Rubriky:

Lyže a snowboard

Skiareál Klínovec přivítá Evropský snowboardový festival

15. února 2012 14:58

Největší lyžařské středisko Krušných hor Skiareál Klínovec přivítá ve dnech 17.-19.2.2012 Evropský snowboardový festival. Závodit se bude v disciplíně slopestyle a nejlepší závodníci si rozdělí prize money ve výši 60000 Kč.

 

Jan Handrejch, Právo

 Na únor jsme plánovali tradiční závody Evropského poháru v U-Rampě,  v době schvalování závodu komisařem FIS nebyla bohužel U-rampa díky nedostatku sněhu v provozu a plánovaný EP jsme museli z výše uvedených důvodů zrušit. Místo toho jsme se rozhodli uspořádat Evropský snowboardový festival. Závodit se bude v disciplíně slopestyle, která bude na hrách v Soči novým olympijským sportem," uvedl místopředseda úseku snowboardingu SLČR Miroslav Schimmer v rozhovoru pro PR team SLČR. 

"Jezdit se bude v Óčko freestyle parku na Klínovci. Festival začne čtvrtečním a pátečním tréninkem, v sobotu je pak v plánu Slopestyle Session a na neděli Rookie jam. Akce se také zúčastní reprezentanti Martin Černík a Matěj Novák, kteří budou připravovat trat´ a trénovat s juniory. Velmi zajímavým lákadlem pro závodníky jsou prize money ve výši 60000 Kč, které budou rozděleny mezi nejlepší jezdce,“ doplnil Schimmer.

Zrušit


Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard