Rubriky:

Lyže a snowboard

Hvězdní čeští biatlonisté budou dnes ve stíhačce SP útočit na stupně vítězů

7. prosince 2014 08:35 - Östersund

Tuzemská biatlonová esa v čele s Ondřejem Moravcem a Veronikou Vítkovou se pokusí při dnešním stíhacím závodu ve švédském Östersundu navázat na vynikající výsledky z úvodu nové sezóny Světového poháru. Moravec bude od 11 hodin v závodě mužů hájit druhé místo ze sobotního sprintu, jako čtvrtý navíc vyrazí na trať 12,5 km Michal Šlesingr. Mezi ženami odstartuje z druhého místa Veronika Vítková, která bude prohánět Norku Tiril Eckhoffovou. Desetikilometrový závod žen vypukne ve 13:30.

 

Tt News Agency, Reuters

Moravec, třetí muž celkového pořadí SP, vystartuje s odstupem 28,3 sekundy za sobotním vítězem Martinem Fourcadem. Šlesingr, jenž je v SP průběžně druhý, vyjede se ztrátou 38,9. Do závodu se kvalifikovali i Tomáš Krupčík (33.), Michal Krčmář (49.) a Jaroslav Soukup (56.).

Nedělní závody SP v biatlonu ve Švédsku:
11:00 Stíhací závod 12,5 km muži (Moravec, Šlesingr, Krupčík, Krčmář, Soukup).
13:30 Stíhací závod 10 km ženy (Vítková, Puskarčíková, Landová, Soukalová, Charvátová).

Čtvrtá žena průběžného pořadí SP Vítková odstartuje se ztrátou 4,6 sekundy za Norkou Tiril Eckhoffovou. Desetikilometrový závod absolvují také Eva Puskarčíková (17.), Jitka Landová (23.), Gabriela Soukalová (29.) a Lucie Charvátová (50.).

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.