Rubriky:

LOH

Výsledky podle disciplín L - S

23. srpna 2004 11:27

Přinášíme vám výsledkový servis z letních olympijských her v Aténách po jednotlivých disciplínách.

Výsledky disciplín A - K

POŘADÍ ZEMÍ PODLE MEDAILÍ

LUKOSTŘELBA
Ženy:
Finále: Pak Song-Hjon - I Song-Čin (obě Korea) 110:108,
o 3. místo: Williamsonová (Brit.) - Yuan Shu-Chi (Tchaj-wan) 105:104,
semifinále: I Song-Čin - Yuan Shu-Chi 104:98, Pak Song-Hjon - Williamsonová 110:100.
Konečné pořadí: 1. Pak Song-Hjon, 2. I Song-Čin, 3. Williamsonová, 4. Yuan Shu-Chi, 5. Jon Mi-Čin (Korea), 6. Wu Hui- Ju (Tchaj-wan), 7. Psarraová (Řec.), 8. Che Jing (Čína).
Muži:
Finále: Galiazzo (It.) - Jamamoto (Jap.) 111:109,
o 3. místo: Cuddihy (Austr.) - Godfrey (Brit.) 113:112.
semifinále: Galiazzo - Godfrey 110:108, Jamamoto - Cuddihy 115:115, rozstřel 10:9.
Konečné pořadí: 1. Galiazzo, 2. Jamamoto, 3. Cuddihy, 4. Godfrey, 5. Pak Kjong-mo, 6. Im Tong-hjon (oba Korea), 7. Čchen Szu-Jüan (Tchaj-wan), 8. Wunderle (USA).
Ženy - družstva:
Finále: Korea - Čína 241:240,
o 3. místo: Tchaj-wan - Francie 242:228.
Semifinále: Čína - Tchaj-wan 230:226, Korea - Francie 249:234.
Konečné pořadí: 1. Korea (Pak Song-Hjon, I Song-Čin, Jon Mi- Čin), 2. Čína, 3. Tchaj-wan, 4. Francie, 5. Řecko, 6. Ukrajina, 7. Německo, 8. Indie.
Muži - družstva:
Finále: Korea - Tchaj-wan 251:245.
O 3. místo: Ukrajina - USA 237:235.
Semifinále: Tchaj-wan - USA 244:243, Korea - Ukrajina 242:239.
Konečné pořadí: 1. Korea (Tong Hjon-im, Kjong Mo-pak, Jong Ho-čang), 2. Tchaj-wan (Čchen Su Jüan, Liou Ming Chuang, Wang Čcheng Pchang), 3. Ukrajina (Hrachov, Ruban, Serďuk), 4. USA, 5. Nizozemsko, 6. Austrálie, 7. Itálie, 8. Japonsko.

MODERNÍ GYMNASTIKA
Pódiové skladby:
1. Rusko (Belugujnová, Glackichová, Kurbakovová, Lavrovová, Murzinová, Posevinová) 51,100 bodu, 2. Itálie 49,450, 3. Bulharsko 48,600, 4. Bělorusko 48,000, 5. Řecko 46,525, 6. Čína 46,500, 7. Španělsko 45,350, 8. Brazílie 44,400.
Víceboj:
1. Kabajevová 108,400 bodu, 2. Čačinová (obě Rus.) 107,325, 3. Bessonovová (Ukr.) 106,700, 4. Jusupovová (Kaz.) 103,975, 5. Godunková (Ukr.) 103,800, 6. Pejčevová (Bulh.) 101,050, 7. Žukovová (Běl.) 100,575, 8. Cidová (Šp.) 98,450, ...20. Červenková (ČR) nepostoupila z kvalifikace.

MODERNÍ PĚTIBOJ
Muži:
1. Mojsejev (Rus.) 5480 b. (střelba: 1036, šerm: 1000, plavání: 1376, parkur: 1032, běh: 1036), 2. Zadněprovskis (Lit.) 5428 (1000, 916, 1308, 1088, 1116), 3. Capalini (ČR) 5392 (1084, 776, 1336, 1116, 1080), 4. Čerkovskis (Lot.) 5356 (1096, 916, 1252, 1004, 1088), 5. Meljach (Běl.) 5340 (1168, 692, 1332, 1144, 1004), 6. Michalík (ČR) 5332 (1108, 888, 1260, 1144, 932), 7. Walther (Něm.) 5320 (952, 832, 1336, 1116, 1084), 8. Balogh (Maď.) 5295 (1036, 804, 1240, 1172, 1044).
Ženy:
1. Vörösová (Maď.) 5448 b. (střelba: 1120, šerm: 916, plavání: 1296, parkur: 1124, běh: 992), 2. Rublevská (Lot.) 5380 (988, 1028, 1160, 1116, 1088), 3. Harlandová (Brit.) 5344 (808, 832, 1308, 1144, 1252), 4. Corsiniová (It.) 5324 (964, 972, 1236, 1116, 1036), 5. Raisnerová (Něm.) 5312 (1072, 832, 1264, 1116, 1028), 6. Czwojdzinská (Pol.) 5276 (1084, 860, 1224, 1116, 992), 7. Těreščuková (Ukr.) 5256 (1060, 692, 1244, 1116, 1144), 8. Allenbyová (Brit.) 5236 (964, 972, 1272, 1004, 1024), ...26. Kalinovská (ČR) 4884 (904, 888, 1120, 948, 1024).

PLAVÁNÍ
Muži:
200 m v. zp.: 1. Thorpe (Austr.) 1:44,71 - olympijský rekord, 2. Van den Hoogenband (Niz.) 1:45,23, 3. Phelps 1:45,32, 4. Keller (oba USA) 1:46,13, 5. Hackett (Austr.) 1:46,56, 6. Say (Kan.) 1:47,55, 7. Burnett (Brit.) 1:48,02, 8. Brembilla (It.) 1:48,40, 9. Svoboda (ČR) 1:49,27 - vyřazen v semifinále.
100 m znak: 1. Peirsol (USA) 54,06, 2. Rogan (Austr.) 54,35, 3. Morita (Jap.) 54,36, 4. Krayzelburg (USA) 54,38, 5. Welsh (Austr.) 54,52, 6. Cseh (Maď.) 54,61, 7. Driesen 54,63, 8. Di Carli (oba Něm.) 55,27.
Muži:
200 m mot.: 1. Phelps (USA) 1:54,04 - olympijský rekord, 2. Jamamoto (Jap.) 1:54,56, 3. Parry (Brit.) 1:55,52, 4. Korzeniowski (Pol.) 1:56,00, 5. Gherghel (Rum.) 1:56,10, 6. Wu Pcheng (Čína) 1:56,28, 7. Skvorcov (Rus.) 1:57,14, 8. Malchow (USA) 1:57,48.
4x200 m vol. zp.: 1. USA (Phelps, Lochte, Vanderkaay, Keller) 7:07,33, 2. Austrálie (Hackett, Klim, Sprenger, Thorpe) 7:07,46, 3. Itálie (Brembilla, Rosolino, Cercato, Magnini) 7:11,83, 4. Velká Británie 7:12,60, 5. Kanada 7:13,33, 6. Německo 7:16,51, 7. Francie 7:17,43, ...13. ČR (Rubáček, Svoboda, Horký, Škacha) 7:26,26 (český rekord) - nepostoupila z rozplavby.
Semifinále: 200 m prsa: 1. Gyurta (Maď.) 2:10,75, 2. Hansen (USA) 2:10,81, 3. Kitadžima (Jap.) 2:10,86, ...30. Málek (ČR) 2:17,47 - nepostoupil
Ženy:
100 m prsa: 1. Luo Süe-ťüan (Čína) 1:06,64, 2. Hansonová 1:07,15, 3. Jonesová (obě Austr.) 1:07,16, 4. Beardová (USA) 1:07,44, 5. Poeweová (Něm.) 1:07,53, 6. Kirková (USA) 1:07,59, 7. Bondarenková (Ukr.) 1:08,19, Chuej-čcchi (Čína) diskvalifikována.
100 m znak: 1. Coughlinová (USA) 1:00,37, 2. Coventryová (Zimb.) 1:00,50, 3. Manaudouová (Fr.) 1:00,88, 4. Nakamuraová (Jap.) 1:01,05, 5. Živaněvská (Šp.) 1:01,12, 6. Buschschulteová (Něm.) 1:01,39, 7. Oernstedtová (Dán.) 1:01,51, 8. Copeová (USA) 1:01,76, ...12. Hlaváčková (ČR) 1:01,81 - vyřazena v semifinále.
200 m vol. zp. - rozplavby: 1. Vollmerová (USA) 1:59,49, ...33. Myšková 2:04,62 - vyřazena.
Ženy:
200 m vol. zp.: 1. Potecová (Rum.) 1:58,03, 2. Pellegriniová (It.) 1:58,22, 3. Figuesová (Fr.) 1:58,45, 4. Barzycká (Pol.) 1:58,62, 5. Van Almsicková (Něm.) 1:58,88, 6. Vollmerová (USA) 1:58,98, 7. Pchang Ťia-jing (Čína) 1:59,16, 8. Lillhageová (Švéd.) 1:59,20.
200 m pol. záv.: 1. Kločkovová (Ukr.) 2:11,14, 2. Beardová (USA) 2:11,70, 3. Coventryová (Zimb.) 2:12,72, 4. Kovacsová (Maď.) 2:13,58, 5. Rohmannová (Něm.) 2:13,70, 6. Carrollová (Austr.) 2:13,74, 7. Hoffová (USA) 2:13,97, 8. Caslaruová (Rum.) 2:15,40.
Muži:
100 m vol. zp: 1. Van den Hoogenband (Niz.) 48,17, 2. Schoeman (JAR) 48,23, 3. Thorpe (Austr.) 48,56, 4. Neethling (JAR) 48,63, 5. Magnini (It.) 48,99, 6. Draganja (Chorv.) 49,23, 7. Iles (Alž.) a Kapralov (Rus.) oba 49,30.
200 m prsa: 1. Kitadžima (Jap.) 2:09,44 - olympijský rekord, 2. Gyurta (Maď.) 2:10,80, 3. Hansen (USA) 2:10,87, 4. Bossini (It.) 2:11,20, 5. Poljakov (Kaz.) 2:11,76, 6. Brown (Kan.) 2:11,94, 7. Usher (USA) 2:11,95. Piper (Austr.) diskvalifikován, ...30. Málek (ČR) 2:17,47 - nepostoupil.
Ženy:
200 m mot.: 1. Jedrzejczaková (Pol.) 2:06,05, 2. Thomasová (Austr.) 2:06,36, 3. Nakanišiová (Jap.) 2:08,04, 4. Sandenová (USA) 2:08,18, 5. Galvezová (Austr.) 2:09,28, 6. Jacobsenová (Dán.) 2:10,01, 7. Cavallinová (It.) 2:10,14, 8. Risztovová (Maď.) 2:10,58.
4x200 m vol. zp.: 1. USA (Coughlinová, Piperová, Vollmerová, Sandenová) 7:53,42 - světový rekord, 2. Čína (Ču Jing-wen, Sü Jen-wej, Jang Jü, Pchang Ťia-jing) 7:55,97, 3. Německo (Van Almsicková, Dallmannová, Buschschulteová, Stockbauerová) 7:57,35, 4. Austrálie 7:57,40, 5. Velká Británie 7:59,11, 6. Španělsko 8:02,11, 7. Brazílie 8:05,29.
100 m v. zp. - rozplavby: 1. De Bruijnová (Niz.) 54,43, ...23. Myšková (ČR) 56,59 - nepostoupila.
Muži:
200 m znak: 1. Peirsol (USA) 1:54,95 - olympijský rekord, 2. Rogan (Rak.) 1:57,35, 3. Florea (Rum.) 1:57,56, 4. Goddard (Brit.) 1:57,76, 5. Morita (Jap.) 1:58,40, 6. Dufour (Fr.) 1:58,49, 7. Tait (Brit.) 1:59,28, 8. Medvešek (Slovin.) 2:00,06.
200 m pol. záv.: 1. Phelps 1:57,14 - olympijský rekord, 2. Lochte (oba USA) 1:58,78, 3. Bovell (Trin.) 1:58,80, 4. Cseh (Maď.) 1:58,84, 5. Pereira (Braz.) 2:00,11, 6. Mori (Jap.) 2:00,60, 7. Janusaitis (Lit.) 2:01,28, 8. Miki (Jap.) 2:02,16.
100 m mot. - rozplavby: 1. Croker (USA) 52,03, ...39. Rubáček (ČR) 54,87 - nepostoupil do semifinále.
Ženy:
Finále:
100 m v. zp.: 1. Henryová (Austr.) 53,84, 2. De Bruijnová (Niz.) 54,16, 3. Coughlinová (USA) 54,40, 4. Metellaová (Fr.) 54,50, 5. Joyceová (USA) 54,54, 6. Niangkuaraová (Řec.) 54,81, 7. Moravcová (SR) 55,12, 8. Popčanková (Běl.) 55,24.
200 m prsa: 1. Beardová (USA) 2:23,37 - olympijský rekord, 2. Jonesová (Austr.) 2:23,60, 3. Poleská (Něm.) 2:25,82, 4. Tanakaová (Jap.) 2:25,87, 5. Kovacsová (Maď.) 2:26,12, 6. Čchi Chuej (Čína) 2:26,35, 7. Jukicová (Rak.) 2:26,36, 8. Hansonová (Austr.) 2:26,39.
800 m v. zp. - rozplavby: 1. Manaudouová (Fr.) 8:25,91, ...19. Pechanová (ČR) 8:47,38 - nepostoupila do finále.
200 m znak - rozplavby: 1. Komarovová (Rus.) 2:10,71, ...19. Pivoňková (ČR) 2:16,08 - nepostoupila do semifinále.
Muži:
50 m vol. zp.: 1. Hall (USA) 21,93, 2. Draganja (Chorv.) 21,94, 3. Schoeman (JAR) 22,02, 4. Nystrand (Švéd.) 22,08, 5. Lezak (USA) 22,11, 6. Hawke (Austr.) 22,18, 7. Volyněc (Ukr.) 22,26, 8. Iles (Alž.) 22,37.
100 m mot.: 1. Phelps 51,25 - olympijský rekord, 2. Crocker (oba USA) 51,29, 3. Serdinov (Ukr.) 51,36, 4. Rupprath (Něm.) 52,27, 5. Marčenko (Rus.) 52,32, 6. Mangabeira (Braz.) 52,34, 7. Draganja (Chorv.) 52,46, 8. Huegill (Austr.) 52,56.
Ženy:
800 m vol. zp.: 1. Šibataová (Jap.) 8:24,54, 2. Manaudouová (Fr.) 8:24,96, 3. Munzová (USA) 8:26,61, 4. Kellerová (USA) 8:26,97, 5. Villaecijaová (Šp.) 8:29,04, 6. Cookeová (Brit.) 8:29,37, 7. Henkeová (Něm.) 8:33,95, 8. Paduraruová (Rum.) 8:37,02.
200 m znak: 1. Coventryová (Zimb.) 2:09,19, 2. Komarovová (Rus.) 2:09,72, 3. Nakamuraová (Jap.) a Buschschulteová (Něm.) obě 2:09,88, 5. Hoelzerová (USA) 2:10,70, 6. Oernstedtová (Dán.) 2:11,15, 7. Sextonová (Brit.) 2:12,11, 8. Terakawaová (Jap.) 2:12,90.
Muži:
1500 m v. zp.: 1. Hackett (Austr.) 14:43,40 - olympijský rekord, 2. Jensen (USA) 14:45,29, 3. Davies (Brit.) 14:45,95 - evropský rekord, 4. Prilukov (Rus.) 14:52,48, 5. Janniotis (Řec.) 15:03,69, 6. Smith (Brit.) 15:09,71, 7. Coman (Rum.) 15:10,21, 8. Stevens (Austr.) 15:13,66.
4x100 m pol. z.: 1. USA (Peirsol 53,45 - světový rekord, Hansen, Crocker, Lezak) 3:30,68 - světový rekord, 2. Německo (Driesen, Kruppa, Rupprath, Conrad) 3:33,62 - evropský rekord, 3. Japonsko (Morita, Kitadžima, Jamamoto, Okumura) 3:35,22, 4. Rusko 3:35,91, 5. Francie 3:36,57, 6. Ukrajina 3:36,87, 7. Maďarsko 3:37,46, 8. Velká Británie 3:37,77.
Ženy:
50 m v. zp.: 1. De Bruijnová (Niz.) 24,58, 2. Metellaová (Fr.) 24,89, 3. Lentonová (Austr.) 24,91, 4. Alshammarová (Švéd.) 24,93, 5. Joyceová (USA) 25,00, 6. Engelsmanová (Austr.) 25,06, 7. Thompsonová (USA) 25,11, 8. Cazziolatová (Braz.) 25,20.
4x100 m pol. z.: 1. Austrálie (Rooneyová, Jonesová, Thomasová, Henryová) 3:57,32 - světový rekord, 2. USA (Coughlinová, Beardová, Thompsonová, Joyceová) 3:59,12, 3. Německo (Buschschulteová, Poeweová, Van Almsicková, Götzová) 4:00,72 - evropský rekord, 4. Čína 4:03,35, 5. Japonsko 4:04,83, 6. Nizozemsko 4:07,36, 7. Španělsko 4:07,61, Velká Británie diskvalifikována.

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
Ženy:
Finále:
Walshová, Mayová (USA) - Adriana Beharová, Shelda (Braz.) 2:0 (17, 11),
o 3. místo:
McPeaková, Youngsová (USA) - Cooková, Sandersonová (Austr.) 2:1 (18, -15, 9).
Konečné pořadí:
1. Walshová, Mayová, 2. Beharová, Shelda, 3. McPeaková, Youngsová (USA), 4. Cooková, Sandersonová (Austr.), 5.-8. Ana Paula, Piresová (Braz.), Dumontová, Martinová (Kan.), Pohlová, Rauová (Něm.), Perrottaová, Gattelliová (It.), 9. mj. Celbová, Nováková (ČR).
Muži:
Finále: Ricardo, Emanuel (Braz.) - Bosma, Herrera (Šp.) 2:0 (16, 15).
O 3. místo: Heuscher, Kobel (Švýc.) - Prosser, Williams (Austr.) 2:1 (-19, 17, 13).
Konečné pořadí: 1. Ricardo, Emanuel (Braz.), 2. Bosma, Herrera (Šp.), 3. Heuscher, Kobel (Švýc.), 4. Prosser, Williams (Austr.), 5. Holdren, Metzger (USA), Ch. Dieckmann, Scheuerpflug (Něm.), P. Laciga, M. Laciga (Švýc.), Child, Heese (Kan.).

POZEMNÍ HOKEJ
Ženy:
Finále: Německo - Nizozemsko 2:1 (2:0),
o 3. místo: Argentina - Čína 1:0 (1:0).
o 5. místo: Nový Zéland - Austrálie 0:3 (0:1),
o 7. místo: Korea - Japonsko 3:1 (3:1),
o 9. místo: JAR - Španělsko 4:3 po prodl. (3:3, 2:1).
Konečné pořadí:
1. Německo, 2. Nizozemko, 3. Argentina, 4. Čína, 5. Austrálie, 6. N. Zéland, 7. Korea, 8. Japonsko, 9. JAR, 10. Španělsko.
Muži:
Finále:
Austrálie - Nizozemsko 2:1 v prodl. (1:1, 0:1)
Branky: 37. Brooks, 78. Dwyer z trest. rohu - 29. Brouwer.
O 3. místo:
Německo - Španělsko 4:3 po prodl. (3:3, 1:1).
Konečné pořadí:
1. Austrálie, 2. Nizozemsko, 3. Německo, 4. Španělsko, 5. Pákistán, 6. N. Zéland, 7. Indie, 8. Korea, 9. V. Británie, 10. JAR, 11. Argentina, 12. Egypt.

RYCHLOSTNÍ KANOISTIKA
Muži - 1000 m:
K1: 1. Larsen (Nor.) 3:25,897, 2. Fouhy (N. Zél.) 3:27,413, 3. Van Koeverden (Kan.) 3:28,218, 4. Baggaley (Aust.) 3:28,310, 5. Brabants (Brit.) 3:30,553, 6. Kokeny (Maď.) 3:31,121, 7. Silva (Port.) 3:33,862, 8. Goldschmidt (Něm.) 3:34,381, 9. Yellin (Izr.) 3:43,485.
K2: 1. Oscarsson, Nilsson (Švéd.) 3:18,420, 2. Rossi, Bonomi (It.) 3:19,484, 3. Larsen, Fjeldheim (Nor.) 3:19,528, 4. Collins, Rhodes (Austr.) 3:19,956, 5. D'Haene, Maesen (Bel.) 3:20,196, 6. Schaefer, Herszel (Něm.) 3:20,548, 7. Wynne, Darby Dowman (Brit.) 3:20,848, 8. Fouhy, Ferguson (N. Zél.) 3:21,336, 9. Benko, Bee (Maď.) 3:27,996.
K4: 1. Maďarsko (Kammerer, Storcz, Vereckei, Horvath) 2:56,919, 2. Německo (Ihle, Zabel, Bach, Ulm) 2:58,659, 3. Slovensko (R. Riszdorfer, M. Riszdorfer, Vlček, Bača) 2:59,314, 4. Bulharsko 2:59,622, 5. Norsko 3:01,698, 6. Bělorusko 3:02,419, 7. Rumunsko 3:03,107, 8. Polsko 3:03,562, 9. Kanada 3:07,714.
C1: 1. Cal (Šp.) 3:46,201, 2. Dittmer (Něm.) 3:46,721, 3. Vajda (Maď.) 3:49,025, 4. Doktor (ČR) 3:50,405, 5. Giles (Kan.) 3:51,457, 6. Vinogradovs (Lot.) 3:53,537, 7. Ostrčil (SR) 3:54,629, 8. Aguilar Chacon (Kuba) 3:54,957, 9. Fomičev (Rus.) 3:55,773.
C2: 1. Gille, Wylenzek (Něm.) 3:41,802, 2. Kostoglod, Kovaljov (Rus.) 3:42,990, 3. Kozmann, Kolonics (Maď.) 3:43,106, 4. Simioncencu, Popescu (Rum.) 3:43,858, 5. Sliwinski, Woszczynski (Pol.) 3:44,338, 6. Dalton, Scarola (Kan.) 3:45,638, 7. Bea, Mascato (Šp.) 3:45,766, 8. Blanco, Balceiro Pojan (Kuba) 3:50,346, 9. Kuan-liang, Wen-tün (Čína) 3:52,926.
Ženy - 500 m:
K4: 1. Německo (Fischerová, Nollenová, Wagnerová, Leonhardtová) 1:34,340, 2. Maďarsko (Kovacsová, Szabová, Viskiová, Botaová) 1:34,536, 3. Ukrajina (Osypenková, Semykinová, Balabanová, Čerevatová) 1:36,192, 4. Polsko 1:36,376, 5. Španělsko 1:37,908, 6. Austrálie 1:38,116, 7. Čína 1:38,144, 8. Kanada 1:39,952, 9. Japonsko 1:40,188.
500 m:
Muži:
K1: 1. Van Koeverden (Kan.) 1:37,919, 2. Baggaley (Austr.) 1:38,467, 3. Wynne (Brit.) 1:38,547, 4. Larsen (Nor.) 1:38,667, 5. Vereckei (Maď.) 1:39,315, 6. Altepost (Něm.) 1:39,647, 7. Tahmasseb (Fr.) 1:40,187, 8. Correa (Arg.) 1:40,639, 9. Facchin (It.) 1:41.575.
K2: 1. Rauhe, Wieskoetter (Něm.) 1:27,040, 2. Robinson, Baggaley (Austr.) 1:27,920, 3. Pjatrušenka, Machněv (Běl.) 1:27,996, 4. Twardowski, Wysocki (Pol.) 1:28,048, 5. Kammerer, Storcz (Maď.) 1:29,096, 6. Vindel, Llera (Šp.) 1:29,532, 7. Duonela, Balcijunas (Lit.) 1:29,868, 8. Rossi, Bonomi (It.) 1:30,804, 9. Tiščenko, Grušichin (Rus.) 1:31,048.
C1: 1. Dittmer (Něm.) 1:46,383, 2. Cal (Šp.) 1:46,723, 3. Opalev (Rus.) 1:47,767, 4. Žukovskij (Běl.) 1:47,903, 5. Doktor (ČR) 1:47,999, 6. Dalton (Kan.) 1:48,103, 7. Joob (Maď.) 1:48,195, 8. Atanasov (Bul.) 1:49,759, 9. Wang Ping (Čína) 1:49,903.
C2: 1. Meng Ku-liang, Jang Wen-jün (Čína) 1:40,278, 2. Rojas Blanco, Balceiro Pajon (Kuba) 1:40,350, 3. Kostoglod, Kovaljov (Rus.) 1:40,442, 4. Simioncencu, Popescu (Rum.) 1:40,618, 5. Gille, Wylenzek (Pol.) 1:40,802, 6. Kurljandčik, Bahdanovič (Běl.) 1:40,858, 7. Kozmann, Kolonics (Maď.) 1:41,138, 8. A. Buday, T. Buday ml. (Kan.) 1:41,210, 9. Baraszkiewicz, Jedraszko (Pol.) 1:42,046.
Ženy:
K1: 1. Janicsová (Maď.) 1:47,741, 2. Idemová (It.) 1:49,729, 3. Brunetová (Kan.) 1:50,601, 4. Wagnerová (Něm.) 1:52,557, 5. Erbanová (SR) 1:52,685, 6. Pejsachovičová (Izr.) 1:53,089, 7. Hardyová (Brit.) 1:53,717, 8. Honkanenová (Fin.) 1:53,937, 9. Li Tching (Čína) 1:54,473.
K2: 1. Kovacsová, Janicsová (Maď.) 1:38,101,, 2. Fischerová, Leonhardtová (Něm.) 1:39,533, 3. Pastuszková, Sokolowská- Kuleszaová (Pol.) 1:40,077, 4. Sü Lin-pej, Čung Chung-jen (Čína) 1:40,913, 5. Manchonová, Portelaová (Šp.) 1:42,409, 6. Dačevová, Pindzevová (Bulh.) 1:42,553, 7. Brunetová, Barreová (Kan.) 1:42,833, 8. Paldaniusová, Karlssonová (Švéd.) 1:43,077, 9. Pušková, Becová (Běl.) 1:43,729.

SILNIČNÍ CYKLISTIKA
Muži:
Časovka (48 km): 1. Hamilton (USA) 57:31 (průměrná rychlost 50,060 km/h), 2. Jekimov (Rus.) -18, 3. Julich (USA) -26, 4. Rogers (Austr.) -29, 5. Rich (Něm.) -37, 6. Vinokourov (Kaz.) - 1:26, 7. Ullrich (Něm.) -1:30, 8. Botero (Kol.) -1:33, 9. I. Galdeano (Šp.) -1:55, 10. Cancellara (Švýc.) -2:10,....14. Hrazdíra -2:35, 17. Andrle (oba ČR) -2:55.
Ženy:
Časovka (24 km): 1. Zijlaardová-van Moorselová (Niz.) 31:11, 2. Demetová-Barryová (USA) -24, 3. Thürigová (Švýc.) -43, 4. Thorburnová (USA) -1:03, 5. Kozlíková (ČR) -1:03, 6. Woodová (Austr.) -1:04, 7. Somarribaová (Šp.) -1:14, 8. Zabirovová (Rus.) -1:18.
Muži - silniční závod s hromadným startem:
1. Bettini (It.) 5:41:44, 2. Paulinho (Portug.) -1, 3. Merckx (Belg.) -6, 4. Zabel (Něm.), 5. Hauptman (Slovin.), 6. Kirchen (Luc.), 7. Hammond (Brit.), 8. Hoj (Dán.), 9. Arvesen (Nor.), 10. Kolobněv (Rus.) všichni -12, ...58. Andrle, 63. Svorada, 65. Sosenka (všichni ČR) všichni-9:44, Hrazdíra (ČR) - nedokončil.
Ženy - silniční závod (118,8 km):
1. Carriganová (Austr.) 3:24:24, 2. Arndtová (Něm.) -7, 3. Sljusarevová (Rus.), 4. Woodová (Austr.), 5. Cookeová (Brit.) všechny -39, 6. Melchersová (Niz.), 7. Somarribaová-Arrolaová (Šp.), 8. Armstrongová (USA) všechny -42, 9. Pučinskaiteová (Lit.) -46, 10. Longová-Ciprelliová (Fr.) -59, ...52. Růžičková - 16:19, Kozlíková (obě ČR) nedokončila.

SKOKY DO VODY
Ženy - synchronizované skoky z 3m prkna:
1. Wu Min-sia, Kuo Ťin-ťing (Čína) 336,90 bodu, 2. Iljinová, Pachalinová (Rus.) 330,84, 3. Lašková, Newberyová (Austr.) 309,30, 4. Gerrardová, Smithová (Brit.) 302,25, 5. Sanchezová, Espinosová (Mex.) 286,92, 6. Kotzianová, Schmalfussová (Něm.) 279,69, 7. Hartleyová, Heymansová (Kan.) 276,90, 8. Georgatuová, Kutsopetruová (Řec.) 270,33.
Muži - synchronizované skoky z věže:
1. Tchien Liang, Jang Ťing-chuej (Čína) 383,88, 2. Taylor, Waterfield (Brit.) 371,52, 3. Helm, Newbery (Austr.) 366,84, 4. Volodkov, Sacharov (Ukr.) 357,66, 5. Comtois, Despatie (Kan.) 351,90, 6. Dobroskok, Galperin (Rus.) 348,60, 7. Gavriilidis, Trakas (Řec.) 331,44, 8. Prandi, Ruiz (USA) 325,44.
Muži - 3 m, synchronizované skoky:
1. Siranidis, Bimis (Řec.) 353,34, 2. Wels, Schellenberg (Něm.) 350,01, 3. Newbery, Barnett (Austr.) 349,59, 4. Garcia, Alvarez (Kuba) 338,46, 5. Ally, Shipman (Brit.) 334,98, 6. J. Dumais, T. Dumais (USA) 327,06, 7. Sautin, Dobroskok (Rus.) 312,24, 8. Pcheng Po, Wang Kche-nan (Čína) 283,89.
Ženy - 10 m, synchronizované skoky:
1. Lao Li-š', Li Tching (Čína) 352,14, 2. Gončarovová, Koltunovová (Rus.) 340,92, 3. Hartleyová, Heymansová (Kan.) 327,78, 4. Tourkyová, Folauholaová (Austr.) 313,92, 5. Espinosová, Lunaová (Mex.) 307,74, 6. Gammová, Subschinská (Něm.) 303,30, 7. Cardinellová, Hildebrandová (USA) 302,22, 8. Pappaová- Papavasilopuluová, Sfakianuová (Řec.) 272,40.
Ženy - věž:
1. Newberyová (Austr.) 590,31 b., 2. Lao Li-š' (Čína) 576,30, 3. Tourkyová (Austr.) 561,66, 4. Heymansová (Kan.) 555,03, 5. Wilkinsonová (USA) 549,72, 6. Li Tching (Čína) 546,48, 7. Boileauová (Kan.) 530,25, 8. Cagnottová (It.) 518,67.
Muži - 3 m prkno:
1. Po Pcheng (Čína) 787,38 b., 2. Despatie (Kan.) 755,97, 3. Sautin (Rus.) 753,27, 4. Feng Wang (Čína) 750,72, 5. Platas (Mex.) 704,25, 6. Dumais (USA) 701,46, 7. Dobroskok (Rus.) 697,29, 8. Terauči (Jap.) 690,00.
Ženy - 3 m prkno:
1. Kuo Ťing-ťing 633,15, 2. Wu Min-sia (obě Čína) 612,00, 3. Pachalinová 610,62, 4. Iljinová (obě Rus.) 589,11, 5. Hartleyová (Kan.) 573,00, 6. Tourkyová (Austr.) 566,94, 7. Lašková (Austr.) 551,97, 8. Cagnottová (It.) 550,38.

SKOKY NA TRAMPOLÍNĚ
Ženy:
1. Dogonadzeová (Něm.) 39,60 b., 2. Cockburnová (Kan.) 39,20, 3. Chuang Šan-šan (Čína) 39,00, 4. Černovová (Rus.) 38,60, 5. Movčanová (Ukr.) 37,60, 6. Rossová-McManusová (Kan.) 37,40, 7. Hirotaová (Jap.) 37,20, 8. Lendersová (Niz.) 24,30

SOFTBAL
Finále:
USA - Austrálie 5:1.
Konečné pořadí: 1. USA, 2. Austrálie, 3. Japonsko, 4. Čína, 5. Kanada, 6. Tchaj-wan, 7. Řecko, 8. Itálie.

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
Muži - družstva:
1. Japonsko (Kašima, Mizutori, Nakano, Tomita, Cukahara, Joneda) 173,821 bodu, 2. USA (Gatson, M. Hamm, P. Hamm, McClure, Wilson, Young) 172,933, 3. Rumunsko (Dragulescu, Popescu, Potra, Selariu, Suciu, Urzica) 172,384, 4. Korea 171,847, 5. Čína 171,257, 6. Rusko 169,808, 7. Ukrajina 168,244, 8. Německo 167,372.
Ženy - družstva:
1. Rumunsko 114,283 bodu (Banová, Eremiaová, Ponorová, Rosuová, Sofronieová, Stroescuová), 2. USA 113,584 (Bhardwajová, Hatchová, Humphreyová, Kupetsová, McCoolová, Pattersonová), 3. Rusko 113,235 (Ježovová, Chorkinová, Krjučkovová, Pavlovová, Zamolodčikovová, Zigančinová), 4. Ukrajina 112,309, 5. Španělsko 111,572, 6. Francie 110,159, 7. Čína 110,008, 8. Austrálie 108,847.
Muži:
Víceboj: 1. P. Hamm (USA) 57,823 bodu, 2. Kim De-un 57,811, 3. Jang Te-jong (oba Korea) 57,774, 4. Suciu (Rum.) 57,648, 5. Martinez (Šp.) 57,549, 6. Tomita (Jap.) 57,485, 7. Jang Wej (Čína) 57,361, 8. Dragulescu (Rum.) 57,323.
Ženy:
Víceboj: 1. Pattersonová (USA) 38,387, 2. Chorkinová (Rus.) 38,211, 3. Čang Nan (Čína) 38,049, 4. Pavlovová (Rus.) 38,024, 5. Sofronieová (Rum.) 37,948, 6. Jarocká (Ukr.) 37,687, 7. Debauveová (Fr.) 37,361, 8. Gomezová (Šp.) 37,299, ...32. Komrsková (ČR) 36,212 - nepostoupila z kvalifikace.
Muži:
Prostná: 1. Shewfelt (Kan.) 9,787, 2. Dragulescu (Rum.) 9,787, 3. Jovčev (Bulh.) 9,775, 4. Deferr (Šp.) 9,712, 5. P. Hamm (USA) 9,712, 6. Nakano 9,712, 7. Joneda (oba Jap.) 9,662, 8. M. Hamm (USA) 9,650.
Kůň našíř: 1. Tcheng Chai-pin (Čína) 9,837, 2. Urzica (Rum.) 9,825, 3. Kašima (Jap.) 9,787, 4. Chuang Sü (Čína) 9,775, 5. Cano (Šp.) 9,762, 6. P. Hamm (USA) 9,737, 7. Alexandersson (Isl.) 9,725, 8. Tomita (Jap.) 9,062.
Kruhy: 1. Tampakos (Řec.) 9,862, 2. Jovčev 9,850, 3. Chechi (It.) 9,812, 4. Tomita (Jap.) 9,800, 5. Morandi (It.) 9,800, 5. Beny (Fr.) 9,800, 7. Safoškin (Rus.) 9,750, 8. Schweizer (Švýc.) 9,737.
Ženy:
Přeskok:
1. Rosuová (Rum.) 9,656, 2. Hatchová (USA) 9,481, 3. Pavlovová 9,475, 4. Zamolodčikovová (obě Rus.) 9,412, 5. Kang Jun-Mi (KLDR) 9,381, 6. Kvašová (Ukr.) 9,343, 7. Wang Thien- tchien (Čína) 9,081, 8. Chaconová (Fr.) 4,456.
Bradla:
1. Lepennecová (Fr.) 9,687, 2. Humphreyová 9,662, 3. Kupetsová (obě USA) 9,637, 4. Pchjon Kwang-Son (KLDR) 9,600, 5. Li Ja (Čína) 9,562, 6. Sofroniová (Rum.) 9,462, 7. Lin Li (Čína) 9,200, 8. Chorkinová (Rus.) 8,925.

Muži:
Přeskok: 1. Deferr (Šp.) 9,737, 2. Saproněnko (Lot.) 9,706, 3. Dragulescu (Rum.) 9,612, 4. Shewfelt (Kan.) 9,599, 5. Janev (Bul.) 9,581, 6. Gal (Maď.) 9,537, 7. Li Sien-pcheng (Čína), 8. Bondarenko (Rus.) 4,550.
Bradla: 1. Gončarov (Ukr.) 9,787, 2. Tomita (Jap.) 9,775, 3. Li Sien-pcheng (Čína) 9,762, 4. Ivankov (Běl.) 9,762, 5. Nakano (Jap.) 9,762, 6. Cucherat (Fr.) 9,762, 7. P. Hamm (USA) 9,737, 8. Jerimbetov (Kaz.) 9,737.
Hrazda: 1. Cassina (It.) 9,812, 2. P. Hamm 9,812, 3. Joneda (Jap.) 9,787, 4. M. Hamm (USA) 9,787, 5. Němov (Rus.) 9,762, 6. Sien Čchin (Čína) 9,737, 7. Hambüchen (Něm.) 9,700, 8. Gončarov 8,887.
Ženy:
Kladina: 1. Ponorová (Rum.) 9,787, 2. Pattersonová (USA) 9,775, 3. Eremiaová (Rum.) 9,700, 4. Pavlovová (Rus.) 9,587, 5. Kupetsová (USA) 9,375, 6. Čang Nan 9,237, 7. Li Ja (obě Čína) 9,050, 8. Slaterová (Austr.) 8,750.
Prostná: 1. Ponorová 9,750, 2. Sofronieová (obě Rum.) 9,562, 3. Morenová (Šp.) 9,487, 4. Čcheng Fej (Čína) 9,412, 5. Dos Santosová (Braz.) 9,375, 6. Bhardwajová (USA) 9,312, 7. Richardsonová (Kan.) 9,312, 8. Kozičová (Ukr.) 8,500.

SPORTOVNÍ STŘELBA
Muži:
Vzduchová pistole 60 ran: 1. Wang I-fu (Čína) 690 (590+100), 2. Něstrujev 689,8 (591+ 98,8), 3. Isakov (oba Rus.) 684,3 (584+ 100,3), 4. Kirjakov (Bul.) 683,4 (583+100,3), 5. Čong O Čin (Korea) 682,9 (582+100,9), 6. Hjong Ung Kim (KLDR) 682,0 (583+ 99), 7. Bachtamjan (Arm.) 681,9 (582+99,9), 8. Čong Su Kim (KLDR) 681,2 (582+99,2), ...20. Tenk (ČR) 577 - nepostoupil z kvalifikace.
Ženy:
Vzduchová puška na 40 ran: 1. Tu Li (Čína) 502,0 b. (398+ 104,0), 2. Galkinová (Rus.) 501,5 (399+102,5), 3. Kůrková (ČR) 501,1 (398+103,1), 4. Čao Jing-chuej (Čína) 500,8 (398+102,8), 5. Goldobinová (Rus.) 499,5 (397+102,5), 6. Pfeilschifterová (Něm.) 498,7 (396+102,7), 7. Brizeová (Fr.) 497,9 (396+101,9), 8. Širurová (Ind.) 497,2 (396+101,2).
Muži - trap:
1. Alipov (Rus.) 149 terčů (124+25), 2. Pellielo (It.) 146 (122+24), 3. Vella (Austr.) 145 (121+24), 4. Al Machtúm (SAE) 144 (121+23), 5. Bade (USA) 143 (122+21), 6. Al Mudhaf (Kuvajt) 141 (121+20).
Ženy - vzduchová pistole:
1. Kostevyčová (Ukr.) 483,3 bodu (384+99,3/v rozstřelu 10,2), 2. Sekaričová (SČH) 483,3 (387+96,3/9,4), 3. Grozděvová (Bulh.) 482,3 (386+96,3/10,4), 4. Ťie Žen (Čína) 482,3 (384+98,3/9,7), 5. Paderinová (Rus.) 481,9 (386+95,9/10,0), 6. Dorjsurenová (Něm.) 481,9 (385+96,9/9,3), 7. Frölichová (Švýc.) 481,5 (384+97,5), 8. Ašumovová (Ázerb.) 481,4 (386+95,4), ...16. Hyková (ČR) 380.
Muži - vzduchová puška na 60 ran:
1. Ču Čchi-nan 702,7 (599+101,7), 2. Li Ťie (oba Čína) 701,3 (598+103,3), 3. Gönci (SR) 697,4 (596+101,4), 4. Cheon Min-ho (Korea) 696,6 (595+101,6), 5. Eckhardt (Něm.) 696,3 (595+101,3), 6. Če Song-tche (Korea) 696,3 (594+102,3), 7. Bindra (Ind.) 694,6 (597+97,6), 8. Parker (USA) 694,5 (594+100,5).
Ženy - trap:
1. Baloghová (Austr.) 88 (66+22), 2. Quintanalová (Šp.) 84 (65+19), 3. I Po-Na (Korea) 83 (60+23), 4. Loperová (USA) 82 (62+ 20), 5. Kiermayerová (Něm.) 79 (62+17), 6. Nattrassová (Kan.) 76 (61+15).
Muži - libovolná pistole:
1. Něstrujev (Rus.) 663,3 (565+98,3), 2. Čin Čong-o (Korea) 661,5 (567+94,5), 3. Kim Čong-so (KLDR) 657,7 (564+93,7), 4. Bachtamjan (Arm.) 654,8 (564+90,8), 5. Kokorev (Rus.) 654,6 (560+ 94,6), 6. Isačenko (Kaz.) 654,5 (561+93,5), 7. Kirjakov (Bulh.) 654,3 (562+92,3), 8. Lorenzo (Šp.) 652,0 (562+90,0), 9. Tenk (ČR) 559 - nepostoupil z kvalifikace.
Muži - dvojitý trap:
1. Maktúm (SAE) 189 (144+45), 2. Rathore (Ind.) 179 (135+ 44), 3. Wang Čeng 178 (137+41), 4. Chu Pin-jüan (oba Čína) 177 (134+43), 5. Dahlby (Švéd.) 177 (138+39), 6. Schanz (Něm.) 175 (135+40).
Ženy:
Sportovní pistole na 25 m: 1. Grozděvová (Bulh.) 688,2 b. (585+103,2), 2. Hyková (ČR) 687,8 (588+99,8), 3. Ašumovová (Ázerb.) 687,3 (588+99,3), 4. Jing Čchen (Čína) 686,2 (584+ 102,2), 5. Dorjsurenová (Něm.) 684,6 (583+101,6), 6. Otryadová (Mong.) 683,4 (583+100,1), 7. Jo Hjong-so (Korea) 680,8 (582+ 98,8), 8. Sulakvadzeová (Gruz.) 678,3 (580+98,3).
Dvojitý trap: 1. Rhodeová (USA) 146 (110+36), 2. I Pcho-na (Korea) 145 (110 +35), 3. Kao E 142 (107+35/2 v rozstřelu), 4. Li Čching-nien (obě Čína) 142 (107+35/1), 5. Inoueová (Jap.) 140 (109+31), 6. Stantonová (N. Zél.) 137 (108+29).
Muži:
Běžící terč - kvalifikace (pomalé běhy): 1. Kurzer 296 b., 2. Jakosits (oba Něm.) a Saathoff (USA) oba 294, ...14. Caknakis 284, 16. Januš (oba ČR) 283.
Muži:
Běžící terč: 1. Kurzer (Něm.) 682,4 (590+92,4), 2. Blinov 678 (578+100), 3. Lykin (oba Rus.) 677,1 (584+93,1), 4. Andersson (Švéd.) 676,8 (578+98,8), 5. Jakosits (Něm.) 676,7 (578+98,7), 6. Li Ťie (Čína) 675,8 (579+96,8), ...15. Januš 564, 17. Caknakis 560 (oba ČR) - nepostoupili do finále.
Ženy:
Skeet: 1. Igalyová (Maď.) 97 (72+25), 2. Ning Wej (Čína) 93 (70+23/2 v rozstřelu), 3. Mechtachetdinová (Ázerb.) 93 (71+22/1), 4. Marková (Austr.) 92 (69+23), 5. Rhodeová 91 (68+ 23), 6. Smoteková (obě USA) 90 (68+22).
Muži:
Libovolná malorážka vleže: 1. Emmons (USA) 703,3 b. (599+ 104,3), 2. Lusch (Něm.) 702,2 (598+104,2), 3. Martynov (Běl.) 701,6 (596+105,6), 4. Gönci (SR) 700,5 (598+102,5), 5. De Nicolo (It.) 699,7 (595+104,7), 6. Eckhardt (Něm.) 697,6 (596+101,6), 7. Babb (USA) 696,8 (595+ 101,8), 8. Ťia Čan-po (Čína) 696,6 (595+ 101,6), ...16. Bečvář 592, 24. Jeřábek (oba ČR) 591 - nepostoupili do finále.
Ženy:
Sportovní malorážka: 1. Galkinová (Rus.) 688,4 (587+101,4), 2. Turisiniová (It.) 685,9 (585+100,9), 3. Wang Čcheng-i (Čína) 685,4 (584+101,4), 4. Dovgunová (Kaz.) 684,9 (588+96,9), 5. I Hje-čin (Korea) 681,0 (584+97,0), 6. Pfeilschifterová 679,6 (582+ 97,6), 7. Lechnerová (obě Něm.) 677,6 (580+97,6), 8. Kalnyšová (Ukr.) 677,2 (579+ 98,2), ...27. Kůrková (ČR) 565 - nepostoupila do finále.
Muži:
1. Nikitin (Ukr.) 41,5, 2. Moskalenko (Rus.) 41,2, 3. Stehlik (Něm.) 40,8, 4. Poljaruš (Běl.) 40,2, 5. Rusakov (Rus.) 40,2, 6. Merino (Portug.) 40,1, 7. Smith (Brit.) 40,0, 8. Martin (Fr.) 39,9.
Muži - rychlopalná pistole:
1. Schumann (Něm.) 694,9 (592+102,9), 2. Poljakov 692,7 (592+ 100,7), 3. Alifirenko (oba Rus.) 692,3 (592+100,3), 4. Tkačov (Ukr.) 688,7 (587+101,7), 5. Raicea (Rum.) 687,6 (588+99,6), 6. Jung-čchiang Čchen (Čína) 683,8 (586+97,8).
Muži:
Libovolná malorážka na 3x40 ran: 1. Ťia Čan-po (Čína) 1264,5 (1171+93,5), 2. Anti (USA) 1263,1 (1165+98,1), 3. Planer (Rak.) 1262,8 (1167+95,8), 4. Debevec (Slovin.) 1262,6 (1166+96,6), 5. Chadžibekov (Rus.) 1261,6 (1164+97,6), 6. Farnik (Rak.) 1261,4 (1165+69,4), 7. Ajvazjan (Ukr.) 1261,0 (1166+96,0), 8. Emmons (USA) 1257,4 (1169+88,4), ...24. Jeřábek 1155, 31. Bečvář (oba ČR) 1148 - nepostoupili z kvalifikace.
Skeet: 1. Benelli (It.) 149 (124+25/5 v rozstřelu), 2. Kemppainen (Fin.) 149 (125+24/4), 3. Rodriguez (Kuba) 147 (122+ 25/10), 4. Aláttíja (Katar) 147 (122+25/9), 5. Dulohery (USA) 147 (122+25/5), 6. Jensen (Nor.) 145 (122+23), ...9. Sychra (ČR) 121 - nepostoupil z kvalifikace.

STOLNÍ TENIS
Ženy:
Čtyřhra - finále:
Wang Nan, Čang I-ning (2-Čína) - I Un-sil, Sok Un-mi (3- Korea) 4:0 (9, 7, 6, 6),
o 3. místo: Kou Jüe, Niou Ťiang-feng (1-Čína) - Kim Bok-ne, Kim Kjong-a (9-Korea) 4:3 (7, -5, 4, 9, -7, -9, 9).
Muži:
Čtyřhra - finále:
Čchen Čchi, Ma Lin (1-Čína) - Kcho Laj Čchak, Čhing Li (3- Hong.) 4:2 (6, 9, -7, 8, -8, 5).
O 3. místo: Maze, Tugwell (16-Dán.) - Mazunov, Smirnov (9-Rus.) 4:2 (3, 8, -12, -3, 9, 8).
Ženy:
Dvouhra - finále:
Čang I-ning (Čína) - Kim Hjang-mi (KLDR) 4:0 (8, 7, 2, 2).
O 3. místo:
Kim Kjong-a (Korea) - Li Ťia-wej (Sing.) 4:1 (-9, 8, 7, 5, 8).

Muži:
Finále: Rjo Sung-min (3-Korea) - Wang Chao (4-Čína) 4:2 (3, - 9, 9, 9, -11, 9).
O 3. místo: Wang Li-čchin (1-Čína) - Waldner (16-Švéd.) 4:1 (-10, 3, 8, 7, 9).

SYNCHRONIZOVANÉ PLAVÁNÍ
Družstva:
1. Rusko (Azarovová, Brusnikinová, Davydovová, Jermakovová, Chasjanovová, Kiselevová, Novokščenovová, Šorinová, Gromovová) 99,501 bodu, 2. Japonsko 98,501, 3. USA 97,418, 4. Španělsko 96,751, 5. Kanada 95,251, 6. Čína 94,584, 7. Itálie 94,084, 8. Řecko 92,750.
Dvojice:
1. Davydovová, Jermakovová (Rus.) 99,334 b., 2. Tačibanaová, Takedaová (Jap.) 98,417, 3. Bartosiková, Kozlovová (USA) 96,918, 4. Mengualová, Tiradosová (Šp.) 96,251, 5. Dedieuová, Thibaudová (Fr.) 95,584, 6. Letourneauová, Stewartová (Kan.) 95,334, 7. Ku Pej-pej, Čang Sien-chuan (Čína) 93,668, 8. Spazianiová, Zaffalonová (It.) 93,250, ...14. Bernardová, Bursová (ČR) - nepostoupily do finále.

SOFTBAL
Finále:
USA - Austrálie 5:1.
Konečné pořadí: 1. USA, 2. Austrálie, 3. Japonsko, 4. Čína, 5. Kanada, 6. Tchaj-wan, 7. Řecko, 8. Itálie.

ŠERM
Muži - šavle:
Finále: Montano (It.) - Nemcsik (Maď.) 15:14,
o 3. místo: Treťjak (Ukr.) - Lapkes (Běl.) 15:11,
semifinále: Nemcsik - Treťjak 15:11, Montano - Lapkes 15:6,
čtvrtfinále: Treťjak - Lukašenko (Ukr.) 15:12, Nemcsik - Covaliu (Rum.) 15:14, Montano - Šarikov (Rus.) 15:13, Lapkes - Pozdnjakov (Rus.) 15:9.
Muži - fleret:
Finále: Guyart (Fr.) - Sanzo (It.) 15:12,
o 3. místo: Cassara (It.) - Ganějev (Rus.) 15:12,
semifinále: Guyart - Cassara 15:14, Sanzo - Ganějev 15:12.
Konečné pořadí:
1. Guyart, 2. Sanzo, 3. Cassara, 4. Ganějev, 5. Vanni (It.), 6. Joppich (Něm.), 7. Wu Chan-siung (Čína), 8. Kruse (Brit.).
Ženy - kord:
Finále: Nagyová (Maď.) - Flesselová-Colovicová (Fr.) 15:10,
o 3. místo: Nisimaová (Fr.) - Minczaová (Maď.) 15:12,
semifinále: Flesselová-Colovicová - Minczaová 15:14, Nagyová - Nisimaová 15:14,
čtvrtfinále: Flesselová-Colovicová - Christuová (Řec.) 15:13, Minczaová - Kim I-jeong (Korea) 15:9, Nagyová - Li Čang (Čína) 8:7, Nisimaová - Duplitzerová (Něm.) 15:14.
Muži - kord:
Finále: Fischer (Švýc.) - Wang Lej (Čína) 15:9,
o 3. místo: Kolobkov (Rus.) - Boisse (Fr.) 15:8,
semifinále: Wang Lej - Kolobkov 15:10, Fischer - Boisse 15:9.
Konečné pořadí:
1. Fischer, 2. Wang Lej, 3. Kolobkov, 4. Boisse, 5. Jeannet (Fr.), 6. Ferndandez (Ven.), 7. Thompson (USA), 8. Strigel (Něm.).
Ženy - šavle:
Finále: Zagunisová (USA) - Tchan Süe (Čína) 15:9,
o 3. místo: S. Jacobsonová (USA) - Gheorghitoaiaová (Rum.) 15:7,
semifinále: Zagunisová - Gheorghitoaiaová 15:10, Tchan Süe - S. Jacobsonová 15:12.
Konečné pořadí:
1. Zagunisová, 2. Tchan Süe, 3. S. Jacobsonová, 4. Gheorghitoaiaová, 5. Nečajevová (Rus.), 6. Perrusová (Fr.), 7. Jemajevová (Ázer.), 8. Čang Jing (Čína).
Ženy - fleret:
Finále: Vezzaliová - Trilliniová (obě It.) 15:11,
o 3. místo: Gruchalaová (Pol.) - Mohamedová (Maď.) 15:9,
semifinále: Trilliniová - Mohamedová 15:7, Vezzaliová - Gruchalaová 15:13.
Čtvrtfinále: Trilliniová - Vargaová (Maď.) 15:11, Mohamedová - Nam Hjon-he (Korea) 15:5, Gruchalaová - Carlescuová-Badeová (Rum.) 15:7, Vezzaliová - Wuillemeová (Fr.) 15:8.
Muži:
Družstva - šavle:
Finále: Francie (D. Touya, G. Touya, Pillet) - Itálie (Tarantino, Pastore, Montano) 45:42,
o 3. místo: Rusko (Šarikov, Pozdňakov, Jakimenko) - USA 45:44,
semifinále: Itálie - Rusko 45:42, Francie - USA 45:44.
Konečné pořadí: 1. Francie, 2. Itálie, 3. Rusko, 4. USA, 5. Maďarsko, 6. Ukrajina, 7. Čína, 8. Řecko.
Ženy:
Družstva - kord:
Finále: Rusko (Asnavurjanová, Jermakovová, Logunovová) - Německo (Bokelová, Duplitzerová, Heidemannová) 34:28,
o 3. místo: Francie (Nisimaová, Iuralyová-Picotová, Flesselová-Colivicová) - Kanada 45:37,
semifinále: Německo - Francie 33:32, Rusko - Kanada 25:18.
Konečné pořadí: 1. Rusko, 2. Německo, 3. Francie, 4. Kanada, 5. Maďarsko, 6. Čína, 7. Korea, 8. Řecko.
Muži:
Družstva - fleret:
Finále: Itálie (Sanzo, Vanni, Cassara) - Čína (Wu Chan-siung, Tung Čao-č', Jie Čchugn) 45:42,
o 3. místo: Rusko (Molčan, Ganějev, Nassibullin) - USA 45:38,
semifinále: Čína - USA 45:35, Itálie - Rusko 45:27.
Konečné pořadí:
1. Itálie, 2. Čína, 3. Rusko, 4. USA, 5. Francie, 6. Německo, 7. Korea, 8. Egypt.
Muži - družstva, kord:
Finále: Francie (J. Jeannet, F. Jeannet, Boisse, Obry) - Maďarsko (Boczko, Kovacs, Imre, Kulcsar) 43:32,
o 3. místo: Německo (Strigel, Fiedler, Schmid) - Rusko 37:29,
semifinále: Francie - Německo 45:44, Maďarsko - Rusko 34:26.
Konečné pořadí:
1. Francie, 2. Maďarsko, 3. Německo, 4. Rusko, 5. Ukrajina, 6. USA, 7. Čína, 8. Egypt.

Výsledky disciplín T - Z

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: LOH

Filtr článků - LOH