann 5, Schwarzer 3, Kretzschmar 9, Petersen, von Behren 1.
Rozhodčí: Hansson, Olsson (oba Švéd.). Sedmimetrové hody: 6/4 - 2/1. Vyloučení: 2:5. Diváci: 10.750.
Konečné pořadí:
1. Chorvatsko, 2. Německo, 3. Rusko, 4. Maďarsko, 5. Francie, 6. Řecko, 7. Španělsko, 8. Korea, 9. Island, 10. Brazílie, 11. Slovinsko, 12. Egypt.
Ženy:
Finále:
Dánsko - Korea 34:34 po druhém prodl. (29:29, 25:25, 14:14), na sedmimetrové hody 4:2
Branky: Fruelundová 14/6, Andersenová 5, Kiaerskouová 4/2, Broedsgaardová a Tourayová po 3, Westergaardová 2, Daugaardová, Jörgensenová a Jensenová po 1 - I Sang-on 8/3, Hu Sun-jong, Čang So-hi a Mun Pchil-hi po 5, Čcho Im-čong, U Sun-hi po 4, Kim Ča- jon 2, O Song-ok 1. Rozhodčí: Baum, Goralczyk (oba Pol.). Sedmimetrové hody: 8/8 - 4/3. Vyloučení: 1:4.
O 5. místo:
Maďarsko - Španělsko 38:29 (22:15).
O 7. místo:
Brazílie - Čína 26:25 (13:10).
Konečné pořadí:
1. Dánsko, 2. Korea, 3. Ukrajina, 4. Francie, 5. Maďarsko, 6. Španělsko, 7. Brazílie, 8. Čína, 9. Angola, 10. Řecko.

Horská kola
Ženy (31,3 km):
1. Dahleová (Nor.) 1:56:51, 2. Premontová (Kan.) -59, 3. Spitzová (Něm.) -2:30, 4. Sydorová (Kan.) -2:56, 5. Van Rooyová- Vinková (Niz.) -4:50, 6. Wloszczowská (Pol.) -5:17, 7. Kraftová (Něm.) -8:27, 8. Leboucherová (Fr.) -8:43
Muži - 43,3 km:
1. Absalon (Fr.) 2:15:02 hod., 2. Hermida (Šp.) -1:00, 3. Brentjens (Niz.) -2:03, 4. Paulissen (Bel.) -3:08, 5. Killeen (Brit.) -3:30, 6. Näf (Švýc.) -4:13, 7. Frischknecht (Švýc.) - 4:37, 8. M. Fumic (Něm.) -5:27, ... 22. Kořínek (ČR) -10:26, 34. Kondis (SR) -16:13, Kulhavý (ČR) nedokončil.

JACHTING
Muži:
Finn: 1. Ainslie (Brit.) 38,0, 2. Trujillo (Šp.) 51,0, 3. Kusznierewicz (Pol.) 53,0, 4. Kuret (Chorv.) 61,0, 5. Papathanasiu (Řec.) 72,4, 6. Nossiter (Austr.) 93,0, 7. Godefroid (Belg.) 96,0, 8. Florent (Fr.) 96,0, ...15. Maier (ČR) 120,0.
470: 1. Foerster, Burnham (USA) 71,0, 2. Rogers, Glanfield (Brit.) 74,0, 3. Seki, Todoroki (Jap.) 90,0, 4. Molund, Andersson (Švéd.) 95,0, 5. Philippe, Le Berre (Fr.) 97,0, 6. S. Coster, K. Coster (Niz.) 101,0, 7. Marinho, Nunes (Portug.) 103,0, 8. Paradeda, Arndt (Braz.) 104,0.
Ženy:
470: 1. Bekatoruová, Tsulfaová (Řec.) 38,0, 2. Dufresneová, Azonová (Šp.) 62,0, 3. Torgerssonová, Zachrissonová (Švéd.) 63,0, 4. Deklevová, Maucecová (Slovin.) 65,0, 5. McDowellová, Kinsolvingová (USA) 84,0, 6. Wardová, Meehanová (Dán.) 89,0, 7. Bassadoneová, Hopsonová (Brit.) 91,0, 8. Iljenková, Gaponovičová (Rus.) 94,0.
Yngling: 1. Británie (Robertsonová, Webbová, Aytonová) 49,0, 2. Ukrajina (Taranová, Kalininová, Matevuševová) 50,0, 3. Dánsko (Jensenová, Jespersenová, Otzenová) 54,0, 4. Nizozemsko 56,0, 5. Francie 57,0, 6. Německo 76,0, 7. N. Zéland 77,0, 8. Rusko 79,0.
Laser: 1. Scheidt (Braz.) 55,0, 2. Geritzer (Rak.) 68,0, 3. Zbogar (Slovin.) 76,0, 4. Goodison (Brit.) 81,0, 5. Lima (Port.) 88,0, 6. Suneson (Švéd.) 104,0, 7. Pepper (N. Zél.) 108,3, 8. Mendelblatt (USA) 111,0, ...25. Trčka (ČR) 231,0.
Ženy - Evropa: 1. Sundbyová (Nor.) 47,0, 2. Šmídová (ČR) 65,0, 3. Livbjergová (Dán.) 74,0, 4. Blancková (Austr.) 75,0, 5. Multalaová (Fin.) 85,0, 6. Amatová (Arg.) 86,0, 7. Šen Sien-jing (Čína) 88,0, 8. Mackyová (N. Zél.) 91,0.
Muži:
Mistral: 1. Fridman (Izr.) 42, 2. Kaklamanakis (Řec.) 52, 3. Dempsey (Brit.) 53, 4. Santos (Braz.) 54, 5. Miarczynski (Pol.) 73, 6. Rodrigues (Portug.) 78, 7. Čou Jüan-kuo (Čína) 84, 8. Kleppich (Austr.) 84, ...31. Malina (ČR) 285.
49er: 1. Martinez, Fernandez (Šp.) 67 b., 2. Luka, Leončuk (Ukr.) 72, 3. Draper, Hiscocks (Brit.) 77, 4. Sundby, Bovim (Nor.) 88, 5. Wadlow, Spaulding (USA) 92, 6. Fonseca, Duarte (Braz.) 104, 7. Nicholson, Boyd (Austr.) 105, 8. Johanson, Piirainen (Fin.) 111.
Ženy:
Mistral: 1. Merretová (Fr.) 31,0, 2. Ťian Jin (Čína) 33,0, 3. Sensiniová (It.) 34,0, 4. Laj Šan Lee (Hongkong) 42,0, 5. Kendallová (N. Zél.) 58,0, 6. Crispová (Austr.) 74,0, 7. Luxová (Něm.) 87,0, 8. Manchonová (Šp.) 95,0.
Muži:
Tornado (konečné pořadí po 11 rozjížďkách):
1. Hagara, Steinacher (Rak.) 34, 2. Lovell, Ogletree (USA) 45, 3. Lange, Espiňola (Arg.) 54, 4. Backes, Voiron (Fr.) 57, 5. Booth, Dercksen (Niz.) 61, 6. Bundock, Forbes (Austr.) 62, 7. Figueroa, Hernandez (Portor.) 72, 8. Echavarri, Paz (Šp.) 74,8.
Star (konečné pořadí po 11 rozjížďkách):
1. Grael, Ferreira (Braz.) 42, 2. MacDonald, Wolfs (Kan.) 51,2, 3. Rohart, Rambeau (Fr.) 54, 4. Marazzi, De Maria (Švýc.) 70, 5. Cayard, Trinter (USA) 71, 6. Percy, Mitchell (Brit.) 73, 7. Bruni, Vigna (It.) 75, 8. Bromby, White (Berm.) 82.

JEZDECTVÍ
Jednotlivci:
1. Hoyová (Něm. - kůň Ringwood Cockatoo) 41,60 b., 2. Law (Brit. - Shear L'Eau) 44,40, 3. Seversonová (USA - Winsome Adante) 45,20, 4. Funnellová (Brit. - Primmore's Pride) 46,60, 5. Teulere (Fr. - Espoir de la Mare) 50,40, 6. Romeike (Něm. - Marius) 51,20, 7. Tryonová (USA - Poggio II) 51,80, 8. Tompkinsová (N. Zél. - Glengarrick) 52,00, ...22. Hatla (ČR - Kyrenejennalla's Boy) 75,00.
Družstva:
1. Německo 133,80 (Dibowski/Little Lemon, Romeike/Marius, Ostholt/Air Jordan, Klimkeová/Sleep Late, Hoyová/Ringwood Cockatoo), 2. Francie 140,40 bodů (Boiteau/Expo du Moulin, Lyard/Fine Merveille, Courreges/Debat d'Estruval, Teulere/Espoir de la Mare, Touzaint/Galan de Sauvagere), 3. Británie 143,00 (Brakewellová/Over to You, Kingová/King Solomon III, Law/Shear l'Eau, Funnellová/Primmore's Pride, Fox- Pitt/Tamarillo), 4. USA 145,60, 5. Nový Zéland 176,20, 6. Austrálie 185,80, 7. Belgie 193,00, 8. Irsko 217,00.
Drezura - družstva:
1. Německo (Salzgeberová/kůň Rusty, Kemmerová/Bonaparte, Schaudt/Weltall, Schmidt/Wansuela Suerte) 74,653 bodu, 2. Španělsko (Rambla/Oleaje, Soto/Invasor, Jimenez/Guizo, Ferrerová- Salatová/Beauvalais) 72,917, 3. USA (Wilcoxová/Relevant 5, Seidel/Aragon, McDonaldová/Brentina, Dover/Kennedy) 71,500, 4. Nizozemsko 71,264, 5. Dánsko 69,333, 6. Švédsko 68,917, 7. Velká Británie 68,903, 8. Rakousko 66,570.
Všestrannost - opravené výsledky:
Jednotlivci: 1. Law (Brit. - Shear L'Eau) 44,40, 2. Seversonová (USA - Winsome Adante) 45,20, 3. Funnellová (Brit. - Primmore's Pride) 46,60, 4. Teulere (Fr. - Espoir de la Mare) 50,40, 5. Romeike (Něm. - Marius) 51,20, 6. Tyronová (USA - Poggio II) 51,80, 7. Tompkinsová (N. Zél. - Glengarrick) 52,00, 8. Touzaint (Fr. - Galan de Sauvagere) 52,40, ...22. Hatla (ČR - Kyrenejennalla's Boy) 75,00.
Družstva: 1. Francie 140,40 (Boiteau/kůň Expo du Moulin, Lyard/Fine Merveille, Courreges/Debat d'Estruval, Teulere/Espoir de la Mare, Touzaint/Galan de Sauvagere), 2. Británie 143,00 (Brakewellová/Over to You, Kingová/King Solomon III, Law/Shear l'Eau, Funnellová/Primmore's Pride, Fox-Pitt/Tamarillo), 3. USA (Richardsová/Jacob Two Two, Tryonová/Poggio II, Williams/Carrick, Chiacchia/Windfall 2, Seversonová/Winsome Adante) 145,60, 4. Německo 147,8, 5. Nový Zéland 176,20, 6. Austrálie 185,80, 7. Belgie 193,00, 8. Irsko 217,00.

Parkurové skákání družstev:
1. Německo (Beerbaum/kůň Goldfever, Kutscher/Montender, Becker/Cento, Ahlmann/Coster) 8 b., 2. USA (Kappler/Royal Kaliber, Maddenová/Authentic, Ward/Sapphire, Wylde/Fein Cera) 20, 3. Švédsko (Fredricson/Magic Bengtsson, Bengtsson/Mac Kinley, Eriksson/Cardento, Baryardová/Butterfly Flip) 20, 4. Nizozemsko 24, 5. Švýcarsko 26, 6. Belgie 28, 7. Irsko 36, 8. Itálie 44.
Parkur:
1. O'Connor (Ir. - kůň Waterford Crystal) 4 trestné body, 2. Pessoa (Braz. - Baloubet du Rouet) 8, 3. Kappler (USA - Royal Kaliber) 8, 4. Kutscher (Něm. - Montender) 9, 5. Smith (Brit. - Mr. Springfield) 12, 6. Demeersman (Bel. - Clinton) 12, 7. Fredericson (Švéd. - Magic Bengtsson) 12, 8. Babington (Ir. - Carling King) 12.
Drezura:
1. Van Grunsvenová (Niz. - kůň Salinero) 79,278, 2. Salzgeberová (Něm. - Rusty) 78,833, 3. Ferrerová-Salatová (Šp. - Beauvalais) 76,667, 4. McDonaldová (USA - Brentina) 75,653, 5. Schmidt (Něm. - Wansuela Suerte) 74,883, 6. Dover (USA - Kennedy) 74,713, 7. Brink (Švéd. - Briar) 73,727, 8. Soto (Šp. - Invasor) 73,606.

JUDO
Muži - do 60 kg:
Finále: Nomura (Jap.) - Chergiani (Gruz.) rozhodnutím rozhodčích.
o 3. místo: Tsagaanbaatar (Mong.) - Uematsu (Šp.) juko, Čche Min-ho (Korea) - Achondzade (Írán) ipon,
semifinále: Nomura - Tsagaanbaatar ipon, Chergiani - Achondzade vazari,
čtvrtfinále: Chergiani - Staněv (Rus.) vazari, Achondzade - Zintiridis (Řec.) ipon, Tsagaanbaatar - Čche Min-ho ipon, Nomura - Albarracin (Arg.) ipon.
Ženy - do 48 kg:
Finále: Taniová (Jap.) - Jossinetová (Fr.) vazari,
o 3. místo: Matijassová (Něm.) - Karagiannopuluová (Řec.) ipon, Feng Kao (Čína) - Dumitruová (Rum.) ipon,
semifinále: Jossinetová - Matijassová na ipon, Taniová - Dumitruová vazari ipon,
čtvrtfinále: Dumitruová - Zemlaová-Krajewská (Pol.) ipon, Taniová - Haddadová (Alž.) ipon, Jossinetová - Feng Kao vazari, Matijassová - Je Kue-rin (Korea) ipon.
Muži - do 66 kg:
Finále: Učišiba (Jap.) - Krnáč (SR) ipon,
o 3. místo: Georgijev (Bulh.) - Peňas (Šp.) koka, Arencibia (Kuba) - Margošvili (Gruz.) vazari,
semifinále: Učišiba - Georgijev ipon, Krnáč - Arencibia ipon.
Pořadí: 1. Učišiba, 2. Krnáč, 3. Georgijev a Arencibia, 5. Margošvili a Peňas, 7. Lencina (Arg.) a Pina (Portug.).
Ženy - do 52 kg:
Finále: Sian Tung-mej (Čína) - Jokosawová (Jap.) ipon,
o 3. místo: Savonová (Kuba) - Sourakiová (Alž.) ipon, Heylenová (Belg.) - Euranieová (Fr.) koka,
semifinále: Sian Tung-mej - Euranieová ipon, Jokosawová - Savonová ipon.
Pořadí: 1. Sian Tung-mej, 2. Jokosawová, 3. Savonová a Heylenová, 5. Sourakiová a Euranieová, 7. Aluasová (Rum.) a Singletonová (Brit.).
Muži - do 73 kg:
Finále: I Un-he (Korea) - Makarov (Rus.) ipon,
o 3. místo: Guilheiro (Braz.) - Bivol (Mold.) ipon, Pedro (USA) - Fernandes (Fr.) ipon,
semifinále: I Un-he - Bivol ipon, Makarov - Fernandes rozhodnutím rozhodčích.
Konečné pořadí:
1. I Un-he, 2. Makarov, 3. Guilheiro, Pedro, 5. Bivol, Fernandes, 7. Kevchišvili (Gruz.), Neto (Portug.).
Ženy - do 57 kg:
Finále: Bönischová (Něm.) - Kje Sun-hui (KLDR) koka,
o 3. místo: Gravenstijnová (Niz.) - Harelová (Fr.) ipon, Lupeteyová (Kuba) - Fernandezová (Šp.) juko,
semifinále: Kje Sun-hui - Lupeteyová ipon, Bönischová - Gravenstijnová ipon.
Konečné pořadí:
1. Bönischová, 2. Kje Sun-hui, 3. Gravenstijnová, Lupeteyová, 5. Harelová, Fernandezová, 7. Jucharevová (Rus.), Cavazzutiová (It.).
Muži - do 81 kg:
Finále: Iliadis (Řec.) - Gonťjuk (Ukr.) ipon,
o 3. místo: Nossov (Rus.) - Azizov (Ázerb.) vazari, Canto (Braz.) - Krawczyk (Pol.) vazari,
semifinále: Gonťjuk - Krawczyk ipon, Iliadis - Nossov ipon.
Konečné pořadí: 1. Iliadis, 2. Gonťjuk, 3. Nossov a Canto, 5. Azizov a Krawczyk, 7. Wanner (Něm.) a Kwon Jong Wu (Korea).
Ženy - do 63 kg:
Finále: Tanimotová (Jap.) - Heillová (Rak.) ipon,
o 3. místo: Zolnirová (Slovin.) - Chisholmová (Kan.) vazari, Gonzalezová (Kuba) - Krukowerová (Arg.) bez boje,
semifinále: Tanimotová - Krukowerová skreč, Heillová - Zolnirová diskvalifikace.
Konečné pořadí: 1. Tanimotová, 2. Heillová, 3. Zolnirová a Gonzalezová, 5. Chisholmová a Krukowerová, 7. Decosseová (Fr.) a Hong Ok Song (KLDR).
Muži - do 90 kg:
Finále: Zviadauri (Gruz.) - Izumi (Jap.) ipon,
o 3. místo: Taov (Rus.) - Hwang He-tae (Korea) ipon, Huizinga (Niz.) - Gordon (Brit.) ipon,
semifinále: Zviadauri - Gordon diskvalifikace, Izumi - Hwang He-tae vazari.
Konečné pořadí:
1. Zviadauri, 2. Izumi, 3. Taov a Hiuzinga, 5. Hwang He-tae a Gordon, 7. Kelly (Austr.) a Costa (Arg.).
Ženy - do 70 kg:
Finále: Uenoová (Jap.) - Boschová (Niz.) ipon,
o 3. místo: Čchin Tung-ja (Čína) - Arloveová (Austr.) ipon, Böhmová (Něm.) - Jacquesová (Bel.) ipon.
semifinále: Boschová - Böhmová vazari, Uenoová - Arloveová ipon.
Konečné pořadí:
1. Uenoová, 2. Boschová, 3. Čchin Tung-ja a Böhmová, 5. Arloveová a Jacquesová, 7. Blancová (Šp.) a Kim Rjon-mi (KLDR), 9. Pažoutová (ČR).
Muži - do 100 kg:
Finále: Makarov (Běl.) - Čang Song-Ho (Korea) vazari,
o 3. místo: Jurack (Něm.) - Miralijev (Ázerb.) ipon, Zeevi (Izr.) - Van Der Geest (Niz.) ipon,
semifinále: Čang Song-Ho - Jurack ipon, Makarov - Van Der Geest juko.
Konečné pořadí:
1. Makarov, 2. Čang Song-Ho, 3. Jurack a Zeevi, 5. Miralijev a Van Der Geest, 7. Žitkejev (Kaz.) a Lemaire (Fr.).
Ženy - do 78 kg:
Finále: Annová (Jap.) - Sia Liou (Čína) ipon,
o 3. místo: Moricová (It.) - Matrosovová (Ukr.) ipon, Labordeová (Kuba) - Lebrunová (Fr.) ipon,
semifinále: Sia Liou - Matrosovová rozhodnutím rozhodčích, Annová - Lebrunová juko.
Konečné pořadí:
1. Annová, 2. Sia Liou, 3. Moricová a Labordeová, 5. Matrosovová a Lebrunová, 7. Silvaová (Braz.) a I So-Jon (Korea).
Muži - nad 100 kg:
Suzuki (Jap.) - Tmenov (Rus.) ipon,
o 3. místo: Van der Geest (Niz.) - Miran (Írán) ipon, Pertelson (Est.) - Bianchessi (It.) ipon.
Semifinále: Suzuki - Bianchessi ipon, Tmenov - Miran ipon.
Konečné pořadí: 1. Suzuki, 2. Tmenov, 3. Van der Geest a Pertelson, 5. Miran a Bianchessi, 7. Tölzer (Něm.) a Tataroglu (Tur.).
Ženy - nad 78 kg:
Finále: Cukadaová (Jap.) - Beltranová (Kuba) ipon,
o 3. místo: Donguzašviliová (Rus.) - Yahyaouitová (Tunis.) ipon, Sun Fu-ming (Čína) - Prokofjevová (Ukr.) ipon.
Semifinále: Beltranová - Sun Fu-ming ipon, Cukadaová - Donguzašviliová ipon.
Konečné pořadí: 1. Cukadaová, 2. Beltranová, 3. Donguzašviliová a Sun Fu-ming, 5. Yahyaouniová a Prokofjevová, 7. Blancová (Venez.) a Sok Ie Čche (Korea).

Výsledky disciplín L - S

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: LOH