Slalom v Kitzbühelu rozjel nejlépe Grange

KITZBÜHEL

Francouz Jean-Baptiste Grange si vypracoval nejvýhodnější pozici pro druhé kolo nedělního slalomu Světového poháru v Kitzbühelu. Vedoucí muž disciplíny a vítěz předchozího závodu ve Wengenu má po první jízdě náskok 22 setin sekundy před domácím mistrem světa Mariem Mattem. Třetí je další Francouz Julien Lizeroux těsně před obhájcem loňského prvenství Jensem Byggmarkem ze Švédska.

Čeští lyžaři Martin Vráblík a Kryštof Krýzl se umístili mezi 89 lyžaři na konci čtvrté desítky. Vráblík byl 37. se ztrátou 3,75 na lídra, Krýzl byl o místo a čtyři setiny za ním.