Rubriky:

Lyže a snowboard

Superobří slalom SP v Hinterstoderu vyhrál Reichelt

5. února 2011 13:12 - HINTERSTODER

Superobří slalom Světového poháru lyžařů v rakouském Hinterstoderu vyhrál domácí Hannes Reichelt. Jediný český reprezentant na startu Petr Záhrobský závod nedokončil.

Reichelt zvládl sjezdovku v čase 1:43,91 a čtyři dny před superobřím slalomem na mistrovství světa v německém Garmisch-Partenkirchenu ukončil téměř tříleté čekání na vítězství. Rakouský reprezentant, který se z vyhraného závodu radoval naposledy v roce 2008 v Bormiu, si připsal celkově pátý triumf v kariéře.

Na druhém místě dojel jeho krajan Benjamin Raich, třetí příčku obsadil Američan Bode Miller.

Chorvatský lídr SP Ivica Kostelič skončil na pátém místě a využil neúčasti Silvana Zurbriggena ke zvýšení náskoku v čele průběžného pořadí seriálu. Kostelič má na kontě 1223 bodů a před Švýcarem vede o 520 bodů.

ČTK

ČT sport Crans Montana - sjezd žen dnes 10:00
20210122T10:00:00+0100
Crans Montana - sjezd žen
Crans Montana - sjezd žen
Crans Montana - sjezd žen

Časová osa: Lyže a snowboard

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.