Záhrobská se Zakouřilovou v Söldenu nepostoupily do druhého kola

25. října 2008 11:09 - SÖLDEN

Šárka Záhrobská ani Petra Zakouřilová nepostoupily do druhého kola obřího slalomu v rakouském Söldenu, kde v sobotu začíná nový ročník Světového poháru ve sjezdovém lyžování.

Česká jednička Záhrobská, startující s číslem 16, obsadila v prvním kole 47. místo se ztrátou téměř čtyř sekund na nejrychlejší čas Finky Tanji Poutiainenové. Od postupové 30. příčky ji dělily více než dvě sekundy. Loni zahájila Záhrobská v Söldenu sezónu dvacátým místem. Zakouřilová první kolo nedokončila.

Poutiainenové se nejvíce přiblížila domácí Kathrin Zettelová, která zaostala jen o 15 setin. Třetí místo patří v polovině závodu loňské vítězce Denise Karbonové z Itálie, která ztratila 64 setin

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: