Rubriky:

Lyže a snowboard

Bank ani Krýzl s Trejbalem ve slalomu SP v Bansku bodovat nebudou

27. února 2011 10:36 - BANSKO

Čeští lyžaři v nedělním slalomu Světového poháru v bulharském Bansku bodovat nebudou. Ani jeden z tria Ondřej Bank, Filip Trejbal a Kryštof Krýzl se nevešel do elitní třicítky pro druhé kolo.

 

Alessandro Trovati, ČTK/AP

Nejblíže postupu byl šestý muž ze sobotní superkombinace Bank, jenž se spolu s bývalým mistrem světa Kalle Palanderem z Finska dělil o 36. pozici. Na třicáté místo ztratil 18 setin sekundy. Krýzl obsadil 43. příčku, Trejbal byl ještě o dvě místa za ním.

Ve vedení je dvojnásobný světový šampión Mario Matt z Rakouska o 12 setin sekundy před krajanem Reinfriedem Herbstem. Třetí čas zajel Švéd Andre Myhrer.

Ve druhém kole se nepředstaví vedoucí muž hodnocení slalomu i celého SP Ivica Kostelič, jenž vypadl. Hrozí mu tak, že přijde o první místo slalomového pořadí. V boji o velký glóbus mu před závěrečnými devíti závody sezóny zůstane velký náskok 569 bodů před Didierem Cuchem ze Švýcarska.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.