Sudová skončila v duálních boulích desátá

Akrobatická lyžařka Nikola Sudová obsadila v duální jízdě v boulích v japonském Inawaširu desáté místo a v průběžném pořadí Světového poháru si udržela třetí pozici.

Zezadu se však na N. Sudovou tlačí Američanka Hannah Kearneyová, která za čtvrté místo v nedělním závodě získala 50 bodů a už má jen devítibodový odstup.

V Inawaširu zvítězila Kanaďanka Jennifer Heilová, vedoucí žena SP, která tak dodržela tradici vyhrát každý druhý závod.Šárka Sudová skončila v kvalifikaci třiadvacátá.

V soutěži mužů se stejně jako v sobotu a celkově už počtvrté za sebou radoval z prvenství Američan Jeremy Bloom.

Výsledky:
Muži: 1. Bloom, 2. Cabral (oba USA), 3. Nonogaki (Jap.), 4. Roberts (USA), 5. Begg-Smith (Austr.), 6. Ueno (Jap.).