Sdruženář Edelmann vyhrál ve Francii i závod dvojic SP

Německý sdruženář Tino Edelmann korunoval své vystoupení na Světovém poháru ve francouzském Chaux-Neuve výhrou ve sprintu dvojic. Vítěz sobotního závodu jednotlivců porazil spolu s mistrem světa Erikem Frenzelem v kombinaci skoku a běhu na 2x7,5 kilometru norské duo Magnus Moan, Jörgen Graabak o 1,4 sekundy. O další setinu zpět byl v těsném finiši domácí pár Sebastien Lacroix, Jason Lamy Chappuis.

Český sdruženář Pavel Churavý

Nejlepší z českých reprezentantů Pavel Churavý a Miroslav Dvořák obsadili osmé místo se ztrátou 1:17,5 minuty. Druhý pár Lukáš Rypl, Tomáš Portyk byl v běžecké části dojet o kolo.

Po skokanské části vedla dvojice Bernhard Gruber, Christoph Bieler, v běžecké stopě ale Rakušané ztráceli a propadli se na šesté místo. Churavý s Dvořákem útočili z jedenácté pozice po skoku.